Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-17 Pige 2. Division

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
180380
24.
19:15 Svendborg Håndboldklub U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 DHG Odense Svendborg Idrætshal 25-16
180378
26.
19:30 Oure I.E. HK U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Hjemly IE Hillerslev Ourehallen 21-40
180376
29.
18:50 TPI-Odense U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Odense Midtfyn HF Paarup-HallernePaarup-Hallerne 1 17-17
180377
29.
19:00 Glamsdalen HK U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Kerteminde HK Glamsdalens Idrætsefterskoles hal 21-31
oktober 2019
180381
01.
19:40 Haarby Efterskole U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 GOG Håndbold HaarbyhallerneHaarbyhallerne - Hal 1 24-27
180384
06.
12:30 Kerteminde HK U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 TPI-Odense Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 18-21
180382
06.
13:45 Odense Midtfyn HF U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Oure I.E. HK HøjbyhallerneHøjbyhallen - Hal 2 (ny) 19-22
180386
06.
17:00 GOG Håndbold U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Strib Idrætsefterskole Ourehallen 27-26
180389
07.
13:55 Glamsdalen HK U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Oure I.E. HK Glamsdalens Idrætsefterskoles hal 29-28
180385
07.
18:00 DHG Odense U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Haarby Efterskole DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 22-11
180383
08.
15:45 Hjemly IE Hillerslev U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Glamsdalen HK Hjemly Idrætsefterskoles Hal 25-20
180391
10.
18:00 Svendborg Håndboldklub U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Strib Idrætsefterskole Svendborg Idrætshal 35-26
180392
20.
14:15 GOG Håndbold U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 DHG Odense SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2 28-25
180390
20.
17:00 Odense Midtfyn HF U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Kerteminde HK Årslevhallen 29-21
180388
24.
18:10 TPI-Odense U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Hjemly IE Hillerslev Paarup-HallernePaarup-Hallerne 1 24-24
180398
27.
11:30 DHG Odense U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Odense Midtfyn HF DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 20-27
180394
27.
16:00 Oure I.E. HK U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Svendborg Håndboldklub Ourehallen 25-35
180397
27.
17:45 Strib Idrætsefterskole U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 TPI-Odense Strib Idrætsefterskoles hal 14-23
180395
27.
18:00 Hjemly IE Hillerslev U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 GOG Håndbold Hjemly Idrætsefterskoles Hal 25-19
180429
29.
19:15 Haarby Efterskole U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Odense Midtfyn HF HaarbyhallerneHaarbyhallerne - Hal 1 18-28
november 2019
180406
03.
13:20 TPI-Odense U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Glamsdalen HK Paarup-HallernePaarup-Hallerne 1 34-24
180408
03.
13:30 Kerteminde HK U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Oure I.E. HK Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 27-13
180407
03.
16:00 Odense Midtfyn HF U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Hjemly IE Hillerslev HøjbyhallerneHøjbyhallen - Hal 2 (ny) 29-23
180409
05.
19:00 Strib Idrætsefterskole U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 DHG Odense Strib Idrætsefterskoles hal 29-28
180412
06.
18:45 Glamsdalen HK U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Odense Midtfyn HF Glamsdalens Idrætsefterskoles hal 22-30
180416
10.
15:15 GOG Håndbold U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Svendborg Håndboldklub SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1 24-30
180413
10.
15:30 Oure I.E. HK U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 TPI-Odense Ourehallen 24-36
180414
10.
19:00 Hjemly IE Hillerslev U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Kerteminde HK Hjemly Idrætsefterskoles Hal 24-29
180417
12.
14:30 Haarby Efterskole U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Strib Idrætsefterskole HaarbyhallerneHaarbyhallerne - Hal 1 18-26
180428
12.
19:15 Svendborg Håndboldklub U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Hjemly IE Hillerslev Svendborg Idrætshal 27-25
180404
12.
19:45 GOG Håndbold U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 TPI-Odense Vejstruplundhallen 22-28
180402
13.
19:00 Kerteminde HK U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Haarby Efterskole Munkebo Idrætscenter 32-18
180403
13.
19:00 DHG Odense U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Oure I.E. HK DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 27-24
180401
14.
19:00 Hjemly IE Hillerslev U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Strib Idrætsefterskole Hjemly Idrætsefterskoles Hal 25-24
180400
14.
19:45 Odense Midtfyn HF U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Svendborg Håndboldklub Årslevhallen 27-25
180419
19.
14:30 Hjemly IE Hillerslev U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Haarby Efterskole Hjemly Idrætsefterskoles Hal 33-19
180427
19.
19:00 Strib Idrætsefterskole U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Kerteminde HK Strib Idrætsefterskoles hal 23-34
180425
20.
18:45 Glamsdalen HK U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 DHG Odense Glamsdalens Idrætsefterskoles hal 31-30
180420
24.
10:30 Kerteminde HK U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Svendborg Håndboldklub Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 27-25
180422
24.
14:45 GOG Håndbold U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Glamsdalen HK SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2 35-27
180421
24.
15:15 DHG Odense U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 TPI-Odense DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 32-35
180418
24.
16:00 Odense Midtfyn HF U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Strib Idrætsefterskole HøjbyhallerneHøjbyhallen - Hal 2 (ny) 35-18
180399
25.
08:30 Haarby Efterskole U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Glamsdalen HK HaarbyhallerneHaarbyhallerne - Hal 1 26-38
180433
26.
18:45 Strib Idrætsefterskole U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Glamsdalen HK Strib Idrætsefterskoles hal 23-26
180435
26.
19:15 Haarby Efterskole U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Oure I.E. HK HaarbyhallerneHaarbyhallerne - Hal 1 24-18
180426
27.
17:00 Oure I.E. HK U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 GOG Håndbold Ourehallen 24-30
180431
28.
18:45 Hjemly IE Hillerslev U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 DHG Odense Hjemly Idrætsefterskoles Hal 33-23
december 2019
180434
01.
12:30 Svendborg Håndboldklub U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 TPI-Odense Svendborg Idrætshal 27-33
180432
01.
13:30 Kerteminde HK U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 GOG Håndbold Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 26-24
180410
03.
19:15 Svendborg Håndboldklub U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Haarby Efterskole Svendborg Idrætshal 29-30
180439
04.
19:45 DHG Odense U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Kerteminde HK DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 30-36
180438
05.
09:45 Oure I.E. HK U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Strib Idrætsefterskole Ourehallen 32-21
180436
05.
18:05 TPI-Odense U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Haarby Efterskole Paarup-HallernePaarup-Hallerne 1 31-28
180440
08.
14:00 GOG Håndbold U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Odense Midtfyn HF SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1 20-27
180437
08.
18:00 Glamsdalen HK U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Svendborg Håndboldklub Glamsdalens Idrætsefterskoles hal 30-36

Vælg forbund

Luk