Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Serie 2 Damer - 1.halvdel

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
168646
29.
15:10 Raklev G&I 2 Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 Stenlille IF Røsnæshallen 23-24
168644
30.
20:00 Mørkøv KFUM Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 Hashøj IF Mørkøv-hallen 13-27
oktober 2019
168647
03.
18:45 IF 62, Dalmose Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 Boeslunde Gymnastik Forening DalmosehallenDalmose-hallen 11-17
168648
06.
11:50 Frem 83, Skælskør Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 Raklev G&I 2 Skælskør-hallen 25-17
168651
06.
16:00 Boeslunde Gymnastik Forening Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 Fuglebjerg IF Boeslunde-hallen 18-19
168650
06.
17:00 Hashøj IF Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 IF 62, Dalmose Gerlev Idrætshøjskole 27-12
168652
06.
18:00 Dianalund/Tersløse Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 Mørkøv KFUM Holberg-hallen 27-12
168643
08.
20:00 Frem 83, Skælskør Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 Fuglebjerg IF Skælskør-hallen 14-7
168653
20.
12:15 Fuglebjerg IF Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 Stenlille IF Fuglebjerg-hallen 22-18
168657
20.
12:30 Dianalund/Tersløse Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 Boeslunde Gymnastik Forening Holberg-hallen 15-18
168655
20.
12:50 Frem 83, Skælskør Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 Hashøj IF Skælskør-hallen 16-23
168656
20.
13:00 IF 62, Dalmose Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 Raklev G&I 2 DalmosehallenDalmose-hallen 10-17
168667
24.
18:00 Raklev G&I 2 Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 Dianalund/Tersløse Røsnæshallen 21-16
168659
27.
11:00 Stenlille IF Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 Frem 83, Skælskør Stenlille-hallen 19-19
168660
27.
13:00 Hashøj IF Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 Dianalund/Tersløse Gerlev Idrætshøjskole 33-16
168662
27.
16:00 Boeslunde Gymnastik Forening Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 Mørkøv KFUM Boeslunde-hallen 15-18
168681
29.
18:50 Raklev G&I 2 Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 Mørkøv KFUM Røsnæshallen 23-10
november 2019
168665
03.
10:00 Stenlille IF Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 IF 62, Dalmose Stenlille-hallen 17-11
168663
03.
12:15 Fuglebjerg IF Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 Mørkøv KFUM Fuglebjerg-hallen 22-15
168666
03.
14:00 Hashøj IF Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 Boeslunde Gymnastik Forening Gerlev Idrætshøjskole 29-23
168661
05.
19:45 Raklev G&I 2 Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 Fuglebjerg IF Røsnæshallen 20-22
168670
10.
11:00 Stenlille IF Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 Hashøj IF Stenlille-hallen 17-26
168668
10.
13:30 Mørkøv KFUM Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 Frem 83, Skælskør Mørkøv-hallen 20-20
168671
10.
16:00 Boeslunde Gymnastik Forening Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 Raklev G&I 2 Boeslunde-hallen 22-24
168672
14.
19:05 Dianalund/Tersløse Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 IF 62, Dalmose Holberg-hallen 15-13
168676
17.
12:00 Hashøj IF Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 Raklev G&I 2 Gerlev Idrætshøjskole 29-23
168673
17.
12:15 Fuglebjerg IF Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 Dianalund/Tersløse Fuglebjerg-hallen 29-9
168674
17.
16:30 Mørkøv KFUM Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 Stenlille IF Mørkøv-hallen 12-16
168677
21.
18:45 IF 62, Dalmose Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 Frem 83, Skælskør DalmosehallenDalmose-hallen 9-21
168679
26.
19:45 Stenlille IF Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 Dianalund/Tersløse Stenlille-hallen 27-19
december 2019
168682
01.
12:00 IF 62, Dalmose Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 Fuglebjerg IF DalmosehallenDalmose-hallen 15-26
168678
03.
19:00 Frem 83, Skælskør Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 Boeslunde Gymnastik Forening Skælskør-hallen 21-19
168687
07.
13:45 Dianalund/Tersløse Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 Frem 83, Skælskør Stenlille-hallen 16-19
168683
07.
14:45 Fuglebjerg IF Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 Hashøj IF Fuglebjerg-hallen 18-17
168684
08.
15:00 Mørkøv KFUM Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 IF 62, Dalmose Mørkøv-hallen 18-14
168686
10.
19:30 Boeslunde Gymnastik Forening Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 Stenlille IF Boeslunde-hallen 29-29

Vælg forbund

Luk