Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Serie 2 Herrer

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
178979
28.
16:30 Vissenbjerg G.& I.F. Serie 2 Herrer | Pulje 1 Søndersø IF 3 Vissenbjerg HallerneVissenbjerg Hallerne 1 24-21
178981
29.
14:30 Aarup BK Serie 2 Herrer | Pulje 1 Bellinge IF 2 Aarup FritidscenterAarup Fritidscenter - Hal 1 14-16
oktober 2019
178987
01.
19:15 STIF Salbrovad Serie 2 Herrer | Pulje 1 Faaborg ØH 4 Salbrovadhallen 21-24
178985
02.
20:30 Middelfart HK 3 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Tommerup HK 3 LillebæltshallerneLillebæltshallen C 18-24
178986
03.
19:15 Bellinge IF 2 Serie 2 Herrer | Pulje 1 DSIO Odense 2 Rasmus Rask Hallen 27-10
178984
06.
10:00 Søndersø IF 3 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Team Vestfyn 2 SøndersøhallerneSøndersøhallerne 1 19-14
178988
06.
12:15 Otterup HK 3 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Aarup BK Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen 19-13
178980
08.
18:45 Faaborg ØH 4 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Otterup HK 3 Korinthhallen 24-14
178978
08.
20:00 Team Vestfyn 2 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Middelfart HK 3 Vestfyns Kultur- & IdrætscenterVestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1 15-16
178982
09.
20:45 DSIO Odense 2 Serie 2 Herrer | Pulje 1 STIF Salbrovad Rosengårdskolens HalRosengårdhallen 23-17
178989
19.
13:30 Tommerup HK 3 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Søndersø IF 3 Fyrtårn TommerupFyrtårn Tommerup - Idrætshallen 19-19
178992
20.
16:30 Aarup BK Serie 2 Herrer | Pulje 1 Faaborg ØH 4 Aarup FritidscenterAarup Fritidscenter - Hal 1 16-23
178993
20.
17:00 STIF Salbrovad Serie 2 Herrer | Pulje 1 Bellinge IF 2 Salbrovadhallen 23-18
178994
20.
17:30 Otterup HK 3 Serie 2 Herrer | Pulje 1 DSIO Odense 2 Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen 28-24
178990
22.
20:00 Team Vestfyn 2 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Vissenbjerg G.& I.F. Vestfyns Kultur- & IdrætscenterVestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1 14-22
178997
23.
20:30 Middelfart HK 3 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Otterup HK 3 LillebæltshallerneLillebæltshallen C 30-19
178996
26.
12:00 Søndersø IF 3 Serie 2 Herrer | Pulje 1 STIF Salbrovad SøndersøhallerneSøndersøhallerne 1 17-23
178995
27.
13:45 Vissenbjerg G.& I.F. Serie 2 Herrer | Pulje 1 Aarup BK Vissenbjerg HallerneVissenbjerg Hallerne 1 22-22
178998
27.
13:55 Faaborg ØH 4 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Tommerup HK 3 Forum FaaborgForum Faaborg - hal 1 16-22
179000
27.
17:00 DSIO Odense 2 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Team Vestfyn 2 Munkebjergskolens Hal 23-19
179009
30.
20:30 Middelfart HK 3 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Vissenbjerg G.& I.F. LillebæltshallerneLillebæltshallen C 20-20
179011
31.
20:15 Aarup BK Serie 2 Herrer | Pulje 1 DSIO Odense 2 Aarup FritidscenterAarup Fritidscenter - Hal 1 18-24
november 2019
179010
03.
14:00 Faaborg ØH 4 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Bellinge IF 2 Forum FaaborgForum Faaborg - hal 1 24-20
179007
03.
16:45 Tommerup HK 3 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Team Vestfyn 2 Fyrtårn TommerupFyrtårn Tommerup - Multihallen 23-15
179012
03.
18:15 Otterup HK 3 Serie 2 Herrer | Pulje 1 STIF Salbrovad Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen 12-16
179017
10.
12:45 STIF Salbrovad Serie 2 Herrer | Pulje 1 Aarup BK Salbrovadhallen 27-20
179014
10.
13:15 Vissenbjerg G.& I.F. Serie 2 Herrer | Pulje 1 Tommerup HK 3 Vissenbjerg HallerneVissenbjerg Hallerne 1 14-25
179015
10.
15:45 Søndersø IF 3 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Middelfart HK 3 SøndersøhallerneSøndersøhallerne 1 20-19
