Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-11 Pige C

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
181338
29.
11:30 OH 77 Odense U-11 Pige C | Pulje 2 IF Stjernen Odense Rosengårdskolens HalRosengårdhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
181334
29.
12:00 SUS Håndbold U-11 Pige C | Pulje 2 Kerteminde HK Ullerslev Kultur- og IdrætscenterUllerslev Kultur- og Idrætscenter 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
181335
29.
12:30 Ollerup/Skerninge G.& I.F. U-11 Pige C | Pulje 2 Tåsinge HK Vester Skerningehallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
181336
29.
12:30 Svendborg Håndboldklub U-11 Pige C | Pulje 2 Højby S.& G. Svendborg Idrætshal
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
oktober 2019
181342
01.
16:45 Kølstrup-Rynkeby HK U-11 Pige C | Pulje 2 OH 77 Odense Nymarkshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
181340
02.
17:15 Tåsinge HK U-11 Pige C | Pulje 2 SUS Håndbold Tåsingehallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
181343
06.
09:15 IF Stjernen Odense U-11 Pige C | Pulje 2 Svendborg Håndboldklub Skt. Jørgens Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
181341
06.
10:15 Kerteminde HK U-11 Pige C | Pulje 2 Tved G.& I. Munkebo Idrætscenter
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
181350
11.
17:15 Højby S.& G. U-11 Pige C | Pulje 2 OH 77 Odense HøjbyhallerneHøjbyhallen - Hal 2 (ny)
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
181345
20.
09:00 Tved G.& I. U-11 Pige C | Pulje 2 Tåsinge HK Tvedhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
181346
20.
09:30 SUS Håndbold U-11 Pige C | Pulje 2 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Ullerslev Kultur- og IdrætscenterUllerslev Kultur- og Idrætscenter 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
181349
20.
11:00 IF Stjernen Odense U-11 Pige C | Pulje 2 Kølstrup-Rynkeby HK Skt. Jørgens Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
181354
26.
11:00 Svendborg Håndboldklub U-11 Pige C | Pulje 2 Tved G.& I. Svendborg Idrætshal
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
181353
27.
09:00 Kerteminde HK U-11 Pige C | Pulje 2 Højby S.& G. Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
181352
27.
09:30 Tåsinge HK U-11 Pige C | Pulje 2 IF Stjernen Odense Tåsingehallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
181356
27.
10:00 OH 77 Odense U-11 Pige C | Pulje 2 SUS Håndbold Rosengårdskolens HalRosengårdhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
november 2019
181365
03.
09:15 Kerteminde HK U-11 Pige C | Pulje 2 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
181368
03.
10:00 Højby S.& G. U-11 Pige C | Pulje 2 IF Stjernen Odense HøjbyhallerneHøjbyhallen - Hal 1 (gl)
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
181363
03.
11:00 Tved G.& I. U-11 Pige C | Pulje 2 SUS Håndbold Tvedhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
181366
03.
13:00 Svendborg Håndboldklub U-11 Pige C | Pulje 2 Kølstrup-Rynkeby HK Svendborg Idrætshal
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
181371
10.
09:00 Tåsinge HK U-11 Pige C | Pulje 2 Kerteminde HK Tåsingehallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
181374
10.
10:00 OH 77 Odense U-11 Pige C | Pulje 2 Svendborg Håndboldklub Rosengårdskolens HalRosengårdhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
181372
10.
10:30 Kølstrup-Rynkeby HK U-11 Pige C | Pulje 2 Højby S.& G. Nymarkshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
181370
10.
12:30 Ollerup/Skerninge G.& I.F. U-11 Pige C | Pulje 2 Tved G.& I. Vester Skerningehallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
181360
12.
17:00 Kølstrup-Rynkeby HK U-11 Pige C | Pulje 2 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Nymarkshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
181359
12.
18:30 Kerteminde HK U-11 Pige C | Pulje 2 OH 77 Odense Munkebo Idrætscenter
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
181358
13.
17:00 Tåsinge HK U-11 Pige C | Pulje 2 Svendborg Håndboldklub Tåsingehallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
181361
13.
17:15 IF Stjernen Odense U-11 Pige C | Pulje 2 Tved G.& I. Skt. Jørgens Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
181362
14.
17:30 Højby S.& G. U-11 Pige C | Pulje 2 SUS Håndbold HøjbyhallerneHøjbyhallen - Hal 2 (ny)
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
181381
17.
09:45 Tved G.& I. U-11 Pige C | Pulje 2 Højby S.& G. Tvedhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
181384
17.
10:30 Svendborg Håndboldklub U-11 Pige C | Pulje 2 Kerteminde HK Svendborg Idrætshal
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
181383
17.
12:30 Ollerup/Skerninge G.& I.F. U-11 Pige C | Pulje 2 IF Stjernen Odense Vester Skerningehallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
181378
19.
18:45 Kølstrup-Rynkeby HK U-11 Pige C | Pulje 2 Tved G.& I. Nymarkshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
181382
21.
17:30 SUS Håndbold U-11 Pige C | Pulje 2 Kølstrup-Rynkeby HK Ullerslev Kultur- og IdrætscenterUllerslev Kultur- og Idrætscenter 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
181380
24.
09:45 Højby S.& G. U-11 Pige C | Pulje 2 Ollerup/Skerninge G.& I.F. HøjbyhallerneHøjbyhallen - Hal 2 (ny)
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
181376
24.
10:00 Tåsinge HK U-11 Pige C | Pulje 2 OH 77 Odense Tåsingehallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
181379
24.
12:30 IF Stjernen Odense U-11 Pige C | Pulje 2 SUS Håndbold Skt. Jørgens Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
181389
26.
17:45 Kerteminde HK U-11 Pige C | Pulje 2 IF Stjernen Odense Munkebo Idrætscenter
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
181392
29.
16:30 OH 77 Odense U-11 Pige C | Pulje 2 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Rosengårdskolens HalRosengårdhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
december 2019
181388
01.
10:00 Tåsinge HK U-11 Pige C | Pulje 2 Kølstrup-Rynkeby HK Tåsingehallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
181390
01.
10:45 Svendborg Håndboldklub U-11 Pige C | Pulje 2 SUS Håndbold Svendborg Idrætshal
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
181395
05.
17:00 Ollerup/Skerninge G.& I.F. U-11 Pige C | Pulje 2 Svendborg Håndboldklub Vester Skerningehallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
181393
05.
17:30 Tved G.& I. U-11 Pige C | Pulje 2 OH 77 Odense Tvedhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
181398
07.
11:00 Højby S.& G. U-11 Pige C | Pulje 2 Tåsinge HK HøjbyhallerneHøjbyhallen - Hal 2 (ny)
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
181396
08.
10:30 Kølstrup-Rynkeby HK U-11 Pige C | Pulje 2 Kerteminde HK Nymarkshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK

Vælg forbund

Luk