Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-17 Drenge 1. Division før ombrydning

Pulje 3

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
149148
27.
18:30 SINE Håndbold, Løgumkloster U-17 Drenge 1. Division før ombrydning | Pulje 3 Sønderborg Håndbold KlosterhallerneKlosterhallen, Hal 1 20-22
149146
28.
14:30 Skjern Håndbold U-17 Drenge 1. Division før ombrydning | Pulje 3 Fredericia HK Skjern KulturcenterSkjern Kulturc. hal 1 34-38
oktober 2019
149147
03.
19:45 UH Esbjerg U-17 Drenge 1. Division før ombrydning | Pulje 3 Vejle Idrætsefterskole GuldagerhallerneGuldagerhallen, Hal 2 21-27
149150
06.
15:05 Sønderborg Håndbold U-17 Drenge 1. Division før ombrydning | Pulje 3 UH Esbjerg Broager Sparekasse SKANSENBroager Sparekasse SKANSEN 1 25-26
149151
06.
15:15 Fredericia HK U-17 Drenge 1. Division før ombrydning | Pulje 3 SINE Håndbold, Løgumkloster thansen ARENA 33-18
149149
06.
19:30 Vejle Idrætsefterskole U-17 Drenge 1. Division før ombrydning | Pulje 3 Skjern Håndbold Vejle IdrætsefterskoleVejle Idrætsefterskole 33-26
149153
09.
19:30 UH Esbjerg U-17 Drenge 1. Division før ombrydning | Pulje 3 SINE Håndbold, Løgumkloster GuldagerhallerneGuldagerhallen, Hal 1 20-15
149152
20.
13:15 Skjern Håndbold U-17 Drenge 1. Division før ombrydning | Pulje 3 Sønderborg Håndbold Skjern KulturcenterSkjern Kulturc. hal 1 24-26
149154
20.
18:00 Vejle Idrætsefterskole U-17 Drenge 1. Division før ombrydning | Pulje 3 Fredericia HK Vejle IdrætsefterskoleVejle Idrætsefterskole 29-34
149157
27.
15:00 Fredericia HK U-17 Drenge 1. Division før ombrydning | Pulje 3 UH Esbjerg thansen ARENAthansen ARENA 2 35-28
149156
27.
15:15 Sønderborg Håndbold U-17 Drenge 1. Division før ombrydning | Pulje 3 Vejle Idrætsefterskole Humlehøjhallen, Sdr.BorgHumlehøjhallen, Sdr.borg 21-21
149155
27.
18:00 SINE Håndbold, Løgumkloster U-17 Drenge 1. Division før ombrydning | Pulje 3 Skjern Håndbold KlosterhallerneKlosterhallen, Hal 1 19-31
november 2019
149158
03.
12:00 Skjern Håndbold U-17 Drenge 1. Division før ombrydning | Pulje 3 UH Esbjerg Skjern Bank Arena Skjern Bank Arena bane 2 31-19
149160
03.
14:45 Fredericia HK U-17 Drenge 1. Division før ombrydning | Pulje 3 Sønderborg Håndbold thansen ARENA 25-22
149159
03.
16:00 SINE Håndbold, Løgumkloster U-17 Drenge 1. Division før ombrydning | Pulje 3 Vejle Idrætsefterskole KlosterhallerneKlosterhallen, Hal 1 20-31
149162
07.
10:30 Vejle Idrætsefterskole U-17 Drenge 1. Division før ombrydning | Pulje 3 SINE Håndbold, Løgumkloster Vejle IdrætsefterskoleVejle Idrætsefterskole 20-25
149161
09.
13:45 UH Esbjerg U-17 Drenge 1. Division før ombrydning | Pulje 3 Skjern Håndbold GuldagerhallerneGuldagerhallen, Hal 1 24-24
149163
12.
18:45 Sønderborg Håndbold U-17 Drenge 1. Division før ombrydning | Pulje 3 Fredericia HK Humlehøjhallen, Sdr.BorgHumlehøjhallen, Sdr.borg 26-32
149165
16.
11:30 UH Esbjerg U-17 Drenge 1. Division før ombrydning | Pulje 3 Sønderborg Håndbold GuldagerhallerneGuldagerhallen, Hal 1 20-19
149164
16.
17:30 Skjern Håndbold U-17 Drenge 1. Division før ombrydning | Pulje 3 Vejle Idrætsefterskole DejbjerglundhallenDejbjerglund hallen 29-29
149166
20.
19:30 SINE Håndbold, Løgumkloster U-17 Drenge 1. Division før ombrydning | Pulje 3 Fredericia HK KlosterhallerneKlosterhallen, Hal 1 24-32
149167
23.
11:15 Vejle Idrætsefterskole U-17 Drenge 1. Division før ombrydning | Pulje 3 UH Esbjerg Vejle IdrætsefterskoleVejle Idrætsefterskole 36-24
149169
24.
13:15 Fredericia HK U-17 Drenge 1. Division før ombrydning | Pulje 3 Skjern Håndbold thansen ARENA 27-26
149168
24.
15:30 Sønderborg Håndbold U-17 Drenge 1. Division før ombrydning | Pulje 3 SINE Håndbold, Løgumkloster Humlehøjhallen, Sdr.BorgHumlehøjhallen, Sdr.borg 28-21
december 2019
149171
01.
13:15 Sønderborg Håndbold U-17 Drenge 1. Division før ombrydning | Pulje 3 Skjern Håndbold HøruphallenHøruphallen 2 23-27
149172
01.
15:00 Fredericia HK U-17 Drenge 1. Division før ombrydning | Pulje 3 Vejle Idrætsefterskole thansen ARENA 32-23
149170
01.
15:00 SINE Håndbold, Løgumkloster U-17 Drenge 1. Division før ombrydning | Pulje 3 UH Esbjerg KlosterhallerneKlosterhallen, Hal 1 21-31
149175
04.
19:30 Vejle Idrætsefterskole U-17 Drenge 1. Division før ombrydning | Pulje 3 Sønderborg Håndbold Vejle IdrætsefterskoleVejle Idrætsefterskole 31-18
149174
07.
11:30 UH Esbjerg U-17 Drenge 1. Division før ombrydning | Pulje 3 Fredericia HK GuldagerhallerneGuldagerhallen, Hal 1 20-32
149173
08.
13:15 Skjern Håndbold U-17 Drenge 1. Division før ombrydning | Pulje 3 SINE Håndbold, Løgumkloster Skjern KulturcenterSkjern Kulturc. hal 1 31-20

Vælg forbund

Luk