Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-13 Pige A

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
180871
29.
11:00 IF Stjernen Odense 1 U-13 Pige A | Pulje 1 DHG Odense 1 Skt. Jørgens Hallen 17-36
180870
29.
11:15 Risøhøj U-13 Pige A | Pulje 1 Team Svendborg Idrætscenter MidtfynIdrætscenter Midtfyn - Hal 1 22-29
180872
29.
12:00 IF Stjernen Odense 2 U-13 Pige A | Pulje 1 Nyborg GIF Skt. Jørgens Hallen 14-14
180869
29.
13:30 GOG Håndbold U-13 Pige A | Pulje 1 Højby S.& G. SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1 33-12
oktober 2019
180868
01.
17:00 Faaborg ØH U-13 Pige A | Pulje 1 DHG Odense 2 Forum FaaborgForum Faaborg - hal 1 11-20
180877
04.
16:30 Team Svendborg U-13 Pige A | Pulje 1 GOG Håndbold Svendborg Idrætshal 19-16
180875
06.
11:15 Højby S.& G. U-13 Pige A | Pulje 1 IF Stjernen Odense 2 HøjbyhallerneHøjbyhallen - Hal 1 (gl) 17-19
180873
06.
11:30 DHG Odense 2 U-13 Pige A | Pulje 1 IF Stjernen Odense 1 DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 11-26
180874
06.
13:30 DHG Odense 1 U-13 Pige A | Pulje 1 Risøhøj DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 39-17
180876
06.
14:00 Nyborg GIF U-13 Pige A | Pulje 1 Faaborg ØH NyborghallerneNyborghallerne 1 18-13
180881
09.
18:00 IF Stjernen Odense 2 U-13 Pige A | Pulje 1 IF Stjernen Odense 1 Skt. Jørgens Hallen 15-23
180880
20.
10:30 DHG Odense 2 U-13 Pige A | Pulje 1 Højby S.& G. DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 21-12
180882
20.
13:30 Team Svendborg U-13 Pige A | Pulje 1 Nyborg GIF Svendborg Idrætshal 21-16
180879
20.
19:15 GOG Håndbold U-13 Pige A | Pulje 1 Risøhøj SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1 30-17
180883
27.
10:00 Risøhøj U-13 Pige A | Pulje 1 IF Stjernen Odense 2 Idrætscenter MidtfynIdrætscenter Midtfyn - Hal 1 21-19
180885
27.
10:00 Højby S.& G. U-13 Pige A | Pulje 1 Team Svendborg HøjbyhallerneHøjbyhallen - Hal 2 (ny) 12-28
180887
27.
13:00 Nyborg GIF U-13 Pige A | Pulje 1 GOG Håndbold NyborghallerneNyborghallerne 1 11-25
180886
27.
13:45 IF Stjernen Odense 1 U-13 Pige A | Pulje 1 Faaborg ØH Skt. Jørgens Hallen 32-7
180884
31.
16:30 DHG Odense 1 U-13 Pige A | Pulje 1 DHG Odense 2 Allested-Vejle Fritidscenter 27-18
november 2019
180891
02.
11:30 IF Stjernen Odense 1 U-13 Pige A | Pulje 1 Team Svendborg Skt. Jørgens Hallen 22-25
180892
02.
12:30 IF Stjernen Odense 2 U-13 Pige A | Pulje 1 DHG Odense 1 Skt. Jørgens Hallen 17-41
180889
03.
11:00 DHG Odense 2 U-13 Pige A | Pulje 1 Risøhøj DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 25-13
180888
03.
11:45 Faaborg ØH U-13 Pige A | Pulje 1 GOG Håndbold Forum FaaborgForum Faaborg - hal 1 9-28
180890
03.
15:15 Højby S.& G. U-13 Pige A | Pulje 1 Nyborg GIF HøjbyhallerneHøjbyhallen - Hal 1 (gl) 8-13
180894
05.
19:15 Risøhøj U-13 Pige A | Pulje 1 Faaborg ØH Idrætscenter MidtfynIdrætscenter Midtfyn - Hal 1 19-11
180893
08.
19:45 GOG Håndbold U-13 Pige A | Pulje 1 DHG Odense 2 SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2 30-21
180897
09.
16:30 Team Svendborg U-13 Pige A | Pulje 1 IF Stjernen Odense 2 Svendborg Idrætshal 40-18
180895
10.
12:45 DHG Odense 1 U-13 Pige A | Pulje 1 Højby S.& G. DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 35-14
180896
10.
13:45 Nyborg GIF U-13 Pige A | Pulje 1 IF Stjernen Odense 1 NyborghallerneNyborghallerne 1 10-22
180899
15.
19:00 GOG Håndbold U-13 Pige A | Pulje 1 DHG Odense 1 SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1 19-28
180898
17.
09:45 Faaborg ØH U-13 Pige A | Pulje 1 Team Svendborg Forum FaaborgForum Faaborg - hal 1 10-22
180901
17.
10:45 IF Stjernen Odense 1 U-13 Pige A | Pulje 1 Højby S.& G. Skt. Jørgens Hallen 31-9
180902
17.
11:45 IF Stjernen Odense 2 U-13 Pige A | Pulje 1 DHG Odense 2 Skt. Jørgens Hallen 18-17
180900
21.
18:00 Risøhøj U-13 Pige A | Pulje 1 Nyborg GIF Idrætscenter MidtfynIdrætscenter Midtfyn - Hal 1 18-24
180878
26.
17:00 Faaborg ØH U-13 Pige A | Pulje 1 DHG Odense 1 Forum FaaborgForum Faaborg - hal 1 7-41
180906
27.
18:00 IF Stjernen Odense 1 U-13 Pige A | Pulje 1 GOG Håndbold Skt. Jørgens Hallen 28-26
180904
29.
18:00 DHG Odense 1 U-13 Pige A | Pulje 1 Team Svendborg DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 17-17
180905
30.
09:30 Højby S.& G. U-13 Pige A | Pulje 1 Risøhøj HøjbyhallerneHøjbyhallen - Hal 2 (ny) 23-22
december 2019
180907
01.
10:00 IF Stjernen Odense 2 U-13 Pige A | Pulje 1 Faaborg ØH Skt. Jørgens Hallen 27-17
180903
01.
13:30 DHG Odense 2 U-13 Pige A | Pulje 1 Nyborg GIF DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 15-14
180908
03.
17:00 Faaborg ØH U-13 Pige A | Pulje 1 Højby S.& G. Forum FaaborgForum Faaborg - hal 1 16-18
180911
07.
14:15 Nyborg GIF U-13 Pige A | Pulje 1 DHG Odense 1 NyborghallerneNyborghallerne 1 12-29
180909
07.
14:35 GOG Håndbold U-13 Pige A | Pulje 1 IF Stjernen Odense 2 SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2 23-17
180912
07.
16:30 Team Svendborg U-13 Pige A | Pulje 1 DHG Odense 2 Midtbyhallen Midtbyhallen 30-24
180910
08.
10:30 Risøhøj U-13 Pige A | Pulje 1 IF Stjernen Odense 1 Idrætscenter MidtfynIdrætscenter Midtfyn - Hal 1 26-35

Vælg forbund

Luk