Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-13 Pige B Før ombrydning

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
181898
29.
13:15 SHK/Haverslev U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 Løgstrup G&IF SortebakkehallerneSortebakkehallen 1 12-5
181896
29.
17:15 Fjerritslev IF U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 Skive fH 2 Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev 5-14
oktober 2019
181899
03.
19:00 IK Vest, Ranum U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 Aalestrup IF Ranum Multi Kultur Center 6-22
181901
06.
11:30 IK Vest, Ranum U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 Nr. Søby IF Ranum Multi Kultur Center 7-20
181902
06.
14:30 Skive fH 2 U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 SHK/Haverslev KCL Skive Hal C 8-10
181906
09.
18:10 Skive fH 2 U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 IK Vest, Ranum KCL Skive Hal B 18-9
181905
10.
17:30 Aalestrup IF U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 Løgstrup G&IF Aalestrup IdrætscenterAalestrup Idrætscenter 2 18-8
181904
11.
18:15 Fjerritslev IF U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 Nr. Søby IF Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev 7-14
181910
20.
11:20 Løgstrup G&IF U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 IK Vest, Ranum Løgstruphallen 14-13
181911
20.
12:30 Skive fH 2 U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 Aalestrup IF KCL Skive Hal C 9-14
181909
20.
13:20 Nr. Søby IF U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 SHK/Haverslev Søby-Højslev ArenaPers Dæks Hallen 5-4
181912
24.
17:30 Aalestrup IF U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 Fjerritslev IF Aalestrup IdrætscenterAalestrup Idrætscenter 1 14-5
181913
27.
13:00 SHK/Haverslev U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 IK Vest, Ranum Haverslevhallen 14-7
181914
28.
19:00 Løgstrup G&IF U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 Nr. Søby IF Løgstruphallen 6-8
181916
29.
19:00 Aalestrup IF U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 Nr. Søby IF Aalestrup IdrætscenterAalestrup Idrætscenter 2 6-8
181917
31.
18:00 SHK/Haverslev U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 Fjerritslev IF Haverslevhallen 9-7
181918
31.
19:00 Løgstrup G&IF U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 Skive fH 2 Løgstruphallen 9-18
november 2019
181921
03.
13:25 Nr. Søby IF U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 Aalestrup IF Søby-Højslev ArenaPers Dæks Hallen 18-2
181922
03.
15:40 Skive fH 2 U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 Løgstrup G&IF KCL Skive Hal B 21-17
181920
03.
16:00 Fjerritslev IF U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 SHK/Haverslev Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev 3-10
181900
07.
19:00 Løgstrup G&IF U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 Fjerritslev IF Løgstruphallen 10-6
181924
10.
10:45 Fjerritslev IF U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 Aalestrup IF Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev 5-14
181926
10.
10:45 IK Vest, Ranum U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 Skive fH 2 Ranum Multi Kultur Center 9-18
181925
10.
11:20 Løgstrup G&IF U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 SHK/Haverslev Løgstruphallen 7-18
181930
12.
19:00 Aalestrup IF U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 IK Vest, Ranum Aalestrup IdrætscenterAalestrup Idrætscenter 2 23-7
181931
13.
18:30 Skive fH 2 U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 Fjerritslev IF KCL Skive Interfjord Arena 18-6
181928
15.
17:55 Nr. Søby IF U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 Løgstrup G&IF Søby-Højslev ArenaVines-Hallen 20-5
181937
17.
10:50 Nr. Søby IF U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 IK Vest, Ranum Søby-Højslev ArenaVines-Hallen 16-10
181938
17.
13:15 SHK/Haverslev U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 Skive fH 2 SortebakkehallerneSortebakkehallen 2 5-14
181936
17.
15:15 Fjerritslev IF U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 Løgstrup G&IF Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev 9-8
181932
23.
11:00 Aalestrup IF U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 SHK/Haverslev Aalestrup IdrætscenterAalestrup Idrætscenter 1
181934
24.
11:30 IK Vest, Ranum U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 Fjerritslev IF Ranum Multi Kultur Center
181941
26.
19:00 Løgstrup G&IF U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 Aalestrup IF Løgstruphallen
181935
27.
18:45 Skive fH 2 U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 Nr. Søby IF KCL Skive Interfjord Arena
181942
28.
18:45 IK Vest, Ranum U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 SHK/Haverslev Ranum Multi Kultur Center
181949
29.
19:20 Nr. Søby IF U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 Skive fH 2 Søby-Højslev ArenaVines-Hallen
181946
30.
11:45 Aalestrup IF U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 Skive fH 2 Aalestrup IdrætscenterAalestrup Idrætscenter 1
181940
30.
13:45 Nr. Søby IF U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 Fjerritslev IF Søby-Højslev ArenaVines-Hallen
december 2019
181944
01.
12:00 SHK/Haverslev U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 Nr. Søby IF Haverslevhallen
181945
03.
17:45 IK Vest, Ranum U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 Løgstrup G&IF Ranum Multi Kultur Center
181948
06.
18:15 Fjerritslev IF U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 IK Vest, Ranum Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev
181950
08.
12:30 SHK/Haverslev U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 Aalestrup IF SortebakkehallerneSortebakkehallen 1

Vælg forbund

Luk