Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-15 Drenge B - 1.halvdel

Pulje 3

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
155352
29.
11:50 KFUM 2 U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 Københavns Håndboldklub Emdrup Hallen 20-17
155353
29.
13:20 AB U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 BK Ydun 2 AB-hallenAB-hallen 3 11-17
155351
29.
13:30 Gilleleje HK U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 Lyngby HK Gilleleje-hallen 21-22
oktober 2019
155355
06.
11:30 BK Ydun 2 U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 KFUM 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning 35-25
155354
06.
15:00 Københavns Håndboldklub U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 Gilleleje HK Svanemølle Hallen 29-16
155356
06.
15:05 Lyngby HK U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 AB LyngbyhallenLyngby-hallen 16-15
155357
20.
11:15 Gilleleje HK U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 BK Ydun 2 Gilleleje-hallen 19-36
155358
21.
18:00 KFUM 2 U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 AB Rypark Hallen 11-26
155359
21.
19:10 Københavns Håndboldklub U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 Lyngby HK Rypark Hallen 20-12
155360
27.
12:30 AB U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 Gilleleje HK AB-hallenAB-hallen 1 22-17
155362
27.
13:30 Lyngby HK U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 KFUM 2 LyngbyhallenLyngby-hallen 28-32
155361
27.
13:50 BK Ydun 2 U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 Københavns Håndboldklub Tre Falke HallenTre-Falke-Hallen 20-15
november 2019
155365
03.
10:00 Lyngby HK U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 BK Ydun 2 LyngbyhallenLyngby-hallen 15-25
155363
03.
12:15 Gilleleje HK U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 KFUM 2 Gilleleje-hallen 22-26
155364
03.
15:50 AB U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 Københavns Håndboldklub AB-hallenAB-hallen 3 20-24
155367
09.
13:00 Københavns Håndboldklub U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 AB Rypark Hallen 16-14
155368
10.
12:40 BK Ydun 2 U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 Lyngby HK Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2 22-16
155366
10.
16:15 KFUM 2 U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 Gilleleje HK Emdrup Hallen 25-25
155372
17.
11:00 Gilleleje HK U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 Københavns Håndboldklub Gilleleje-hallen
155373
17.
14:00 KFUM 2 U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 BK Ydun 2 Emdrup Hallen
155374
17.
15:50 AB U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 Lyngby HK AB-hallenAB-hallen 3
155370
24.
14:50 BK Ydun 2 U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 AB Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning
155371
24.
15:25 Lyngby HK U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 Gilleleje HK LyngbyhallenLyngby-hallen
155369
24.
17:00 Københavns Håndboldklub U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 KFUM 2 Rypark Hallen
december 2019
155377
01.
10:10 Lyngby HK U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 Københavns Håndboldklub LyngbyhallenLyngby-hallen
155376
01.
14:00 BK Ydun 2 U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 Gilleleje HK Tre Falke HallenTre-Falke-Hallen
155375
01.
15:30 AB U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 KFUM 2 AB-hallenAB-hallen 1
155380
04.
19:10 Københavns Håndboldklub U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 BK Ydun 2 Rypark Hallen
155378
08.
11:15 Gilleleje HK U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 AB Gilleleje-hallen
155379
08.
13:10 KFUM 2 U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 Lyngby HK Emdrup Hallen

Vælg forbund

Luk