Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-15 Pige B

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
180731
28.
13:15 Højfyn Håndbold HF U-15 Pige B | Pulje 1 Hårslev GF Vissenbjerg HallerneVissenbjerg Hallerne 2 23-11
oktober 2019
180739
01.
17:00 STIF Salbrovad U-15 Pige B | Pulje 1 Højfyn Håndbold HF Salbrovadhallen 14-13
180734
01.
18:30 Otterup HK U-15 Pige B | Pulje 1 Bellinge IF Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen 18-14
180733
01.
18:45 Middelfart HK U-15 Pige B | Pulje 1 Søndersø IF Strib Fritids- og AktivitetscenterStrib Fritids- og Aktivitetscenter - Hal 1 16-16
180732
02.
18:00 Team Vestfyn U-15 Pige B | Pulje 1 STIF Salbrovad Ejby-Hallen 8-14
180730
03.
18:10 Glamsbjerg HK U-15 Pige B | Pulje 1 Assens HK Glamsbjerg Fritidscenter 12-14
180736
04.
18:00 Søndersø IF U-15 Pige B | Pulje 1 Team Vestfyn SøndersøhallerneSøndersøhallerne 1 15-19
180737
05.
09:50 Hårslev GF U-15 Pige B | Pulje 1 Otterup HK Hårslevhallen 19-23
180735
08.
19:00 Assens HK U-15 Pige B | Pulje 1 Middelfart HK Arena AssensArena Assens 1 24-16
180741
19.
11:45 Højfyn Håndbold HF U-15 Pige B | Pulje 1 Team Vestfyn Fyrtårn TommerupFyrtårn Tommerup - Multihallen 20-13
180740
20.
11:30 Glamsbjerg HK U-15 Pige B | Pulje 1 Søndersø IF Glamsbjerg Fritidscenter 17-16
180744
20.
12:45 STIF Salbrovad U-15 Pige B | Pulje 1 Bellinge IF Salbrovadhallen 18-15
180742
22.
18:00 Assens HK U-15 Pige B | Pulje 1 Hårslev GF Arena AssensArena Assens 1 14-10
180743
22.
18:30 Otterup HK U-15 Pige B | Pulje 1 Middelfart HK Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen 24-23
180746
26.
10:00 Søndersø IF U-15 Pige B | Pulje 1 Assens HK SøndersøhallerneSøndersøhallerne 1 14-18
180747
27.
10:40 Hårslev GF U-15 Pige B | Pulje 1 STIF Salbrovad Hårslevhallen 9-16
180745
27.
11:30 Team Vestfyn U-15 Pige B | Pulje 1 Otterup HK Vestfyns Kultur- & IdrætscenterVestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1 16-23
180748
27.
15:30 Middelfart HK U-15 Pige B | Pulje 1 Glamsbjerg HK LillebæltshallerneLillebæltshallen A 17-19
180749
29.
17:30 Bellinge IF U-15 Pige B | Pulje 1 Højfyn Håndbold HF Rasmus Rask Hallen 23-20
180754
31.
18:15 Otterup HK U-15 Pige B | Pulje 1 Søndersø IF Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen 24-13
november 2019
180752
03.
10:15 Hårslev GF U-15 Pige B | Pulje 1 Bellinge IF Hårslevhallen 13-17
180750
03.
13:15 Glamsbjerg HK U-15 Pige B | Pulje 1 Højfyn Håndbold HF Glamsbjerg Fritidscenter 9-17
180751
03.
14:00 Assens HK U-15 Pige B | Pulje 1 Team Vestfyn Arena AssensArena Assens 1 12-15
180753
03.
16:15 Middelfart HK U-15 Pige B | Pulje 1 STIF Salbrovad LillebæltshallerneLillebæltshallen A 16-16
180756
06.
18:00 Team Vestfyn U-15 Pige B | Pulje 1 Glamsbjerg HK Ejby-Hallen 12-7
180757
06.
19:00 Søndersø IF U-15 Pige B | Pulje 1 Hårslev GF SøndersøhallerneSøndersøhallerne 1 10-13
180759
10.
09:45 STIF Salbrovad U-15 Pige B | Pulje 1 Otterup HK Salbrovadhallen 20-21
180758
10.
12:15 Bellinge IF U-15 Pige B | Pulje 1 Middelfart HK Rasmus Rask Hallen 19-14
180755
10.
12:15 Højfyn Håndbold HF U-15 Pige B | Pulje 1 Assens HK Vissenbjerg HallerneVissenbjerg Hallerne 1 20-24
180763
14.
18:30 Middelfart HK U-15 Pige B | Pulje 1 Hårslev GF LillebæltshallerneLillebæltshallen A 23-10
180764
14.
18:30 Otterup HK U-15 Pige B | Pulje 1 Assens HK Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Hal 1 21-21
180761
17.
09:00 Højfyn Håndbold HF U-15 Pige B | Pulje 1 Søndersø IF Fyrtårn TommerupFyrtårn Tommerup - Idrætshallen 24-13
180760
17.
11:40 Glamsbjerg HK U-15 Pige B | Pulje 1 STIF Salbrovad Glamsbjerg Fritidscenter 6-9
180762
19.
18:30 Team Vestfyn U-15 Pige B | Pulje 1 Bellinge IF Vestfyns Kultur- & IdrætscenterVestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1 18-23
180738
26.
17:30 Bellinge IF U-15 Pige B | Pulje 1 Glamsbjerg HK Rasmus Rask Hallen 16-11
180769
28.
18:15 Otterup HK U-15 Pige B | Pulje 1 Glamsbjerg HK Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen 19-20
180767
30.
17:45 Hårslev GF U-15 Pige B | Pulje 1 Team Vestfyn Hårslevhallen 15-17
december 2019
180768
01.
11:00 Middelfart HK U-15 Pige B | Pulje 1 Højfyn Håndbold HF Strib Fritids- og AktivitetscenterStrib Fritids- og Aktivitetscenter - Hal 1 23-21
180766
01.
12:45 Søndersø IF U-15 Pige B | Pulje 1 STIF Salbrovad SøndersøhallerneSøndersøhallerne 2 12-23
180765
01.
14:00 Assens HK U-15 Pige B | Pulje 1 Bellinge IF Arena AssensArena Assens 1 14-18
180774
05.
17:10 STIF Salbrovad U-15 Pige B | Pulje 1 Assens HK Salbrovadhallen 13-14
180770
05.
18:10 Glamsbjerg HK U-15 Pige B | Pulje 1 Hårslev GF Glamsbjerg Fritidscenter 16-16
180773
07.
12:15 Bellinge IF U-15 Pige B | Pulje 1 Søndersø IF Rasmus Rask Hallen 16-8
180772
08.
11:45 Team Vestfyn U-15 Pige B | Pulje 1 Middelfart HK Ejby-Hallen
180771
08.
12:15 Højfyn Håndbold HF U-15 Pige B | Pulje 1 Otterup HK Vissenbjerg HallerneVissenbjerg Hallerne 1

Vælg forbund

Luk