Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Jydsk Pokalturnering Ungdom U-13 Piger 1. runde

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2019
188225
23.
17:35 AIA-Tranbjerg (B) Jydsk Pokalturnering Ungdom U-13 Piger 1. runde | Pulje 1 Hornbæk SF (A) Grønløkkehallen Tranbj. 3-35
188230
28.
18:15 Team Favrskov Håndbold 2 (B) Jydsk Pokalturnering Ungdom U-13 Piger 1. runde | Pulje 1 HIK-Rosendal Håndbold (A) Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1 6-24
188236
29.
17:45 HEI, Skæring (A) Jydsk Pokalturnering Ungdom U-13 Piger 1. runde | Pulje 1 Vorup FB (A) HEI-hallen 22-14
188222
29.
18:45 Dronningborg BK (B) Jydsk Pokalturnering Ungdom U-13 Piger 1. runde | Pulje 1 AGF, Århus (A) Dronningborghallen 17-19
188229
30.
18:45 Odder Håndbold (B) Jydsk Pokalturnering Ungdom U-13 Piger 1. runde | Pulje 1 Hornbæk SF 2 (A) Spektrum OdderSpektrum Odder hal 1 13-22
november 2019
188235
01.
17:30 Vorup FB 2 (A) Jydsk Pokalturnering Ungdom U-13 Piger 1. runde | Pulje 1 Team Favrskov Håndbold (A) UlvehøjhallenUlvehøjhallen 1 17-15
188223
01.
17:45 Randers KFUM (B) Jydsk Pokalturnering Ungdom U-13 Piger 1. runde | Pulje 1 Hørning Håndbold (A) Nørrevangsskolens IdrætshalNørrevangsskolen 5-13
188227
01.
19:00 Hammel GF 2 (B) Jydsk Pokalturnering Ungdom U-13 Piger 1. runde | Pulje 1 Ulstrup IF (A) Hammel IdrætscenterHammel Idrætscenter 2 5-26
188231
04.
17:05 CHK, Aarhus A Jydsk Pokalturnering Ungdom U-13 Piger 1. runde | Pulje 1 Randers Freja (A) Christiansbjerghallen 22-13
188233
05.
18:00 Viborg HK (A) Jydsk Pokalturnering Ungdom U-13 Piger 1. runde | Pulje 1 Hammel GF (A) Vibocold Arena, ViborgVibocold Arena 2, Viborg 22-19
188234
05.
18:00 VRI, Risskov 4 (C) Jydsk Pokalturnering Ungdom U-13 Piger 1. runde | Pulje 1 tst, Tilst (B) BellevuehallerneBellevuehallen A 8-26
188237
05.
18:05 Stavtrup IF (A) Jydsk Pokalturnering Ungdom U-13 Piger 1. runde | Pulje 1 VRI, Risskov (A) Stavtruphallen 8-20
188224
05.
18:20 Skødstrup SF (A) Jydsk Pokalturnering Ungdom U-13 Piger 1. runde | Pulje 1 Vorup FB 3 (B) Midtpunktet, SkødstrupMidtpunktet, Skødstrup hal 1 15-11
188228
06.
18:00 Harlev IK (C) Jydsk Pokalturnering Ungdom U-13 Piger 1. runde | Pulje 1 VRI, Risskov 2 (B) Næshøjhallen 10-27
188226
07.
18:00 Rødkærsbro/Bjerringbro FH (A) Jydsk Pokalturnering Ungdom U-13 Piger 1. runde | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold (B) Rødkærsbrohallen 19-18
188232
08.
17:10 VRI, Risskov 3 (B) Jydsk Pokalturnering Ungdom U-13 Piger 1. runde | Pulje 1 Vivild IF (A) BellevuehallerneBellevuehallen B 28-14

Vælg forbund

Luk