179018
10.
15:45 DSIO Odense 2 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Faaborg ØH 4 Munkebjergskolens Hal 17-18
179016
10.
17:00 Bellinge IF 2 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Otterup HK 3 Rasmus Rask Hallen 19-19
179003
13.
19:30 Middelfart HK 3 Serie 2 Herrer | Pulje 1 DSIO Odense 2 LillebæltshallerneLillebæltshallen C 19-19
179006
13.
20:30 Otterup HK 3 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Team Vestfyn 2 Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen 18-16
179005
14.
18:00 STIF Salbrovad Serie 2 Herrer | Pulje 1 Tommerup HK 3 Salbrovadhallen 12-23
179002
14.
18:00 Søndersø IF 3 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Faaborg ØH 4 SøndersøhallerneSøndersøhallerne 1 21-22
179004
14.
19:35 Bellinge IF 2 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Vissenbjerg G.& I.F. Rasmus Rask Hallen 24-20
179028
17.
10:45 Faaborg ØH 4 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Middelfart HK 3 Forum FaaborgForum Faaborg - hal 1 27-18
179027
17.
13:00 Vissenbjerg G.& I.F. Serie 2 Herrer | Pulje 1 STIF Salbrovad Vissenbjerg HallerneVissenbjerg Hallerne 1 27-22
179029
17.
16:50 Aarup BK Serie 2 Herrer | Pulje 1 Søndersø IF 3 Aarup FritidscenterAarup Fritidscenter - Hal 1 16-28
179026
19.
20:00 Team Vestfyn 2 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Bellinge IF 2 Vestfyns Kultur- & IdrætscenterVestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 2 17-20
179021
20.
20:30 Middelfart HK 3 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Aarup BK LillebæltshallerneLillebæltshallen C
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
179025
21.
20:00 Tommerup HK 3 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Otterup HK 3 Fyrtårn TommerupFyrtårn Tommerup - Multihallen 24-14
179020
24.
11:00 Søndersø IF 3 Serie 2 Herrer | Pulje 1 DSIO Odense 2 SøndersøhallerneSøndersøhallerne 1 19-23
179022
24.
12:00 Bellinge IF 2 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Tommerup HK 3 Rasmus Rask Hallen 23-28
179023
24.
12:00 STIF Salbrovad Serie 2 Herrer | Pulje 1 Team Vestfyn 2 Salbrovadhallen 30-15
179024
24.
16:15 Otterup HK 3 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Vissenbjerg G.& I.F. Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen 20-19
179033
27.
20:30 Middelfart HK 3 Serie 2 Herrer | Pulje 1 STIF Salbrovad LillebæltshallerneLillebæltshallen C 24-26
179036
28.
21:00 DSIO Odense 2 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Vissenbjerg G.& I.F. Munkebjergskolens Hal 20-12
179034
30.
Faaborg ØH 4 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Team Vestfyn 2 Forum FaaborgForum Faaborg - hal 1
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
179035
30.
16:15 Aarup BK Serie 2 Herrer | Pulje 1 Tommerup HK 3 Aarup FritidscenterAarup Fritidscenter - Hal 1 20-27
december 2019
179032
01.
12:00 Søndersø IF 3 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Bellinge IF 2 SøndersøhallerneSøndersøhallerne 1
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
179038
03.
20:00 Team Vestfyn 2 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Aarup BK Vestfyns Kultur- & IdrætscenterVestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1 21-23
179039
05.
20:40 Vissenbjerg G.& I.F. Serie 2 Herrer | Pulje 1 Faaborg ØH 4 Vissenbjerg HallerneVissenbjerg Hallerne 1 19-19
179037
07.
14:00 Tommerup HK 3 Serie 2 Herrer | Pulje 1 DSIO Odense 2 Fyrtårn TommerupFyrtårn Tommerup - Multihallen 20-12
179040
07.
16:00 Bellinge IF 2 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Middelfart HK 3 Rasmus Rask Hallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
179042
08.
16:15 Otterup HK 3 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Søndersø IF 3 Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen 16-17

Vælg forbund

Luk