Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-19 Drenge Liga

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
148957
26.
20:00 Grindsted GIF, Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 UH Esbjerg Lyng-Hallen GrindstedLyng-hallen 28-26
148963
28.
10:00 BSV Bjerringbro-Silkeborg Voel U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Skanderborg Håndbold Bjerringbro Idræts- & KulturcenterBjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1 28-29
148960
29.
14:05 Århus Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Kolding IF BellevuehallerneBellevuehallen A 40-21
oktober 2019
148961
02.
19:00 TTH Holstebro Ungdom U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Randers HH Gråkjær Arena HolstebroGråkjær Arena - Holstebro 31-26
148966
05.
12:00 Kolding IF U-19 Drenge Liga | Pulje 1 UH Esbjerg Sydbank Arena Sydbank Arena hal 3 22-33
148968
05.
12:30 Randers HH U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Århus Håndbold Arena RandersArena, Randers 3 26-37
148964
05.
14:00 HF Mors U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Grindsted GIF, Håndbold Sparekassen Thy Arena | MorsSparekassen Thy Arena | Mors 1 36-22
148967
06.
11:00 Hørning Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TTH Holstebro Ungdom Fælledhallen, SkanderborgFælledhallen - bane 1 34-15
148956
08.
19:15 Randers HH U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Aalborg Håndbold Arena RandersArena, Randers 3 20-30
148959
09.
19:15 Skanderborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TTH Holstebro Ungdom Fælledhallen, SkanderborgFælledhallen - bane 3 Træningshallen 27-24
148974
11.
19:00 Kolding IF U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Randers HH Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1 26-25
148970
11.
20:00 TM Tønder Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 BSV Bjerringbro-Silkeborg Voel Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 24-23
148976
20.
11:00 TM Tønder Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Grindsted GIF, Håndbold Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 29-30
148973
20.
13:15 TTH Holstebro Ungdom U-19 Drenge Liga | Pulje 1 UH Esbjerg Gråkjær Arena HolstebroGråkjær Arena - Holstebro 25-27
148982
26.
13:00 Grindsted GIF, Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Kolding IF Lyng-Hallen GrindstedLyng-hallen 28-21
148983
26.
14:30 Aalborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TTH Holstebro Ungdom Hjallerup IdrætscenterHjallerup Idrætscenter, Hal 1 31-20
148979
27.
11:05 Hørning Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Fælledhallen, SkanderborgFælledhallen - bane 3 Træningshallen 33-22
148981
29.
20:30 BSV Bjerringbro-Silkeborg Voel U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Århus Håndbold Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1 32-30
148962
30.
19:00 UH Esbjerg U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Hørning Håndbold GuldagerhallerneGuldagerhallen, Hal 2 20-34
148987
31.
18:30 BSV Bjerringbro-Silkeborg Voel U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Grindsted GIF, Håndbold Bjerringbro Idræts- & KulturcenterBjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1 32-22
november 2019
148986
02.
13:00 Randers HH U-19 Drenge Liga | Pulje 1 UH Esbjerg Hornbækhallen 23-27
148984
02.
13:00 Århus Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TTH Holstebro Ungdom FrederiksbjerghallerneFrederiksbjerghallen 1 28-27
148989
02.
13:30 Skanderborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Fælledhallen, SkanderborgFælledhallen - bane 1 27-26
149046
03.
12:00 Hørning Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Kolding IF Fælledhallen, SkanderborgFælledhallen - bane 1 33-21
148988
03.
15:00 HF Mors U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Aalborg Håndbold Nordmorshallen 25-20
148977
05.
19:15 Skanderborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Aalborg Håndbold Fælledhallen, SkanderborgFælledhallen - bane 2 27-30
148955
06.
19:15 Hørning Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 BSV Bjerringbro-Silkeborg Voel Fælledhallen, SkanderborgFælledhallen - bane 3 Træningshallen 30-22
148995
09.
12:30 Aalborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 BSV Bjerringbro-Silkeborg Voel DGI-Huset AabybroDGI-Huset Aabybro, Hal 1 31-20
148993
09.
13:00 Grindsted GIF, Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Skanderborg Håndbold Magion, GrindstedHal 3 23-25
148994
09.
