Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-13 Drenge A - 1.halvdel

Pulje 3

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
155442
29.
11:00 FIF 2 U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 Rødovre HK Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning 31-12
155443
29.
14:30 AB U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 BK Ydun AB-hallenAB-hallen 1 17-17
155441
30.
18:20 Hvidovre IF 2 U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 Amager Håndbold Dansborg Hallen 22-25
oktober 2019
155450
03.
18:20 AB U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 Hvidovre IF 2 AB-hallenAB-hallen 3 25-18
155448
05.
12:35 FIF 2 U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 AB Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning 33-15
155444
05.
15:15 Rødovre HK U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 Hvidovre IF 2 Rødovre StadionhalRødovre Stadionhal 2 21-20
155445
06.
15:45 BK Ydun U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 FIF 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2 10-28
155446
06.
17:50 Amager Håndbold U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 AB Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 2 26-27
155447
07.
18:25 Hvidovre IF 2 U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 BK Ydun Dansborg Hallen 19-17
155451
27.
13:00 BK Ydun U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 Rødovre HK Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 26-25
155452
27.
16:00 Amager Håndbold U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 FIF 2 Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 2 20-26
november 2019
155449
02.
09:00 Rødovre HK U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 Amager Håndbold Rødovre StadionhalRødovre Stadionhal 2 19-30
155455
03.
11:45 Amager Håndbold U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 BK Ydun Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 24-18
155454
03.
13:30 AB U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 Rødovre HK AB-hallenAB-hallen 1 26-21
155456
09.
10:55 FIF 2 U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 Hvidovre IF 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning 29-13
155457
10.
14:10 Rødovre HK U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 AB Rødovre Stadionhal 22-25
155458
10.
16:45 BK Ydun U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 Amager Håndbold Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2 13-25
155463
17.
08:50 FIF 2 U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 BK Ydun Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
155464
17.
15:30 AB U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 Amager Håndbold AB-hallenAB-hallen 1
155453
18.
18:20 Hvidovre IF 2 U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 FIF 2 Dansborg Hallen
155462
21.
18:00 Hvidovre IF 2 U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 Rødovre HK Avedøre Idrætscenter
155459
23.
15:00 Rødovre HK U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 FIF 2 Rødovre StadionhalRødovre Stadionhal 2
155460
24.
10:40 BK Ydun U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 AB Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
155461
25.
18:00 Amager Håndbold U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 Hvidovre IF 2 Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 2
155467
29.
18:00 Amager Håndbold U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 Rødovre HK Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 2
155465
30.
14:30 AB U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 FIF 2 AB-hallenAB-hallen 1
december 2019
155466
01.
16:45 BK Ydun U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 Hvidovre IF 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
155470
07.
16:20 Rødovre HK U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 BK Ydun Rødovre StadionhalRødovre Stadionhal 2
155469
08.
10:50 FIF 2 U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 Amager Håndbold Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
155468
08.
12:30 Hvidovre IF 2 U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 AB Dansborg Hallen

Vælg forbund

Luk