Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-13 Pige B

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
180979
29.
10:15 Østfyns HK U-13 Pige B | Pulje 2 Stenstrup IF Ørbæk MidtpunktØrbæk Midtpunkt - Hal 1 4-8
180984
29.
13:00 Risøhøj U-13 Pige B | Pulje 2 Team Svendborg Idrætscenter MidtfynIdrætscenter Midtfyn - Hal 1 9-22
180980
29.
13:30 Ollerup/Skerninge G.& I.F. U-13 Pige B | Pulje 2 Kerteminde HK Vester Skerningehallen 9-17
180983
29.
18:15 GOG Håndbold 1 U-13 Pige B | Pulje 2 Nyborg GIF SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1 15-3
180981
30.
17:00 Krarup Espe Håndbold U-13 Pige B | Pulje 2 DHG Odense 2 Espe Hallen 8-8
oktober 2019
180985
03.
16:45 Stenstrup IF U-13 Pige B | Pulje 2 Krarup Espe Håndbold Stenstrup HallenStenstruphallen 3-8
180986
04.
18:00 DHG Odense 2 U-13 Pige B | Pulje 2 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Skt. Knuds Gymnasium Sportshal 21-7
180987
06.
09:45 Kerteminde HK U-13 Pige B | Pulje 2 Østfyns HK Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 23-9
180989
06.
14:00 Team Svendborg U-13 Pige B | Pulje 2 BR 66 Langeskov Svendborg Idrætshal 10-23
180988
09.
17:15 Nyborg GIF U-13 Pige B | Pulje 2 Risøhøj NyborghallerneNyborghallerne 1 9-10
180993
20.
10:00 Stenstrup IF U-13 Pige B | Pulje 2 Kerteminde HK Stenstrup HallenStenstruphallen 4-9
180995
20.
10:45 Team Svendborg U-13 Pige B | Pulje 2 Nyborg GIF Rantzausmindehallen 11-8
180991
20.
11:00 Østfyns HK U-13 Pige B | Pulje 2 DHG Odense 2 Ørbæk MidtpunktØrbæk Midtpunkt - Hal 1 11-19
180994
20.
17:00 GOG Håndbold 1 U-13 Pige B | Pulje 2 BR 66 Langeskov SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2 19-9
180992
22.
18:00 Ollerup/Skerninge G.& I.F. U-13 Pige B | Pulje 2 Krarup Espe Håndbold Vester Skerningehallen 11-14
180997
27.
09:30 Krarup Espe Håndbold U-13 Pige B | Pulje 2 GOG Håndbold 1 Espe Hallen 6-21
181000
27.
10:00 BR 66 Langeskov U-13 Pige B | Pulje 2 Østfyns HK Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 25-5
180998
27.
10:45 DHG Odense 2 U-13 Pige B | Pulje 2 Team Svendborg DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 18-7
181002
27.
12:15 Risøhøj U-13 Pige B | Pulje 2 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Idrætscenter MidtfynIdrætscenter Midtfyn - Hal 1 20-16
181001
30.
17:45 Nyborg GIF U-13 Pige B | Pulje 2 Stenstrup IF NyborghallerneNyborghallerne 1 10-8
november 2019
181013
02.
15:20 GOG Håndbold 1 U-13 Pige B | Pulje 2 Risøhøj SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2 23-21
181010
03.
09:00 Stenstrup IF U-13 Pige B | Pulje 2 DHG Odense 2 Stenstrup HallenStenstruphallen 9-12
181012
03.
10:00 BR 66 Langeskov U-13 Pige B | Pulje 2 Nyborg GIF Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 14-6
181011
03.
11:30 Kerteminde HK U-13 Pige B | Pulje 2 Krarup Espe Håndbold Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 8-10
181009
03.
11:45 Østfyns HK U-13 Pige B | Pulje 2 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Ørbæk MidtpunktØrbæk Midtpunkt - Hal 1 12-11
181017
10.
09:00 DHG Odense 2 U-13 Pige B | Pulje 2 Kerteminde HK DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 11-8
181019
10.