15:00 TM Tønder Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HF Mors Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 24-31
148991
09.
15:00 UH Esbjerg U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Århus Håndbold GuldagerhallerneGuldagerhallen, Hal 1 28-36
148990
10.
11:45 TTH Holstebro Ungdom U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Kolding IF Gråkjær Arena HolstebroGråkjær Arena - Holstebro 26-22
148992
12.
19:30 Hørning Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Randers HH Fælledhallen, SkanderborgFælledhallen - bane 2 40-19
148999
13.
20:10 BSV Bjerringbro-Silkeborg Voel U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Randers HH JYSK ArenaJYSK Arena A 37-24
148997
17.
13:30 TTH Holstebro Ungdom U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Grindsted GIF, Håndbold Idrætscenter Vest HolstebroIdrætsc. Vest Holstebro A 30-26
148998
17.
16:00 UH Esbjerg U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TM Tønder Håndbold GuldagerhallerneGuldagerhallen, Hal 1 31-28
149001
17.
16:00 Aalborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Kolding IF KFUM Hallen, AalborgKFUM-Hallen, Aalborg, Hal 1 34-21
148996
17.
16:20 Århus Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Skanderborg Håndbold Skæringhallen A 20-26
149000
17.
16:45 HF Mors U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Hørning Håndbold Sparekassen Thy Arena | MorsSparekassen Thy Arena | Mors 1 28-24
149002
21.
20:30 Kolding IF U-19 Drenge Liga | Pulje 1 BSV Bjerringbro-Silkeborg Voel Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1 24-30
149007
23.
13:30 Skanderborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 UH Esbjerg Borgernes Hus, VengBorgernes Hus, Veng 27-21
149004
23.
14:30 Randers HH U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HF Mors Hornbækhallen 28-34
149006
24.
15:00 TM Tønder Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TTH Holstebro Ungdom Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 27-28
149003
26.
19:30 Hørning Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Aalborg Håndbold Fælledhallen, SkanderborgFælledhallen - bane 2 35-25
148975
28.
19:30 HF Mors U-19 Drenge Liga | Pulje 1 BSV Bjerringbro-Silkeborg Voel Sparekassen Thy Arena | MorsSparekassen Thy Arena | Mors 1 23-21
149008
30.
12:00 Kolding IF U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Skanderborg Håndbold Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1 20-26
149010
30.
13:45 Randers HH U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Hornbækhallen 28-24
149013
30.
16:30 Aalborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 UH Esbjerg DGI-Huset AabybroDGI-Huset Aabybro, Hal 1 25-23
december 2019
149012
01.
14:30 HF Mors U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Århus Håndbold Sparekassen Thy Arena | MorsSparekassen Thy Arena | Mors 1 28-24
149011
01.
15:00 BSV Bjerringbro-Silkeborg Voel U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TTH Holstebro Ungdom Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1 27-26
148980
03.
19:10 Randers HH U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Skanderborg Håndbold Hornbækhallen 28-32
149009
03.
19:30 Hørning Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Grindsted GIF, Håndbold Fælledhallen, SkanderborgFælledhallen - bane 2 31-29
149016
07.
15:20 UH Esbjerg U-19 Drenge Liga | Pulje 1 BSV Bjerringbro-Silkeborg Voel GuldagerhallerneGuldagerhallen, Hal 1 24-31
149015
07.
16:45 TTH Holstebro Ungdom U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HF Mors Gråkjær Arena HolstebroGråkjær Arena - Holstebro 26-36
149018
08.
13:30 TM Tønder Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Kolding IF Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 35-26
149014
08.
15:15 Århus Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Aalborg Håndbold Skæringhallen A 34-33
149019
08.
17:00 Skanderborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Hørning Håndbold Fælledhallen, SkanderborgFælledhallen - bane 1 21-26
149017
10.
20:00 Grindsted GIF, Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Randers HH Lyng-Hallen GrindstedLyng-hallen 31-24
148978
10.
20:00 UH Esbjerg U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HF Mors GuldagerhallerneGuldagerhallen, Hal 1 21-28
148958
14.
14:00 TM Tønder Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Århus Håndbold Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 1
148969
14.
