Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-13 Drenge C

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
179497
29.
10:00 TPI-Odense U-13 Drenge C | Pulje 2 Sdr. Nærå I.F. 1 Paarup-HallernePaarup-Hallerne 1 17-17
179501
29.
10:15 BR 66 Langeskov U-13 Drenge C | Pulje 2 DHG Odense Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1 31-5
179499
29.
12:00 Næsby IF U-13 Drenge C | Pulje 2 Sdr. Nærå I.F. 2 NæsbyhallerneNæsbyhallerne - Hal 2 9-16
179500
29.
12:00 Langeland Håndbold HF U-13 Drenge C | Pulje 2 Tåsinge HK Humblehallen 11-12
179498
29.
14:15 SUS Håndbold U-13 Drenge C | Pulje 2 Højby S.& G. Ullerslev Kultur- og IdrætscenterUllerslev Kultur- og Idrætscenter 1 10-15
oktober 2019
179506
06.
10:00 Sdr. Nærå I.F. 2 U-13 Drenge C | Pulje 2 SUS Håndbold Årslevhallen 8-13
179504
06.
10:30 Højby S.& G. U-13 Drenge C | Pulje 2 BR 66 Langeskov HøjbyhallerneHøjbyhallen - Hal 1 (gl)
Anmeldt ulovligt hold - hjemmehold
HAUH
179505
06.
12:00 DHG Odense U-13 Drenge C | Pulje 2 TPI-Odense DalumhallerneDalumhallen - Hal 2 7-17
179503
06.
12:00 Tåsinge HK U-13 Drenge C | Pulje 2 Næsby IF Tåsingehallen 21-10
179502
10.
17:30 Sdr. Nærå I.F. 1 U-13 Drenge C | Pulje 2 Langeland Håndbold HF Årslevhallen 18-9
179507
20.
10:15 TPI-Odense U-13 Drenge C | Pulje 2 Tåsinge HK Paarup-HallernePaarup-Hallerne 1 24-10
179510
20.
10:45 BR 66 Langeskov U-13 Drenge C | Pulje 2 Langeland Håndbold HF Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1 17-7
179508
20.
12:00 SUS Håndbold U-13 Drenge C | Pulje 2 Næsby IF Ullerslev Kultur- og IdrætscenterUllerslev Kultur- og Idrætscenter 1 14-4
179511
20.
15:00 Sdr. Nærå I.F. 2 U-13 Drenge C | Pulje 2 DHG Odense Årslevhallen 11-12
179509
20.
16:00 Sdr. Nærå I.F. 1 U-13 Drenge C | Pulje 2 Højby S.& G. Årslevhallen
Anmeldt ulovligt hold - udehold
UAUH
179513
24.
18:00 Tåsinge HK U-13 Drenge C | Pulje 2 Sdr. Nærå I.F. 1 Tåsingehallen 9-17
179514
27.
12:45 Højby S.& G. U-13 Drenge C | Pulje 2 Sdr. Nærå I.F. 2 HøjbyhallerneHøjbyhallen - Hal 1 (gl) 17-7
179516
27.
12:45 DHG Odense U-13 Drenge C | Pulje 2 SUS Håndbold DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 2-16
179515
27.
13:00 Langeland Håndbold HF U-13 Drenge C | Pulje 2 TPI-Odense Humblehallen 9-13
179512
27.
13:30 Næsby IF U-13 Drenge C | Pulje 2 BR 66 Langeskov NæsbyhallerneNæsbyhallerne - Hal 2 5-15
november 2019
179519
03.
08:30 Højby S.& G. U-13 Drenge C | Pulje 2 DHG Odense HøjbyhallerneHøjbyhallen - Hal 2 (ny)
Anmeldt ulovligt hold - hjemmehold
HAUH
179517
03.
10:30 TPI-Odense U-13 Drenge C | Pulje 2 SUS Håndbold Paarup-HallernePaarup-Hallerne 1 12-13
179521
03.
