Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-19 Drenge 2. Division - 1.halvdel

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
153800
29.
11:30 Team Bornholm U-19 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 AB Rønne Idrætshal 19-18
153802
29.
15:00 Fjordbyerne U-19 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 Freja/Rødovre 2 Slangerup IdrætshalSlangerup Idrætshal 2 26-20
oktober 2019
153804
06.
16:30 Freja/Rødovre 2 U-19 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 HIK/KFUM Bellahøj HallerneBellahøj Hallen 30-20
153805
08.
20:00 AB U-19 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 Fjordbyerne AB-hallenAB-hallen 1 26-23
153806
20.
11:30 Team Bornholm U-19 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 Freja/Rødovre 2 Aakirkeby-hallerneAakirkeby-hallerne A 24-26
153807
24.
20:30 HIK/KFUM U-19 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 Fjordbyerne Maglegårdshallen 25-28
153811
27.
13:30 AB U-19 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 HIK/KFUM AB-hallenAB-hallen 1 34-22
november 2019
153812
03.
14:55 Team Bornholm U-19 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 HIK/KFUM Bornholms Idræts- og Kulturcenter 30-29
153814
03.
15:30 AB U-19 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 Freja/Rødovre 2 AB-hallenAB-hallen 1 21-29
153809
09.
15:35 Fjordbyerne U-19 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 Team Bornholm Frederikssund HallenFrederikssund-hallerne 1 27-33
153815
10.
12:30 HIK/KFUM U-19 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 Team Bornholm Emdrup Hallen 33-28
153817
10.
17:20 Freja/Rødovre 2 U-19 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 AB Rødovre Stadionhal 23-22
153824
16.
16:45 Fjordbyerne U-19 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 HIK/KFUM Frederikssund HallenFrederikssund-hallerne 1
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
153823
17.
13:45 Fjordbyerne U-19 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 AB Frederikssund HallenFrederikssund-hallerne 1 31-17
153825
23.
16:00 Freja/Rødovre 2 U-19 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 Team Bornholm Rødovre StadionhalRødovre Stadionhal 2
153820
24.
12:30 AB U-19 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 Team Bornholm AB-hallenAB-hallen 1
153822
24.
14:45 HIK/KFUM U-19 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 Freja/Rødovre 2 Maglegårdshallen
153819
27.
18:45 Freja/Rødovre 2 U-19 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 Fjordbyerne Bellahøj HallerneBellahøj Hallen
december 2019
153827
01.
12:00 Team Bornholm U-19 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 Fjordbyerne Søndermarkshallen
153828
07.
17:40 HIK/KFUM U-19 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 AB Emdrup Hallen

Vælg forbund

Luk