14:00 Grindsted GIF, Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Aalborg Håndbold Lyng-Hallen GrindstedLyng-hallen
149025
15.
12:00 Skanderborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 BSV Bjerringbro-Silkeborg Voel Fælledhallen, SkanderborgFælledhallen - bane 1
149021
15.
13:30 Hørning Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 UH Esbjerg Fælledhallen, SkanderborgFælledhallen - bane 1
148954
15.
14:00 Kolding IF U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HF Mors Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1
149005
17.
19:00 Grindsted GIF, Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Århus Håndbold Lyng-Hallen GrindstedLyng-hallen
januar 2020
149022
04.
13:00 Randers HH U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TTH Holstebro Ungdom Hornbækhallen
149023
04.
14:00 Grindsted GIF, Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HF Mors Lyng-Hallen GrindstedLyng-hallen
149020
05.
13:00 Kolding IF U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Århus Håndbold Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1
149028
11.
UH Esbjerg U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Skanderborg Håndbold GuldagerhallerneGuldagerhallen, Hal 1
149027
11.
15:15 TTH Holstebro Ungdom U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Gråkjær Arena HolstebroGråkjær Arena - Holstebro
149031
11.
16:00 Aalborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Hørning Håndbold Klaruphallen
149026
11.
17:17 Århus Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Grindsted GIF, Håndbold BellevuehallerneBellevuehallen A
149029
12.
BSV Bjerringbro-Silkeborg Voel U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Kolding IF Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
149030
12.
HF Mors U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Randers HH Sparekassen Thy Arena | MorsSparekassen Thy Arena | Mors 1
149033
14.
19:30 Hørning Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Århus Håndbold Fælledhallen, SkanderborgFælledhallen - bane 2
149032
18.
UH Esbjerg U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TTH Holstebro Ungdom GuldagerhallerneGuldagerhallen, Hal 1
149034
18.
13:00 Randers HH U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Kolding IF Hornbækhallen
149036
18.
13:00 Grindsted GIF, Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Lyng-Hallen GrindstedLyng-hallen
149035
19.
BSV Bjerringbro-Silkeborg Voel U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HF Mors Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
148965
19.
16:00 Aalborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Klaruphallen
149040
25.
14:00 Kolding IF U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Grindsted GIF, Håndbold Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1
149039
25.
15:15 TTH Holstebro Ungdom U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Aalborg Håndbold Gråkjær Arena HolstebroGråkjær Arena - Holstebro
149041
26.
HF Mors U-19 Drenge Liga | Pulje 1 UH Esbjerg Sparekassen Thy Arena | MorsSparekassen Thy Arena | Mors 1
149042
26.
11:30 TM Tønder Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Hørning Håndbold Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
149038
28.
17:17 Århus Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 BSV Bjerringbro-Silkeborg Voel BellevuehallerneBellevuehallen A
149043
28.
19:15 Skanderborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Randers HH Fælledhallen, SkanderborgFælledhallen - bane 2
februar 2020
149047
01.
13:00 Grindsted GIF, Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 BSV Bjerringbro-Silkeborg Voel Lyng-Hallen GrindstedLyng-hallen
149045
02.
UH Esbjerg U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Randers HH GuldagerhallerneGuldagerhallen, Hal 1
149044
02.
15:00 TTH Holstebro Ungdom U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Århus Håndbold Gråkjær Arena HolstebroGråkjær Arena - Holstebro
149049
02.
16:00 Aalborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HF Mors Klaruphallen
149048
06.
19:30 TM Tønder Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Skanderborg Håndbold Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
148985
06.
19:30 Kolding IF U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Hørning Håndbold Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1
149081
18.
19:30 Hørning Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Skanderborg Håndbold Fælledhallen, SkanderborgFælledhallen - bane 2
149052
22.
13:00 Randers HH U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Hørning Håndbold Arena RandersArena, Randers 3
149055
22.
16:00 Skanderborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Grindsted GIF, Håndbold Fælledhallen, SkanderborgFælledhallen - bane 1
149053
23.
BSV Bjerringbro-Silkeborg Voel U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Aalborg Håndbold Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
149054
23.
