Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-13 Pige C før ombrydning

Pulje 3

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
172622
29.
09:30 Bjert Idrætsforening U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 3 Kolding IF 2 Bjert Hallen 13-15
oktober 2019
172620
03.
18:30 Taulov-Skærbæk IF U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 3 Bramdrupdam GIF 2 ElbohallerneElbohallen Hal 2 6-9
172624
04.
17:45 Kolding IF 2 U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 3 Erritsø G&IF Sydbank Arena Sydbank Arena hal 3 14-14
172625
05.
10:30 Bramdrupdam GIF 2 U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 3 Bjert Idrætsforening Bramdrupdam Sports- & MødecenterBramdruphallen 2 11-8
172621
07.
19:00 Erritsø G&IF U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 3 Vamdrup IF 2 Erritsø Idrætscenter Erritsø Idrætscenter Hal 1 14-7
172623
10.
18:00 Vamdrup IF 2 U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 3 Taulov-Skærbæk IF Arena Syd VamdrupArena Syd Vamdrup 1 9-9
172628
20.
09:30 Vamdrup IF 2 U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 3 Bramdrupdam GIF 2 Arena Syd VamdrupArena Syd Vamdrup 1 6-8
172627
21.
19:00 Erritsø G&IF U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 3 Bjert Idrætsforening Erritsø Idrætscenter Erritsø Idrætscenter Hal 1 15-10
172626
22.
19:15 Taulov-Skærbæk IF U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 3 Kolding IF 2 ElbohallerneElbohallen Hal 2 9-15
172630
23.
17:45 Kolding IF 2 U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 3 Vamdrup IF 2 Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1 11-7
172631
27.
10:00 Bramdrupdam GIF 2 U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 3 Erritsø G&IF Bramdrupdam Sports- & MødecenterBramdruphallen 2 9-8
172629
27.
13:00 Bjert Idrætsforening U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 3 Taulov-Skærbæk IF Bjert Hallen 5-11
november 2019
172634
03.
10:00 Bramdrupdam GIF 2 U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 3 Kolding IF 2 Bramdrupdam Sports- & MødecenterBramdruphallen 2 12-11
172632
03.
12:15 Taulov-Skærbæk IF U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 3 Erritsø G&IF ElbohallerneElbohallen Hal 2 11-14
172633
03.
13:00 Bjert Idrætsforening U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 3 Vamdrup IF 2 Bjert Hallen 13-7
172637
09.
16:15 Kolding IF 2 U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 3 Bramdrupdam GIF 2 Sydbank Arena Sydbank Arena hal 3 9-7
172636
10.
10:45 Vamdrup IF 2 U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 3 Bjert Idrætsforening Arena Syd VamdrupArena Syd Vamdrup 1 10-5
172635
11.
19:00 Erritsø G&IF U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 3 Taulov-Skærbæk IF Erritsø Idrætscenter Erritsø Idrætscenter Hal 1 7-13
172638
17.
13:00 Taulov-Skærbæk IF U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 3 Vamdrup IF 2 ElbohallerneElbohallen Hal 2 15-7
172648
18.
19:00 Erritsø G&IF U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 3 Bramdrupdam GIF 2 Erritsø Idrætscenter Erritsø Idrætscenter Hal 1 14-9
172642
21.
17:00 Kolding IF 2 U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 3 Bjert Idrætsforening Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 2 21-19
172643
24.
09:00 Bramdrupdam GIF 2 U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 3 Taulov-Skærbæk IF Bramdrupdam Sports- & MødecenterBramdruphallen 1 9-8
172641
24.
10:30 Vamdrup IF 2 U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 3 Erritsø G&IF Arena Syd VamdrupArena Syd Vamdrup 1 15-15
172639
26.
19:00 Erritsø G&IF U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 3 Kolding IF 2 Erritsø Idrætscenter Erritsø Idrætscenter Hal 1 12-14
172645
30.
16:45 Kolding IF 2 U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 3 Taulov-Skærbæk IF Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1 12-10
december 2019
172646
01.
09:00 Bramdrupdam GIF 2 U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 3 Vamdrup IF 2 Bramdrupdam Sports- & MødecenterBramdruphallen 1 10-8
172644
01.
13:00 Bjert Idrætsforening U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 3 Erritsø G&IF Bjert Hallen 16-11
172640
03.
18:00 Bjert Idrætsforening U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 3 Bramdrupdam GIF 2 Bjert Hallen 12-14
172649
08.
09:15 Vamdrup IF 2 U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 3 Kolding IF 2 Arena Syd VamdrupArena Syd Vamdrup 1 6-20
172647
08.
12:15 Taulov-Skærbæk IF U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 3 Bjert Idrætsforening ElbohallerneElbohallen Hal 2 11-18

Vælg forbund

Luk