Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
169771
28.
15:00 Roskilde Håndbold U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Team Hedeland Håndbold Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 1 17-15
169772
29.
11:40 Brøndby/Ydun U-17P U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Dianalund/Tersløse Stadionhal 1 25-26
oktober 2019
169775
05.
15:00 HØJ 2 U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Brøndby/Ydun U-17P JyllingehallenJyllinge-hallen 30-24
169774
06.
16:50 Dianalund/Tersløse U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold Holberg-hallen 20-21
169779
08.
19:10 Dianalund/Tersløse U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Team Hedeland Håndbold Holberg-hallen 16-24
169777
22.
18:00 Roskilde Håndbold U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 HØJ 2 Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 1 27-20
169782
24.
19:15 Team Hedeland Håndbold U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Brøndby/Ydun U-17P HedehushallenHedehus-hallen 33-19
169781
27.
11:45 HØJ 2 U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Dianalund/Tersløse Ølstykke-hallerne 24-27
november 2019
169785
03.
17:15 Team Hedeland Håndbold U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 HØJ 2 HimmelevhallenHimmelev-hallen 21-20
169783
05.
18:10 Roskilde Håndbold U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Brøndby/Ydun U-17P Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 20-25
169786
10.
10:50 Brøndby/Ydun U-17P U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold Stadionhal 1 18-24
169788
12.
19:15 HØJ 2 U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Team Hedeland Håndbold Ølstykke-hallerne 18-24
169792
17.
16:45 Roskilde Håndbold U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Dianalund/Tersløse Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 1 29-17
169791
21.
19:30 Team Hedeland Håndbold U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold HedehushallenHedehus-hallen 26-23
169789
24.
15:20 Dianalund/Tersløse U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Brøndby/Ydun U-17P Pedersborg-hallen 35-30
169793
26.
18:00 Brøndby/Ydun U-17P U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 HØJ 2 Schneekloth-hallen 26-28
169797
28.
19:30 Team Hedeland Håndbold U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Dianalund/Tersløse HedehushallenHedehus-hallen 27-23
december 2019
169796
01.
13:20 HØJ 2 U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold JyllingehallenJyllinge-hallen 22-23
169800
07.
11:15 Dianalund/Tersløse U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 HØJ 2 Stenlille-hallen 23-21
169799
08.
14:10 Brøndby/Ydun U-17P U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Team Hedeland Håndbold Stadionhal 1 24-30

Vælg forbund

Luk