Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-13 Drenge C

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
179455
29.
12:45 Korup IF U-13 Drenge C | Pulje 1 Middelfart HK Korup Kultur- & IdrætscenterKorup Kultur- & Idrætscenter - Hal 1 11-12
179456
29.
13:00 Aarup BK U-13 Drenge C | Pulje 1 Bellinge IF Aarup FritidscenterAarup Fritidscenter - Hal 1 18-18
oktober 2019
179453
01.
18:30 Veflinge/Morud U-13 Drenge C | Pulje 1 Hårslev GF Veflingehallen 15-4
179452
03.
17:00 Glamsbjerg HK U-13 Drenge C | Pulje 1 Otterup HK Glamsbjerg Fritidscenter 12-12
179459
05.
09:00 Hårslev GF U-13 Drenge C | Pulje 1 Aarup BK Hårslevhallen 6-17
179457
06.
11:30 Otterup HK U-13 Drenge C | Pulje 1 Korup IF Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen 8-6
179461
06.
12:45 Stige Håndboldklub U-13 Drenge C | Pulje 1 Veflinge/Morud Stigehallen 14-14
179460
10.
17:15 Bellinge IF U-13 Drenge C | Pulje 1 Glamsbjerg HK Rasmus Rask Hallen 17-5
179466
20.
10:15 Stige Håndboldklub U-13 Drenge C | Pulje 1 Bellinge IF Stigehallen 12-17
179465
20.
12:30 Aarup BK U-13 Drenge C | Pulje 1 Korup IF Aarup FritidscenterAarup Fritidscenter - Hal 1 18-9
179464
20.
14:30 Otterup HK U-13 Drenge C | Pulje 1 Hårslev GF Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen 8-14
179470
22.
17:30 Korup IF U-13 Drenge C | Pulje 1 Glamsbjerg HK Korup Kultur- & IdrætscenterKorup Kultur- & Idrætscenter - Hal 1 10-6
179462
24.
18:00 Glamsbjerg HK U-13 Drenge C | Pulje 1 Middelfart HK Glamsbjerg Fritidscenter 5-10
179469
27.
09:50 Hårslev GF U-13 Drenge C | Pulje 1 Stige Håndboldklub Hårslevhallen 9-18
179471
27.
11:30 Bellinge IF U-13 Drenge C | Pulje 1 Veflinge/Morud Rasmus Rask Hallen 13-18
179468
27.
14:45 Middelfart HK U-13 Drenge C | Pulje 1 Otterup HK LillebæltshallerneLillebæltshallen A 7-6
november 2019
179474
03.
11:15 Hårslev GF U-13 Drenge C | Pulje 1 Bellinge IF Hårslevhallen 5-23
179472
03.
12:30 Glamsbjerg HK U-13 Drenge C | Pulje 1 Veflinge/Morud Glamsbjerg Fritidscenter 7-18
179475
03.
12:45 Korup IF U-13 Drenge C | Pulje 1 Stige Håndboldklub Korup Kultur- & IdrætscenterKorup Kultur- & Idrætscenter - Hal 1 4-18
179476
03.
12:45 Aarup BK U-13 Drenge C | Pulje 1 Middelfart HK Aarup FritidscenterAarup Fritidscenter - Hal 1 13-9
179481
07.
17:30 Stige Håndboldklub U-13 Drenge C | Pulje 1 Aarup BK Stigehallen 10-13
179477
07.
18:30 Veflinge/Morud U-13 Drenge C | Pulje 1 Otterup HK Langesøhallen 16-9
179479
10.
10:45 Middelfart HK U-13 Drenge C | Pulje 1 Hårslev GF LillebæltshallerneLillebæltshallen A 8-7
179480
10.
11:30 Bellinge IF U-13 Drenge C | Pulje 1 Korup IF Rasmus Rask Hallen 24-3
179486
14.
17:45 Aarup BK U-13 Drenge C | Pulje 1 Otterup HK Aarup FritidscenterAarup Fritidscenter - Hal 1 21-14
179482
17.
10:55 Glamsbjerg HK U-13 Drenge C | Pulje 1 Stige Håndboldklub Glamsbjerg Fritidscenter 9-12
179485
17.
13:00 Korup IF U-13 Drenge C | Pulje 1 Hårslev GF Korup Kultur- & IdrætscenterKorup Kultur- & Idrætscenter - Hal 1
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
179483
19.
18:30 Veflinge/Morud U-13 Drenge C | Pulje 1 Middelfart HK Veflingehallen 14-9
179491
30.
11:45 Aarup BK U-13 Drenge C | Pulje 1 Glamsbjerg HK Aarup FritidscenterAarup Fritidscenter - Hal 1 14-7
december 2019
179488
01.
12:15 Middelfart HK U-13 Drenge C | Pulje 1 Stige Håndboldklub LillebæltshallerneLillebæltshallen A 14-11
179490
01.
12:45 Korup IF U-13 Drenge C | Pulje 1 Veflinge/Morud Korup Kultur- & IdrætscenterKorup Kultur- & Idrætscenter - Hal 1 6-13
179487
01.
14:00 Otterup HK U-13 Drenge C | Pulje 1 Bellinge IF Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen 7-10
179493
03.
18:30 Veflinge/Morud U-13 Drenge C | Pulje 1 Aarup BK Veflingehallen 15-11
179495
07.
11:30 Bellinge IF U-13 Drenge C | Pulje 1 Middelfart HK Rasmus Rask Hallen 18-9
179492
08.
11:30 Glamsbjerg HK U-13 Drenge C | Pulje 1 Hårslev GF Glamsbjerg Fritidscenter 7-11
179496
08.
12:45 Stige Håndboldklub U-13 Drenge C | Pulje 1 Otterup HK Stigehallen 21-9

Vælg forbund

Luk