Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Serie 2 Herrer - 1.halvdel

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
168978
29.
13:50 Stillinge IF Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 IF Frem, Bjæverskov Stillinge-hallen 25-21
oktober 2019
168973
01.
20:30 Roskilde Håndbold 3 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Team Ramsø 2 Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 32-21
168977
03.
20:15 IF 62, Dalmose Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 HF Kalundborg 2 DalmosehallenDalmose-hallen 24-23
168981
03.
20:30 Lynge-Broby IF Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold 3 Frederiksberg-hallen 9-21
168982
05.
14:20 HF Kalundborg 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Stillinge IF Rørby-hallen 32-29
168980
06.
13:00 SBI Håndbold Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Mørkøv KFUM 2 Svebølle-hallen 25-20
168984
06.
14:00 FK Odsherred Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 IF 62, Dalmose Hallerne i Nykøbing 19-23
168979
06.
14:50 Team Ramsø 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold 3 Viby Sj. IdrætscenterViby Sj. Idrætscenter 1 28-24
168983
06.
17:00 IF Frem, Bjæverskov Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Tune IF Skovbo-hallenSkovbo-hallen 1
Udeblevet uden afbud - udehold
UUD
169038
08.
18:50 FK Odsherred Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Mørkøv KFUM 2 Hallerne i Nykøbing 21-26
169033
10.
20:00 Team Ramsø 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 IF 62, Dalmose Viby Sj. IdrætscenterViby Sj. Idrætscenter 1 25-26
169035
10.
20:30 Lynge-Broby IF Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Stillinge IF Frederiksberg-hallen 24-26
169036
10.
20:30 HF Kalundborg 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold 3 Rørby-hallen 22-14
168976
13.
14:00 Tune IF Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 FK Odsherred TunehallerneTune-Hallerne 1 33-13
169034
17.
20:30 SBI Håndbold Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Tune IF Svebølle-hallen 30-19
168988
20.
14:15 IF 62, Dalmose Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Tune IF DalmosehallenDalmose-hallen 24-21
168986
20.
15:00 Mørkøv KFUM 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold 3 Mørkøv-hallen 28-20
168990
22.
18:40 FK Odsherred Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Stillinge IF Hallerne i Nykøbing 27-28
168987
22.
19:00 Team Ramsø 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Lynge-Broby IF Viby Sj. IdrætscenterViby Sj. Idrætscenter 1 24-25
169037
24.
20:45 IF Frem, Bjæverskov Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold 3 Skovbo-hallenSkovbo-hallen 1 24-23
168995
26.
15:20 HF Kalundborg 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Team Ramsø 2 Rørby-hallen 29-23
168996
27.
12:30 Stillinge IF Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Mørkøv KFUM 2 Stillinge-hallen 26-16
168992
27.
13:00 SBI Håndbold Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 IF Frem, Bjæverskov Svebølle-hallen 26-21
168994
27.
15:45 Tune IF Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold 3 TunehallerneTune-Hallerne 1 23-27
168991
28.
20:30 Løve-Høng Håndbold 3 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 IF 62, Dalmose Høng-HallenHøng-hallen 18-26
168985
31.
20:15 Roskilde Håndbold 3 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 SBI Håndbold Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 1 27-32
168999
31.
20:30 Lynge-Broby IF Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold 3 Frederiksberg-hallen 25-22
168989
31.
20:45 IF Frem, Bjæverskov Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 HF Kalundborg 2 Skovbo-hallenSkovbo-hallen 1 23-28
november 2019
168997
02.
14:50 Roskilde Håndbold 3 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Mørkøv KFUM 2 Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 1 17-22
169002
03.
16:20 FK Odsherred Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 IF Frem, Bjæverskov Hallerne i Nykøbing 25-30
169000
03.
17:00 Tune IF Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 HF Kalundborg 2 TunehallerneTune-Hallerne 1 15-17
168974
06.
19:00 Mørkøv KFUM 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Lynge-Broby IF Mørkøv-hallen 27-22
168998
07.