10:00 Team Svendborg U-13 Pige B | Pulje 2 GOG Håndbold 1 Svendborg Idrætshal 9-27
181016
10.
11:15 Krarup Espe Håndbold U-13 Pige B | Pulje 2 Østfyns HK Espe Hallen 18-5
181020
10.
13:00 Risøhøj U-13 Pige B | Pulje 2 BR 66 Langeskov Idrætscenter MidtfynIdrætscenter Midtfyn - Hal 1 17-16
181015
10.
13:30 Ollerup/Skerninge G.& I.F. U-13 Pige B | Pulje 2 Stenstrup IF Vester Skerningehallen 10-7
181007
12.
17:15 Team Svendborg U-13 Pige B | Pulje 2 Østfyns HK Midtbyhallen Midtbyhallen 21-17
181005
12.
19:15 Kerteminde HK U-13 Pige B | Pulje 2 Risøhøj Munkebo Idrætscenter 17-5
181003
13.
17:00 Stenstrup IF U-13 Pige B | Pulje 2 GOG Håndbold 1 Stenstrup HallenStenstruphallen 3-15
181006
13.
17:30 Nyborg GIF U-13 Pige B | Pulje 2 Krarup Espe Håndbold NyborghallerneNyborghallerne 1 10-14
181004
15.
19:00 DHG Odense 2 U-13 Pige B | Pulje 2 BR 66 Langeskov Skt. Knuds Gymnasium Sportshal 11-19
181029
17.
10:45 Krarup Espe Håndbold U-13 Pige B | Pulje 2 Team Svendborg Espe Hallen 17-10
181032
17.
12:45 Risøhøj U-13 Pige B | Pulje 2 Stenstrup IF Idrætscenter MidtfynIdrætscenter Midtfyn - Hal 1 12-12
181028
17.
13:30 Ollerup/Skerninge G.& I.F. U-13 Pige B | Pulje 2 Nyborg GIF Vester Skerningehallen 15-16
181030
17.
14:30 BR 66 Langeskov U-13 Pige B | Pulje 2 Kerteminde HK Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 12-4
181031
17.
16:30 GOG Håndbold 1 U-13 Pige B | Pulje 2 DHG Odense 2 SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2 15-6
181023
24.
11:45 Kerteminde HK U-13 Pige B | Pulje 2 GOG Håndbold 1 Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 14-14
181025
24.
12:00 Team Svendborg U-13 Pige B | Pulje 2 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Svendborg Idrætshal 12-11
181022
24.
12:30 DHG Odense 2 U-13 Pige B | Pulje 2 Risøhøj DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 16-11
181024
24.
12:45 Nyborg GIF U-13 Pige B | Pulje 2 Østfyns HK NyborghallerneNyborghallerne 1 13-8
181021
24.
13:00 Stenstrup IF U-13 Pige B | Pulje 2 BR 66 Langeskov Stenstrup HallenStenstruphallen 5-10
181035
28.
18:45 Kerteminde HK U-13 Pige B | Pulje 2 Team Svendborg Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 12-8
december 2019
181038
01.
10:45 Risøhøj U-13 Pige B | Pulje 2 Krarup Espe Håndbold Idrætscenter MidtfynIdrætscenter Midtfyn - Hal 1 29-19
181036
01.
13:00 BR 66 Langeskov U-13 Pige B | Pulje 2 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 14-11
181037
01.
13:00 GOG Håndbold 1 U-13 Pige B | Pulje 2 Østfyns HK SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2 29-10
181034
01.
14:30 DHG Odense 2 U-13 Pige B | Pulje 2 Nyborg GIF DalumhallerneDalumhallen - Hal 2 15-4
181040
05.
18:00 Ollerup/Skerninge G.& I.F. U-13 Pige B | Pulje 2 GOG Håndbold 1 Vester Skerningehallen 7-23
181039
07.
12:15 Østfyns HK U-13 Pige B | Pulje 2 Risøhøj Ørbæk MidtpunktØrbæk Midtpunkt - Hal 1 16-11
181042
07.
12:45 Nyborg GIF U-13 Pige B | Pulje 2 Kerteminde HK NyborghallerneNyborghallerne 1 7-10
181041
07.
13:45 Krarup Espe Håndbold U-13 Pige B | Pulje 2 BR 66 Langeskov Espe Hallen 7-12
181043
08.
11:30 Team Svendborg U-13 Pige B | Pulje 2 Stenstrup IF Rantzausmindehallen 13-12

Vælg forbund

Luk