Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-11 Drenge B før ombrydning

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
182436
29.
09:00 Vorup FB 2 U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Hornbæk SF UlvehøjhallenUlvehøjhallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182438
29.
10:45 Bjerringbro FH U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Nørre Djurs HK Bjerringbro Idræts- & KulturcenterBjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182435
29.
13:15 IF Midtdjurs U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Fårup-Sønderbæk IF Midtdjurshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182437
29.
14:00 Rødkærsbro IF U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Søndermarkens IK 2 Rødkærsbrohallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
oktober 2019
182442
05.
12:30 Hornbæk SF U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Nørre Djurs HK Hornbækhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182439
05.
15:15 Søndermarkens IK 2 U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 IF Midtdjurs Liseborghallen Liseborghallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182441
06.
11:45 Fårup-Sønderbæk IF U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Rødkærsbro IF Purhushallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182440
06.
12:30 Bjerringbro FH U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Vorup FB 2 Bjerringbro Idræts- & KulturcenterBjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182444
10.
17:30 Nørre Djurs HK U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Søndermarkens IK 2 Nørre Djurshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182445
10.
18:00 Fårup-Sønderbæk IF U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Bjerringbro FH Purhushallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182443
10.
19:00 IF Midtdjurs U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Vorup FB 2 Midtdjurshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182446
11.
17:45 Hornbæk SF U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Rødkærsbro IF Hornbækhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182448
20.
09:00 Vorup FB 2 U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Rødkærsbro IF UlvehøjhallenUlvehøjhallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182450
20.
11:00 Fårup-Sønderbæk IF U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Nørre Djurs HK Purhushallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182449
20.
13:00 Søndermarkens IK 2 U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Bjerringbro FH Liseborghallen Liseborghallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182447
22.
16:30 IF Midtdjurs U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Hornbæk SF Midtdjurshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182451
24.
18:00 Nørre Djurs HK U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 IF Midtdjurs Nørre Djurshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182453
27.
10:10 Søndermarkens IK 2 U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Vorup FB 2 Liseborghallen Liseborghallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182452
27.
12:00 Rødkærsbro IF U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Bjerringbro FH Rødkærsbrohallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182454
27.
12:30 Fårup-Sønderbæk IF U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Hornbæk SF Purhushallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182458
30.
17:30 Bjerringbro FH U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Hornbæk SF Bjerringbro Idræts- & KulturcenterBjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182457
30.
17:45 Søndermarkens IK 2 U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Fårup-Sønderbæk IF Liseborghallen Liseborghallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182455
30.
18:45 Nørre Djurs HK U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Vorup FB 2 Nørre Djurshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182456
31.
18:00 Rødkærsbro IF U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 IF Midtdjurs Rødkærsbrohallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
november 2019
182460
02.
14:30 Vorup FB 2 U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Nørre Djurs HK UlvehøjhallenUlvehøjhallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182462
03.
11:15 Hornbæk SF U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Bjerringbro FH Hornbækhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182461
03.
12:15 Fårup-Sønderbæk IF U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Søndermarkens IK 2 Purhushallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182459
03.
13:15 IF Midtdjurs U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Rødkærsbro IF Midtdjurshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182463
07.
18:45 IF Midtdjurs U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Nørre Djurs HK Midtdjurshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182464
10.
09:00 Søndermarkens IK 2 U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Rødkærsbro IF Finderuphøjhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182466
10.
09:30 Hornbæk SF U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Vorup FB 2 Hornbækhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182465
10.
13:00 Bjerringbro FH U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Fårup-Sønderbæk IF Bjerringbro Idræts- & KulturcenterBjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182468
12.
17:10 Rødkærsbro IF U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Hornbæk SF Rødkærsbrohallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182467
12.
18:00 Vorup FB 2 U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Søndermarkens IK 2 UlvehøjhallenUlvehøjhallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182469
13.
18:30 Nørre Djurs HK U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Bjerringbro FH Nørre Djurshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182470
14.
18:00 Fårup-Sønderbæk IF U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 IF Midtdjurs Purhushallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182478
17.
10:45 Nørre Djurs HK U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Hornbæk SF Nørre Djurshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182475
17.
11:40 IF Midtdjurs U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Søndermarkens IK 2 Midtdjurshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182476
17.
12:00 Vorup FB 2 U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Bjerringbro FH UlvehøjhallenUlvehøjhallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182477
17.
12:45 Rødkærsbro IF U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Fårup-Sønderbæk IF Rødkærsbrohallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182482
22.
17:45 Hornbæk SF U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Fårup-Sønderbæk IF Hornbækhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182471
23.
15:00 Nørre Djurs HK U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Rødkærsbro IF Nørre Djurshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182472
24.
11:05 Søndermarkens IK 2 U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Hornbæk SF Finderuphøjhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182473
24.
11:45 Bjerringbro FH U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 IF Midtdjurs Bjerringbro Idræts- & KulturcenterBjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182474
24.
13:15 Fårup-Sønderbæk IF U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Vorup FB 2 Purhushallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182479
26.
18:15 Vorup FB 2 U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 IF Midtdjurs UlvehøjhallenUlvehøjhallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182481
27.
17:30 Bjerringbro FH U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Rødkærsbro IF Bjerringbro Idræts- & KulturcenterBjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182486
30.
15:00 Hornbæk SF U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 IF Midtdjurs Hornbækhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182480
30.
15:30 Søndermarkens IK 2 U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Nørre Djurs HK Finderuphøjhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
december 2019
182484
01.
09:45 Bjerringbro FH U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Søndermarkens IK 2 Bjerringbro Idræts- & KulturcenterBjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182483
01.
12:30 Rødkærsbro IF U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Vorup FB 2 Rødkærsbrohallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182485
04.
18:15 Nørre Djurs HK U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Fårup-Sønderbæk IF Nørre Djurshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182489
08.
12:00 Rødkærsbro IF U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Nørre Djurs HK Rødkærsbrohallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182488
08.
12:30 Vorup FB 2 U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Fårup-Sønderbæk IF UlvehøjhallenUlvehøjhallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182490
08.
13:15 Hornbæk SF U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Søndermarkens IK 2 Hornbækhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
182487
08.
14:15 IF Midtdjurs U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Bjerringbro FH Midtdjurshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK

Vælg forbund

Luk