Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-19 Pige 2. Div. før ombrydning

Pulje 4

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2019
173700
01.
19:30 Team Favrskov Håndbold 2 U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Fredericia HK Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 2 27-33
173698
03.
19:00 HEI, Skæring 3 U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Sønderborg Håndbold HEI-hallen 20-21
173699
03.
19:45 Horsens HK 2 U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Bramdrupdam GIF Dagnæs Hallen 22-28
173702
04.
19:00 Fredericia HK U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Horsens HK 2 thansen ARENA 25-17
173703
06.
18:10 Sønderborg Håndbold U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Team Favrskov Håndbold 2 Humlehøjhallen, Sdr.BorgHumlehøjhallen, Sdr.borg 24-20
173701
08.
19:15 Bramdrupdam GIF U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 HEI, Skæring 3 Bramdrupdam Sports- & MødecenterBramdruphallen 1 26-20
173707
22.
19:45 Team Favrskov Håndbold 2 U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 HEI, Skæring 3 Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 2 21-24
173706
24.
19:00 Bramdrupdam GIF U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Sønderborg Håndbold Bramdrupdam Sports- & MødecenterBramdruphallen 2 21-18
173705
24.
20:00 Horsens HK 2 U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Team Favrskov Håndbold 2 Dagnæs Hallen 31-22
173704
25.
19:00 HEI, Skæring 3 U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Fredericia HK BellevuehallerneBellevuehallen A 17-32
173709
27.
11:50 Sønderborg Håndbold U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Horsens HK 2 Humlehøjhallen, Sdr.BorgHumlehøjhallen, Sdr.borg 30-28
173708
29.
20:00 Fredericia HK U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Bramdrupdam GIF thansen ARENAthansen ARENA 2 21-18
173710
31.
19:15 HEI, Skæring 3 U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Horsens HK 2 BellevuehallerneBellevuehallen B 14-26
173712
31.
19:15 Sønderborg Håndbold U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Fredericia HK Broager Sparekasse SKANSENBroager Sparekasse SKANSEN 1 20-26
november 2019
173711
03.
13:00 Team Favrskov Håndbold 2 U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Bramdrupdam GIF Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1 19-40
173714
07.
19:15 Bramdrupdam GIF U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Team Favrskov Håndbold 2 Bramdrupdam Sports- & MødecenterBramdruphallen 2 36-19
173713
10.
11:30 Horsens HK 2 U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 HEI, Skæring 3 Dagnæs Hallen 27-24
173715
11.
19:30 Fredericia HK U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Sønderborg Håndbold thansen ARENAthansen ARENA 2 18-18
173727
12.
19:15 Bramdrupdam GIF U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Fredericia HK Bramdrupdam Sports- & MødecenterBramdruphallen 1 18-29
173717
14.
19:45 Horsens HK 2 U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Fredericia HK Dagnæs Hallen 23-20
173718
17.
13:00 Team Favrskov Håndbold 2 U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Sønderborg Håndbold Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1 16-30
173716
17.
13:40 HEI, Skæring 3 U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Bramdrupdam GIF HEI-hallen 17-26
173721
23.
14:45 Sønderborg Håndbold U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 HEI, Skæring 3 Humlehøjhallen, Sdr.BorgHumlehøjhallen, Sdr.borg 24-21
173719
26.
19:15 Bramdrupdam GIF U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Horsens HK 2 Bramdrupdam Sports- & MødecenterBramdruphallen 1 23-25
173720
26.
20:00 Fredericia HK U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Team Favrskov Håndbold 2 thansen ARENAthansen ARENA 2 26-26
173723
29.
19:00 Fredericia HK U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 HEI, Skæring 3 thansen ARENAthansen ARENA 2 24-27
december 2019
173722
01.
13:30 Team Favrskov Håndbold 2 U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Horsens HK 2 Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1 18-34
173724
01.
15:35 Sønderborg Håndbold U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Bramdrupdam GIF HøruphallenHøruphallen 2 25-21
173726
08.
11:20 Horsens HK 2 U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Sønderborg Håndbold Dagnæs Hallen 29-23
173725
08.
17:45 HEI, Skæring 3 U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Team Favrskov Håndbold 2 Skæringhallen A 21-26

Vælg forbund

Luk