Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-15 Drenge B Før ombrydning

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2019
164434
02.
19:45 Vester Hornum HK U-15 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Fjerritslev IF 2 Vester Hornumhallen 3-15
164433
03.
18:00 Ik Frem/Haverslev U-15 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Blære/Hornum S & IF Stensbohallen 18-7
164431
03.
18:15 Fjerritslev IF 2 U-15 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Gedsted forenede IK Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev 6-11
164435
06.
10:30 Blære/Hornum S & IF U-15 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 IK Vest, Ranum Hornumhallen 10-10
164436
08.
18:45 Gedsted forenede IK U-15 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Ik Frem/Haverslev Gedstedhallen 11-15
164438
20.
11:30 IK Vest, Ranum U-15 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Ik Frem/Haverslev Ranum Multi Kultur Center 10-17
164439
20.
13:00 Vester Hornum HK U-15 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Gedsted forenede IK Vester Hornumhallen 2-24
164437
24.
18:30 Fjerritslev IF 2 U-15 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Blære/Hornum S & IF Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev 14-12
164441
27.
10:30 Blære/Hornum S & IF U-15 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Vester Hornum HK Hornumhallen 18-14
164442
27.
15:00 Gedsted forenede IK U-15 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 IK Vest, Ranum Gedstedhallen 24-18
164440
29.
18:30 Ik Frem/Haverslev U-15 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Fjerritslev IF 2 Haverslevhallen 15-9
164432
29.
19:15 IK Vest, Ranum U-15 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Vester Hornum HK Ranum Multi Kultur Center 23-10
164444
31.
18:00 Ik Frem/Haverslev U-15 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Vester Hornum HK Stensbohallen 22-4
november 2019
164445
03.
12:00 Gedsted forenede IK U-15 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Blære/Hornum S & IF Gedstedhallen 22-17
164443
03.
12:50 Fjerritslev IF 2 U-15 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 IK Vest, Ranum Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev 12-18
164448
10.
12:00 Blære/Hornum S & IF U-15 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Gedsted forenede IK Hornumhallen 20-16
164446
10.
12:15 IK Vest, Ranum U-15 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Fjerritslev IF 2 Ranum Multi Kultur Center 10-13
164447
10.
13:00 Vester Hornum HK U-15 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Ik Frem/Haverslev Vester Hornumhallen 5-18
164451
17.
13:20 Ik Frem/Haverslev U-15 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Gedsted forenede IK Haverslevhallen 11-12
164449
17.
13:45 Fjerritslev IF 2 U-15 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Vester Hornum HK Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev 12-3
164450
21.
19:15 IK Vest, Ranum U-15 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Blære/Hornum S & IF Ranum Multi Kultur Center
164452
24.
13:00 Vester Hornum HK U-15 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 IK Vest, Ranum Vester Hornumhallen
164453
24.
15:20 Blære/Hornum S & IF U-15 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Ik Frem/Haverslev Hornumhallen
164454
26.
18:30 Gedsted forenede IK U-15 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Fjerritslev IF 2 Gedstedhallen
164455
30.
17:15 Ik Frem/Haverslev U-15 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 IK Vest, Ranum Stensbohallen
december 2019
164456
01.
10:30 Blære/Hornum S & IF U-15 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Fjerritslev IF 2 Hornumhallen
164457
01.
13:00 Gedsted forenede IK U-15 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Vester Hornum HK Gedstedhallen
164459
03.
18:30 IK Vest, Ranum U-15 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Gedsted forenede IK Ranum Multi Kultur Center
164460
08.
13:00 Vester Hornum HK U-15 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Blære/Hornum S & IF Vester Hornumhallen
164458
08.
14:05 Fjerritslev IF 2 U-15 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Ik Frem/Haverslev Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev

Vælg forbund

Luk