Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-13 Drenge A - 1.halvdel

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
155411
28.
13:15 Roskilde Håndbold U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Håndboldklubben Maribo/Hunseby 2 Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 23-15
155413
28.
17:10 Greve Håndbold U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Greve Idræts CenterGreve Idræts Center Hal 1 14-34
155412
29.
12:10 TIK - Taastrup U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 FIF Taastrup Idræts HallerTaastrup Idræts Haller C 20-15
oktober 2019
155416
04.
18:50 Håndboldklubben Maribo/Hunseby 2 U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Greve Håndbold Maribo-hallerneMaribo-hallerne 2 17-24
155414
06.
13:30 FIF U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 19-24
155418
09.
18:50 TIK - Taastrup U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Greve Håndbold Taastrup Idræts HallerTaastrup Idræts Haller B 22-20
155419
20.
13:00 FIF U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Håndboldklubben Maribo/Hunseby 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 25-12
155417
24.
18:00 Roskilde Håndbold U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 15-28
155415
25.
18:00 TMS, Ringsted ungdom U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 TIK - Taastrup Dansk Kabel TV Arena 29-9
155421
27.
10:50 TMS, Ringsted ungdom U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 FIF Dansk Kabel TV Arena 22-16
155420
27.
12:30 Greve Håndbold U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold Greve Idræts CenterGreve Idræts Center Hal 1 25-30
november 2019
155425
01.
18:15 Håndboldklubben Maribo/Hunseby 2 U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Maribo-hallerneMaribo-hallerne 2 17-29
155423
03.
14:00 Roskilde Håndbold U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 TIK - Taastrup Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 21-17
155424
03.
14:20 Greve Håndbold U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 FIF Greve Idræts CenterGreve Idræts Center Hal 1 23-22
155426
05.
18:00 TIK - Taastrup U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold Taastrup Idræts HallerTaastrup Idræts Haller C 16-25
155422
08.
18:30 Håndboldklubben Maribo/Hunseby 2 U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 TIK - Taastrup Maribo-hallerneMaribo-hallerne 2 29-15
155427
09.
11:55 FIF U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Greve Håndbold Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning 24-19
155428
10.
13:00 TMS, Ringsted ungdom U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Håndboldklubben Maribo/Hunseby 2 Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 30-11
155433
12.
19:00 TIK - Taastrup U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Taastrup Idræts HallerTaastrup Idræts Haller B 8-34
155432
17.
12:40 Roskilde Håndbold U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 FIF Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 21-25
155434
17.
13:55 Greve Håndbold U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Håndboldklubben Maribo/Hunseby 2 Greve Idræts CenterGreve Idræts Center Hal 1 24-17
155431
22.
19:05 Håndboldklubben Maribo/Hunseby 2 U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold Maribo-hallerneMaribo-hallerne 1 15-22
155429
23.
13:15 FIF U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 TIK - Taastrup Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 24-20
155430
24.
11:50 TMS, Ringsted ungdom U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Greve Håndbold Dansk Kabel TV Arena 37-17
155437
29.
19:00 Håndboldklubben Maribo/Hunseby 2 U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 FIF Maribo-hallerneMaribo-hallerne 2 16-19
december 2019
155435
01.
10:30 Greve Håndbold U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 TIK - Taastrup Greve Idræts CenterGreve Idræts Center Hal 1 27-15
155436
01.
15:25 TMS, Ringsted ungdom U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold Dansk Kabel TV Arena 30-11
155438
07.
14:45 Roskilde Håndbold U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Greve Håndbold Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 31-23
155440
08.
09:50 FIF U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 23-16
155439
08.
15:10 TIK - Taastrup U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Håndboldklubben Maribo/Hunseby 2 Taastrup Idræts HallerTaastrup Idræts Haller C 24-21

Vælg forbund

Luk