Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-13 Drenge A før ombrydning

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
171392
29.
11:55 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Rødekro-Aabenraa Håndbold Ulkebølhallen 14-9
171390
29.
12:00 Team Haderslev KFUM U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Vamdrup IF Haderslev IdrætscenterHaderslev Idrætsc. 1 22-16
171391
29.
13:50 Løgum IF U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Dybbøl IU KlosterhallerneKlosterhallen, Hal 1 8-25
oktober 2019
171397
01.
17:15 Løgum IF U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Vidar-Ulkebøl Håndbold KlosterhallerneKlosterhallen, Hal 4 11-17
171394
06.
10:50 Rødekro-Aabenraa Håndbold U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Løgum IF Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 3 19-12
171395
06.
12:45 Vamdrup IF U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Vidar-Ulkebøl Håndbold Arena Syd VamdrupArena Syd Vamdrup 1 16-16
171393
06.
13:15 Dybbøl IU U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Team Haderslev KFUM Broager Sparekasse SKANSENBroager Sparekasse SKANSEN 1 26-15
171396
20.
14:45 Team Haderslev KFUM U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Rødekro-Aabenraa Håndbold Haderslev IdrætscenterHaderslev Idrætsc. 1 21-10
171401
27.
11:15 Vamdrup IF U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Løgum IF Arena Syd VamdrupArena Syd Vamdrup 1 17-14
171399
27.
12:15 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Team Haderslev KFUM Ulkebølhallen 14-29
171400
27.
12:30 Rødekro-Aabenraa Håndbold U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Dybbøl IU Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 3 10-20
november 2019
171404
03.
10:00 Vamdrup IF U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Rødekro-Aabenraa Håndbold Arena Syd VamdrupArena Syd Vamdrup 1 13-16
171403
03.
13:50 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Dybbøl IU Ulkebølhallen 12-34
171402
03.
15:00 Team Haderslev KFUM U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Løgum IF Hjortebrohallen, HaderslevHjortebrohallen, Hadersl. 31-16
171398
06.
17:45 Dybbøl IU U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Vamdrup IF Broager Sparekasse SKANSENBroager Sparekasse SKANSEN 2 21-5
171407
09.
12:00 Rødekro-Aabenraa Håndbold U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Vamdrup IF Rødekrohallen 12-14
171406
10.
12:50 Dybbøl IU U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Vidar-Ulkebøl Håndbold Broager Sparekasse SKANSENBroager Sparekasse SKANSEN 1 26-12
171405
10.
13:00 Løgum IF U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Team Haderslev KFUM KlosterhallerneKlosterhallen, Hal 1 11-27
171408
17.
12:35 Team Haderslev KFUM U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Dybbøl IU Haderslev IdrætscenterHaderslev Idrætsc. 1 13-22
171409
17.
14:15 Løgum IF U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Rødekro-Aabenraa Håndbold KlosterhallerneKlosterhallen, Hal 1 15-14
171410
17.
14:20 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Vamdrup IF Ulkebølhallen 15-15
171412
23.
09:00 Rødekro-Aabenraa Håndbold U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Vidar-Ulkebøl Håndbold Rødekrohallen 14-15
171411
23.
13:20 Dybbøl IU U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Løgum IF Broager Sparekasse SKANSENBroager Sparekasse SKANSEN 1 33-8
171413
24.
11:15 Vamdrup IF U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Team Haderslev KFUM Arena Syd VamdrupArena Syd Vamdrup 1 10-21
december 2019
171416
01.
10:00 Vamdrup IF U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Dybbøl IU Arena Syd VamdrupArena Syd Vamdrup 1 12-22
171415
01.
11:30 Rødekro-Aabenraa Håndbold U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Team Haderslev KFUM Rødekrohallen 12-27
171414
01.
13:15 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Løgum IF Ulkebølhallen 14-16
171419
07.
13:20 Dybbøl IU U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Rødekro-Aabenraa Håndbold HøruphallenHøruphallen 2 25-9
171417
07.
13:50 Team Haderslev KFUM U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Vidar-Ulkebøl Håndbold Hjortebrohallen, HaderslevHjortebrohallen, Hadersl. 34-19
171418
08.
15:15 Løgum IF U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Vamdrup IF KlosterhallerneKlosterhallen, Hal 1 16-24

Vælg forbund

Luk