Søg Håndboldinfo
Del

U-19 Pige 2. Div. før ombrydning

Pulje 4

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2019
173700
01.
19:30 Team Favrskov Håndbold 2 U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Fredericia HK Søften Kultur- og Idrætscenter Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 2 27-33
173698
03.
19:00 HEI, Skæring 3 U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Sønderborg Håndbold HEI-hallen 20-21
173699
03.
19:45 Horsens HK 2 U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Bramdrupdam GIF Dagnæs Hallen 22-28
173702
04.
19:00 Fredericia HK U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Horsens HK 2 thansen ARENA 25-17
173703
06.
18:10 Sønderborg Håndbold U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Team Favrskov Håndbold 2 Humlehøjhallen, Sdr.Borg Humlehøjhallen, Sdr.borg 24-20
173701
08.
19:15 Bramdrupdam GIF U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 HEI, Skæring 3 Bramdrupdam Sports- & Mødecenter Bramdruphallen 1 26-20
173707
22.
19:45 Team Favrskov Håndbold 2 U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 HEI, Skæring 3 Søften Kultur- og Idrætscenter Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 2 21-24
173706
24.
19:00 Bramdrupdam GIF U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Sønderborg Håndbold Bramdrupdam Sports- & Mødecenter Bramdruphallen 2 21-18
173705
24.
20:00 Horsens HK 2 U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Team Favrskov Håndbold 2 Dagnæs Hallen 31-22
173704
25.
19:00 HEI, Skæring 3 U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Fredericia HK Bellevuehallerne Bellevuehallen A 17-32
173709
27.
11:50 Sønderborg Håndbold U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Horsens HK 2 Humlehøjhallen, Sdr.Borg Humlehøjhallen, Sdr.borg 30-28
173708
29.
20:00 Fredericia HK U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Bramdrupdam GIF thansen ARENA thansen ARENA 2 21-18
173710
31.
19:15 HEI, Skæring 3 U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Horsens HK 2 Bellevuehallerne Bellevuehallen B 14-26
173712
31.
19:15 Sønderborg Håndbold U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Fredericia HK Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 20-26
november 2019
173711
03.
13:00 Team Favrskov Håndbold 2 U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Bramdrupdam GIF Søften Kultur- og Idrætscenter Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1 19-40
173714
07.
19:15 Bramdrupdam GIF U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Team Favrskov Håndbold 2 Bramdrupdam Sports- & Mødecenter Bramdruphallen 2 36-19
173713
10.
11:30 Horsens HK 2 U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 HEI, Skæring 3 Dagnæs Hallen 27-24
173715
11.
19:30 Fredericia HK U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Sønderborg Håndbold thansen ARENA thansen ARENA 2 18-18
173727
12.
19:15 Bramdrupdam GIF U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Fredericia HK Bramdrupdam Sports- & Mødecenter Bramdruphallen 1 18-29
173717
14.
19:45 Horsens HK 2 U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Fredericia HK Dagnæs Hallen 23-20
173718
17.
13:00 Team Favrskov Håndbold 2 U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Sønderborg Håndbold Søften Kultur- og Idrætscenter Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1 16-30
173716
17.
13:40 HEI, Skæring 3 U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Bramdrupdam GIF HEI-hallen 17-26
173721
23.
14:45 Sønderborg Håndbold U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 HEI, Skæring 3 Humlehøjhallen, Sdr.Borg Humlehøjhallen, Sdr.borg 24-21
173719
26.
19:15 Bramdrupdam GIF U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Horsens HK 2 Bramdrupdam Sports- & Mødecenter Bramdruphallen 1 23-25
173720
26.
20:00 Fredericia HK U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Team Favrskov Håndbold 2 thansen ARENA thansen ARENA 2 26-26
173723
29.
19:00 Fredericia HK U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 HEI, Skæring 3 thansen ARENA thansen ARENA 2 24-27
december 2019
173722
01.
13:30 Team Favrskov Håndbold 2 U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Horsens HK 2 Søften Kultur- og Idrætscenter Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1 18-34
173724
01.
15:35 Sønderborg Håndbold U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Bramdrupdam GIF Høruphallen Høruphallen 2 25-21
173726
08.
11:20 Horsens HK 2 U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Sønderborg Håndbold Dagnæs Hallen 29-23
173725
08.
17:45 HEI, Skæring 3 U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Team Favrskov Håndbold 2 Skæringhallen A 21-26

Vælg forbund

Luk
ANNONCE