Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-13 Drenge B Før ombrydning

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
164551
29.
13:30 Skovsgård-Brovst KFUM U-13 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Farsø KFUM HK Brovsthallen 5-14
164552
29.
16:10 Aars HK 2 U-13 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 IK Vest, Ranum Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2 27-21
oktober 2019
164554
06.
10:45 IK Vest, Ranum U-13 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Skovsgård-Brovst KFUM Ranum Multi Kultur Center 14-16
164556
06.
11:35 Farsø KFUM HK U-13 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Løgstør HK 2 Dronning IngridhallerneDronning Ingridhallen 1 18-9
164558
19.
13:10 Aars HK 2 U-13 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Løgstør HK 2 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2 13-18
164559
20.
10:45 IK Vest, Ranum U-13 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Farsø KFUM HK Ranum Multi Kultur Center 14-22
164562
24.
17:30 Farsø KFUM HK U-13 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Aars HK 2 Dronning IngridhallerneDronning Ingridhallen 1 17-17
164560
27.
13:15 Løgstør HK 2 U-13 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Skovsgård-Brovst KFUM LanternenJutlanderbank Hal 1 16-15
november 2019
164563
03.
10:50 Skovsgård-Brovst KFUM U-13 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Aars HK 2 Brovsthallen 15-17
164564
03.
14:30 Løgstør HK 2 U-13 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 IK Vest, Ranum LanternenJutlanderbank Hal 1 17-9
164567
10.
11:30 IK Vest, Ranum U-13 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Løgstør HK 2 Ranum Multi Kultur Center 13-10
164566
10.
12:30 Aars HK 2 U-13 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Skovsgård-Brovst KFUM Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1 20-12
164569
17.
11:30 Skovsgård-Brovst KFUM U-13 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 IK Vest, Ranum Brovsthallen 19-17
164571
17.
13:15 Løgstør HK 2 U-13 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Farsø KFUM HK LanternenJutlanderbank Hal 1 5-16
164574
24.
10:55 Farsø KFUM HK U-13 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Skovsgård-Brovst KFUM Dronning IngridhallerneDronning Ingridhallen 2 16-12
164572
28.
18:00 IK Vest, Ranum U-13 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Aars HK 2 Ranum Multi Kultur Center 10-18
december 2019
164577
01.
11:00 Farsø KFUM HK U-13 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 IK Vest, Ranum Dronning IngridhallerneDronning Ingridhallen 1 16-10
164575
01.
13:00 Løgstør HK 2 U-13 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Aars HK 2 LanternenJutlanderbank Hal 1 12-16
164578
08.
10:00 Skovsgård-Brovst KFUM U-13 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Løgstør HK 2 Skovsgaard IdrætscenterSkovsgård Idrætscenter 11-7
164579
08.
12:00 Aars HK 2 U-13 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Farsø KFUM HK Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1 13-23

Vælg forbund

Luk