20:00 Team Ramsø 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 SBI Håndbold Viby Sj. IdrætscenterViby Sj. Idrætscenter 1 19-22
169001
07.
20:15 IF 62, Dalmose Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Stillinge IF DalmosehallenDalmose-hallen 16-29
169008
10.
11:00 Stillinge IF Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Tune IF Stillinge-hallen 28-12
169005
10.
13:00 SBI Håndbold Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Lynge-Broby IF Svebølle-hallen 24-19
169003
10.
15:00 Mørkøv KFUM 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Team Ramsø 2 Mørkøv-hallen 18-20
169006
10.
18:20 HF Kalundborg 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 FK Odsherred Røsnæshallen 33-21
169004
11.
20:30 Løve-Høng Håndbold 3 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold 3 Høng-HallenHøng-hallen 19-31
169015
14.
20:00 Roskilde Håndbold 3 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 FK Odsherred Roskilde HallerneRoskilde Hallerne C 1 33-25
169019
14.
20:15 IF 62, Dalmose Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 SBI Håndbold DalmosehallenDalmose-hallen 18-26
169023
14.
20:30 Lynge-Broby IF Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 IF Frem, Bjæverskov Frederiksberg-hallen 21-20
169016
17.
13:30 Mørkøv KFUM 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 HF Kalundborg 2 Mørkøv-hallen 27-23
169020
17.
13:40 Stillinge IF Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Team Ramsø 2 Stillinge-hallen 29-12
169018
17.
16:45 Tune IF Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Lynge-Broby IF TunehallerneTune-Hallerne 1 26-34
169017
17.
18:15 Løve-Høng Håndbold 3 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 IF Frem, Bjæverskov Høng-HallenHøng-hallen 21-26
168975
21.
19:10 Løve-Høng Håndbold 3 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 SBI Håndbold Høng-HallenHøng-hallen 16-33
169012
21.
20:25 HF Kalundborg 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold 3 Røsnæshallen 25-23
169013
24.
13:10 IF Frem, Bjæverskov Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Mørkøv KFUM 2 Skovbo-hallenSkovbo-hallen 1 36-24
169010
24.
13:10 SBI Håndbold Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Stillinge IF Svebølle-hallen 23-35
169009
24.
13:40 Team Ramsø 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Tune IF Ramsø-hallen, GadstrupRamsø-hallen
Udeblevet uden afbud - udehold
UUD
169014
24.
14:40 FK Odsherred Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold 3 Hallerne i Nykøbing 29-28
169029
27.
20:30 Løve-Høng Håndbold 3 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Tune IF Høng-HallenHøng-hallen 26-37
169025
28.
20:15 IF 62, Dalmose Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold 3 DalmosehallenDalmose-hallen 23-34
169030
28.
20:30 HF Kalundborg 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Lynge-Broby IF Rørby-hallen 21-26
169024
30.
12:50 Tune IF Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Mørkøv KFUM 2 TunehallerneTune-Hallerne 1 27-24
168993
30.
13:15 Lynge-Broby IF Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 FK Odsherred Frederiksberg-hallen 32-20
december 2019
169026
01.
11:00 Stillinge IF Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold 3 Stillinge-hallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
169007
01.
14:20 IF Frem, Bjæverskov Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 IF 62, Dalmose Skovbo-hallenSkovbo-hallen 1 32-18
169021
01.
15:40 Team Ramsø 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 FK Odsherred Viby Sj. IdrætscenterViby Sj. Idrætscenter 1 27-23
169022
05.
20:30 SBI Håndbold Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 HF Kalundborg 2 Svebølle-hallen 18-28
169011
05.
20:30 Lynge-Broby IF Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 IF 62, Dalmose Frederiksberg-hallen 27-23
169027
07.
14:15 Roskilde Håndbold 3 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Stillinge IF Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 1 24-32
169028
08.
13:30 Mørkøv KFUM 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 IF 62, Dalmose Mørkøv-hallen 29-23
169031
08.
14:15 IF Frem, Bjæverskov Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Team Ramsø 2 Skovbo-hallenSkovbo-hallen 1 42-25
169032
08.
15:50 FK Odsherred Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 SBI Håndbold Hallerne i Nykøbing 24-23

Vælg forbund

Luk