10:45 BR 66 Langeskov U-13 Drenge C | Pulje 2 Tåsinge HK Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1 24-5
179520
03.
12:00 Langeland Håndbold HF U-13 Drenge C | Pulje 2 Sdr. Nærå I.F. 2 Humblehallen 7-8
179518
05.
18:30 Sdr. Nærå I.F. 1 U-13 Drenge C | Pulje 2 Næsby IF Årslevhallen 22-7
179526
07.
17:30 Sdr. Nærå I.F. 2 U-13 Drenge C | Pulje 2 BR 66 Langeskov Årslevhallen 6-16
179523
10.
09:45 Næsby IF U-13 Drenge C | Pulje 2 TPI-Odense NæsbyhallerneNæsbyhallerne - Hal 2 4-19
179524
10.
12:00 Tåsinge HK U-13 Drenge C | Pulje 2 Højby S.& G. Tåsingehallen
Anmeldt ulovligt hold - udehold
UAUH
179525
10.
13:00 DHG Odense U-13 Drenge C | Pulje 2 Langeland Håndbold HF DalumhallerneDalumhallen - Hal 2 7-10
179522
10.
13:15 SUS Håndbold U-13 Drenge C | Pulje 2 Sdr. Nærå I.F. 1 Ullerslev Kultur- og IdrætscenterUllerslev Kultur- og Idrætscenter 1 14-10
179530
17.
10:00 Langeland Håndbold HF U-13 Drenge C | Pulje 2 Højby S.& G. Humblehallen
Anmeldt ulovligt hold - udehold
UAUH
179531
17.
10:00 BR 66 Langeskov U-13 Drenge C | Pulje 2 Sdr. Nærå I.F. 1 Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1 14-11
179529
17.
11:45 Næsby IF U-13 Drenge C | Pulje 2 DHG Odense NæsbyhallerneNæsbyhallerne - Hal 2 15-4
179527
17.
12:00 TPI-Odense U-13 Drenge C | Pulje 2 Sdr. Nærå I.F. 2 Paarup-HallernePaarup-Hallerne 1 18-18
179528
17.
13:45 SUS Håndbold U-13 Drenge C | Pulje 2 Tåsinge HK Ullerslev Kultur- og IdrætscenterUllerslev Kultur- og Idrætscenter 1 25-6
179534
30.
11:30 Højby S.& G. U-13 Drenge C | Pulje 2 Næsby IF HøjbyhallerneHøjbyhallen - Hal 1 (gl) 29-3
december 2019
179535
01.
10:00 Langeland Håndbold HF U-13 Drenge C | Pulje 2 SUS Håndbold Humblehallen 6-17
179536
01.
11:15 BR 66 Langeskov U-13 Drenge C | Pulje 2 TPI-Odense Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 26-21
179533
01.
12:15 Tåsinge HK U-13 Drenge C | Pulje 2 Sdr. Nærå I.F. 2 Tåsingehallen 14-13
179532
03.
18:30 Sdr. Nærå I.F. 1 U-13 Drenge C | Pulje 2 DHG Odense Årslevhallen 21-14
179540
04.
17:00 DHG Odense U-13 Drenge C | Pulje 2 Tåsinge HK DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 9-26
179541
05.
18:30 Sdr. Nærå I.F. 2 U-13 Drenge C | Pulje 2 Sdr. Nærå I.F. 1 Årslevhallen 6-23
179538
07.
11:00 SUS Håndbold U-13 Drenge C | Pulje 2 BR 66 Langeskov Ullerslev Kultur- og IdrætscenterUllerslev Kultur- og Idrætscenter 2 16-11
179539
08.
11:15 Næsby IF U-13 Drenge C | Pulje 2 Langeland Håndbold HF NæsbyhallerneNæsbyhallerne - Hal 2 10-10
179537
08.
14:15 TPI-Odense U-13 Drenge C | Pulje 2 Højby S.& G. Paarup-HallernePaarup-Hallerne 2
Anmeldt ulovligt hold - udehold
UAUH

Vælg forbund

Luk