Søg Håndboldinfo
Del

U-19 Drenge 2. Div. før ombrydning

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
174780
30.
19:15 Skive fH U-19 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 Lemvig Nissum Håndbold KCL Skive Interfjord Arena 34-27
174781
30.
20:15 Vinding KFUM U-19 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 Håndbold Øst Hogager-Mejrup-Hvam Sørvad Idrætscenter 20-33
oktober 2019
174785
06.
12:30 Lemvig Nissum Håndbold U-19 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 HC Midtjylland Lemvig Idræts- og Kulturcenter Arena Vestjylland Forsikring Lemvig 14-25
174788
19.
13:00 Håndbold Øst Hogager-Mejrup-Hvam U-19 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 Lemvig Nissum Håndbold Mejrup Kultur- og Fritidscenter Mejrup Hal A 35-21
174787
20.
15:05 Vinding KFUM U-19 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 HC Midtjylland Sørvad Idrætscenter 14-29
174786
23.
19:45 Skive fH U-19 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 Ikast Håndbold KCL Skive Hal B 31-28
174789
24.
20:00 HC Midtjylland U-19 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 Skive fH Sportscenter Herning Sportscenter Herning, Opvisningshallen 32-29
174790
26.
13:30 Ikast Håndbold U-19 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 Håndbold Øst Hogager-Mejrup-Hvam Sportscenter Ikast Sportscenter Ikast hal B 26-26
174791
27.
14:30 Lemvig Nissum Håndbold U-19 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 Vinding KFUM Lemvig Idræts- og Kulturcenter Arena Vestjylland Forsikring Lemvig 19-19
174782
31.
20:00 HC Midtjylland U-19 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 Ikast Håndbold Sportscenter Herning Sportscenter Herning, Håndboldhallen 26-23
174783
31.
20:15 Håndbold Øst Hogager-Mejrup-Hvam U-19 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 Skive fH Skave-Hallen Skave hallen 28-24
november 2019
174794
03.
13:15 Lemvig Nissum Håndbold U-19 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 Ikast Håndbold Lemvig Idræts- og Kulturcenter Arena Vestjylland Forsikring Lemvig 21-23
174792
03.
15:30 Skive fH U-19 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 Vinding KFUM KCL Skive Hal C 29-20
174793
05.
20:00 HC Midtjylland U-19 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 Håndbold Øst Hogager-Mejrup-Hvam Sportscenter Herning Sportscenter Herning, Håndboldhallen 28-28
174784
07.
20:10 Ikast Håndbold U-19 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 Vinding KFUM Hyldgårdskolen Ikast Hyldgårdsskolen A 37-12
174796
10.
13:30 Håndbold Øst Hogager-Mejrup-Hvam U-19 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 HC Midtjylland Mejrup Kultur- og Fritidscenter Mejrup Hal A 30-19
174795
10.
19:30 Vinding KFUM U-19 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 Skive fH Sørvad Idrætscenter
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
174800
12.
20:00 HC Midtjylland U-19 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 Lemvig Nissum Håndbold Sportscenter Herning Sportscenter Herning, Håndboldhallen 24-20
174799
17.
18:15 Vinding KFUM U-19 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 Ikast Håndbold Sørvad Idrætscenter 12-29
174797
19.
20:10 Ikast Håndbold U-19 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 Lemvig Nissum Håndbold Sportscenter Ikast IBF Arena Hal A 31-14
174801
21.
20:15 Håndbold Øst Hogager-Mejrup-Hvam U-19 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 Vinding KFUM Skave-Hallen Skave hallen 27-19
174802
24.
13:15 Ikast Håndbold U-19 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 HC Midtjylland Sportscenter Ikast Sportscenter Ikast hal B 31-20
174803
24.
16:40 Lemvig Nissum Håndbold U-19 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 Skive fH Lemvig Idræts- og Kulturcenter Arena Vestjylland Forsikring Lemvig 16-23
174805
26.
20:10 Ikast Håndbold U-19 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 Skive fH Sportscenter Ikast IBF Arena Hal A 24-29
december 2019
174806
01.
14:40 Lemvig Nissum Håndbold U-19 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 Håndbold Øst Hogager-Mejrup-Hvam Lemvig Idræts- og Kulturcenter Arena Vestjylland Forsikring Lemvig 22-31
174804
01.
16:00 HC Midtjylland U-19 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 Vinding KFUM Sportscenter Herning Sportscenter Herning, Håndboldhallen 28-15
174798
02.
19:15 Skive fH U-19 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 Håndbold Øst Hogager-Mejrup-Hvam KCL Skive Interfjord Arena 28-25
174807
05.
18:45 Skive fH U-19 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 HC Midtjylland KCL Skive Interfjord Arena 32-32
174809
06.
18:00 Håndbold Øst Hogager-Mejrup-Hvam U-19 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 Ikast Håndbold Borbjerg Fritidscenter 31-26
174808
08.
15:50 Vinding KFUM U-19 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 Lemvig Nissum Håndbold Sørvad Idrætscenter 13-26

Vælg forbund

Luk
ANNONCE