HF Mors U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Sparekassen Thy Arena | MorsSparekassen Thy Arena | Mors 1
149051
23.
14:00 Kolding IF U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TTH Holstebro Ungdom Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1
149050
23.
17:17 Århus Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 UH Esbjerg BellevuehallerneBellevuehallen A
149037
25.
18:45 Aalborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Skanderborg Håndbold Gigantium, AalborgGigantium Idrætshal, Aalborg.
149061
29.
16:00 Aalborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Grindsted GIF, Håndbold Klaruphallen
marts 2020
149058
01.
UH Esbjerg U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Kolding IF GuldagerhallerneGuldagerhallen, Hal 1
149059
01.
BSV Bjerringbro-Silkeborg Voel U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
149060
01.
HF Mors U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Skanderborg Håndbold Sparekassen Thy Arena | MorsSparekassen Thy Arena | Mors 1
149057
01.
15:00 TTH Holstebro Ungdom U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Hørning Håndbold Gråkjær Arena HolstebroGråkjær Arena - Holstebro
149056
01.
17:17 Århus Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Randers HH BellevuehallerneBellevuehallen A
149064
07.
13:00 Randers HH U-19 Drenge Liga | Pulje 1 BSV Bjerringbro-Silkeborg Voel Hornbækhallen
149065
07.
13:00 Grindsted GIF, Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TTH Holstebro Ungdom Lyng-Hallen GrindstedLyng-hallen
149066
07.
14:00 TM Tønder Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 UH Esbjerg Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
149063
08.
12:00 Hørning Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HF Mors Fælledhallen, SkanderborgFælledhallen - bane 1
149062
08.
15:00 Kolding IF U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Aalborg Håndbold Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1
149067
08.
16:30 Skanderborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Århus Håndbold Fælledhallen, SkanderborgFælledhallen - bane 1
148972
13.
19:15 Århus Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Hørning Håndbold Skæringhallen A
148971
14.
13:15 Skanderborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HF Mors Fælledhallen, SkanderborgFælledhallen - bane 3 Træningshallen
149024
14.
14:00 TM Tønder Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Aalborg Håndbold Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 1
149077
19.
20:00 Grindsted GIF, Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Hørning Håndbold Lyng-Hallen GrindstedLyng-hallen
149079
21.
11:30 Skanderborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Kolding IF Fælledhallen, SkanderborgFælledhallen - bane 1
149075
21.
12:30 TTH Holstebro Ungdom U-19 Drenge Liga | Pulje 1 BSV Bjerringbro-Silkeborg Voel Gråkjær Arena HolstebroGråkjær Arena - Holstebro
149076
22.
UH Esbjerg U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Aalborg Håndbold GuldagerhallerneGuldagerhallen, Hal 1
149078
22.
16:00 TM Tønder Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Randers HH Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
149074
22.
17:17 Århus Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HF Mors BellevuehallerneBellevuehallen A
149080
26.
19:00 Kolding IF U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1
149082
28.
13:00 Randers HH U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Grindsted GIF, Håndbold Hornbækhallen
149083
29.
BSV Bjerringbro-Silkeborg Voel U-19 Drenge Liga | Pulje 1 UH Esbjerg Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
149084
29.
HF Mors U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TTH Holstebro Ungdom Sparekassen Thy Arena | MorsSparekassen Thy Arena | Mors 1
149085
29.
16:00 Aalborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Århus Håndbold Klaruphallen
april 2020
149070
04.
UH Esbjerg U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Grindsted GIF, Håndbold GuldagerhallerneGuldagerhallen, Hal 1
149069
04.
14:15 TTH Holstebro Ungdom U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Skanderborg Håndbold Gråkjær Arena HolstebroGråkjær Arena - Holstebro
149071
05.
BSV Bjerringbro-Silkeborg Voel U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Hørning Håndbold Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
149072
05.
HF Mors U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Kolding IF Sparekassen Thy Arena | MorsSparekassen Thy Arena | Mors 1
149073
05.
16:00 Aalborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Randers HH Klaruphallen
149068
05.
17:17 Århus Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TM Tønder Håndbold BellevuehallerneBellevuehallen A

Vælg forbund

Luk