Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-15 Drenge B

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
178235
29.
11:00 BR 66 Langeskov U-15 Drenge B | Pulje 1 Rudkøbing HK Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1 16-21
178232
29.
11:45 Glamsbjerg HK U-15 Drenge B | Pulje 1 Middelfart HK 1 Glamsbjerg Fritidscenter 10-23
178234
29.
12:00 Nyborg GIF U-15 Drenge B | Pulje 1 Middelfart HK 2 NyborghallerneNyborghallerne 1 30-12
178233
30.
17:30 Brenderup IF U-15 Drenge B | Pulje 1 Otterup HK Brenderup AktivitetscenterBrenderup Aktivitetscenter - Hal 1 10-23
oktober 2019
178238
06.
11:15 Middelfart HK 1 U-15 Drenge B | Pulje 1 BR 66 Langeskov LillebæltshallerneLillebæltshallen A 28-29
178239
06.
13:00 Rudkøbing HK U-15 Drenge B | Pulje 1 HF Vestærø Langelandshallen
Udeblevet uden afbud - udehold
UUD
178237
06.
13:00 Middelfart HK 2 U-15 Drenge B | Pulje 1 Brenderup IF LillebæltshallerneLillebæltshallen A 18-10
178240
08.
18:15 Otterup HK U-15 Drenge B | Pulje 1 Glamsbjerg HK Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen 17-12
178244
20.
11:30 BR 66 Langeskov U-15 Drenge B | Pulje 1 Nyborg GIF Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1 21-26
178241
20.
12:00 HF Vestærø U-15 Drenge B | Pulje 1 Middelfart HK 2 Arrebohallen - BowlingcentretArrebohallen 13-20
178242
20.
13:30 Glamsbjerg HK U-15 Drenge B | Pulje 1 Brenderup IF Glamsbjerg Fritidscenter 20-13
178245
20.
16:30 Otterup HK U-15 Drenge B | Pulje 1 Rudkøbing HK Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen 22-22
178246
23.
20:00 Brenderup IF U-15 Drenge B | Pulje 1 BR 66 Langeskov Brenderup AktivitetscenterBrenderup Aktivitetscenter - Hal 1 12-17
178249
27.
15:00 Nyborg GIF U-15 Drenge B | Pulje 1 HF Vestærø NyborghallerneNyborghallerne 1 18-17
178250
29.
18:30 Rudkøbing HK U-15 Drenge B | Pulje 1 Glamsbjerg HK Langelandshallen 29-25
178248
31.
19:30 Middelfart HK 1 U-15 Drenge B | Pulje 1 Otterup HK LillebæltshallerneLillebæltshallen C 25-20
november 2019
178255
03.
11:30 BR 66 Langeskov U-15 Drenge B | Pulje 1 Middelfart HK 2 Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1 26-28
178251
03.
12:00 HF Vestærø U-15 Drenge B | Pulje 1 Glamsbjerg HK Arrebohallen - BowlingcentretArrebohallen 16-19
178254
03.
13:30 Nyborg GIF U-15 Drenge B | Pulje 1 Otterup HK NyborghallerneNyborghallerne 1 19-19
178253
03.
15:15 Middelfart HK 1 U-15 Drenge B | Pulje 1 Rudkøbing HK LillebæltshallerneLillebæltshallen A 27-20
178258
10.
11:30 Middelfart HK 2 U-15 Drenge B | Pulje 1 Middelfart HK 1 LillebæltshallerneLillebæltshallen A 23-24
178257
10.
11:45 Brenderup IF U-15 Drenge B | Pulje 1 HF Vestærø Brenderup AktivitetscenterBrenderup Aktivitetscenter - Hal 1 13-20
178259
10.
13:00 Rudkøbing HK U-15 Drenge B | Pulje 1 Nyborg GIF Langelandshallen 33-29
178260
10.
13:00 Otterup HK U-15 Drenge B | Pulje 1 BR 66 Langeskov Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen 32-29
178263
17.
12:00 Brenderup IF U-15 Drenge B | Pulje 1 Rudkøbing HK Brenderup AktivitetscenterBrenderup Aktivitetscenter - Hal 1 13-28
178262
17.
12:45 Glamsbjerg HK U-15 Drenge B | Pulje 1 Middelfart HK 2 Glamsbjerg Fritidscenter 21-20
178264
17.
14:00 Nyborg GIF U-15 Drenge B | Pulje 1 Middelfart HK 1 NyborghallerneNyborghallerne 1 21-28
178261
24.
12:00 HF Vestærø U-15 Drenge B | Pulje 1 Otterup HK Arrebohallen - BowlingcentretArrebohallen 18-17
december 2019
178267
01.
10:00 Middelfart HK 2 U-15 Drenge B | Pulje 1 Otterup HK Strib Fritids- og AktivitetscenterStrib Fritids- og Aktivitetscenter - Hal 1 20-17
178270
01.
11:15 BR 66 Langeskov U-15 Drenge B | Pulje 1 HF Vestærø Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1 28-21
178268
01.
12:00 Middelfart HK 1 U-15 Drenge B | Pulje 1 Brenderup IF Strib Fritids- og AktivitetscenterStrib Fritids- og Aktivitetscenter - Hal 1 29-12
178269
01.
15:00 Nyborg GIF U-15 Drenge B | Pulje 1 Glamsbjerg HK NyborghallerneNyborghallerne 1 23-20
178274
08.
11:00 Rudkøbing HK U-15 Drenge B | Pulje 1 Middelfart HK 2 Langelandshallen 23-19
178271
08.
12:00 HF Vestærø U-15 Drenge B | Pulje 1 Middelfart HK 1 Arrebohallen - BowlingcentretArrebohallen 24-24
178272
08.
12:15 Glamsbjerg HK U-15 Drenge B | Pulje 1 BR 66 Langeskov Glamsbjerg Fritidscenter 19-27
178273
08.
13:30 Brenderup IF U-15 Drenge B | Pulje 1 Nyborg GIF Brenderup AktivitetscenterBrenderup Aktivitetscenter - Hal 1 10-11

Vælg forbund

Luk