Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-19 Drenge Liga

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
162135
29.
14:20 FIF U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Furesø Håndboldklub Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning 39-23
162133
29.
18:00 GOG Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Gudme Håndboldklub SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2 24-23
oktober 2019
162140
06.
15:10 HIK/KFUM U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Roskilde Håndbold Emdrup Hallen 21-22
162138
06.
15:25 Furesø Håndboldklub U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TMS Ringsted A/S Farum ArenaFarum Arena 3 20-24
162137
06.
16:00 SUS Nyborg U-19 Drenge Liga | Pulje 1 FIF Ullerslev Kultur- og IdrætscenterUllerslev Kultur- og Idrætscenter 1 24-39
162139
06.
17:20 Gudme Håndboldklub U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Ajax København SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2 20-28
162132
08.
20:00 Roskilde Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 SUS Nyborg Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 39-26
162134
09.
20:00 TMS Ringsted A/S U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HØJ Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 26-25
162144
22.
20:30 SUS Nyborg U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Gudme Håndboldklub NyborghallerneNyborghallerne 1 20-30
162150
25.
19:30 FIF U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Roskilde Håndbold Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning 31-31
162151
27.
16:00 HIK/KFUM U-19 Drenge Liga | Pulje 1 GOG Håndbold Maglegårdshallen 20-30
162148
27.
18:30 Furesø Håndboldklub U-19 Drenge Liga | Pulje 1 SUS Nyborg Farum ArenaFarum Arena 3 29-24
162146
30.
HØJ U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HIK/KFUM Ølstykke-hallerne
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
162147
30.
20:00 TMS Ringsted A/S U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Ajax København Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 26-25
november 2019
162156
02.
15:15 Ajax København U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Furesø Håndboldklub Bavnehøj Arena 34-38
162153
03.
16:30 SUS Nyborg U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TMS Ringsted A/S Ullerslev Kultur- og IdrætscenterUllerslev Kultur- og Idrætscenter 1 24-39
162155
06.
18:45 FIF U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HØJ Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning 39-26
162159
09.
14:30 Furesø Håndboldklub U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Gudme Håndboldklub Værløse-Hallen Værløse-hallen 29-33
162157
09.
16:30 GOG Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 SUS Nyborg SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1 39-24
162160
09.
16:45 HIK/KFUM U-19 Drenge Liga | Pulje 1 FIF Emdrup Hallen 19-29
162206
09.
17:00 Ajax København U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HØJ Bavnehøj Arena 28-26
162164
14.
18:45 TMS Ringsted A/S U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HIK/KFUM Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 29-25
162165
16.
14:15 FIF U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Gudme Håndboldklub Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning 31-25
162166
16.
16:15 Ajax København U-19 Drenge Liga | Pulje 1 SUS Nyborg Bavnehøj Arena 31-26
162162
17.
15:00 Roskilde Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HØJ Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 35-32
162163
17.
15:15 GOG Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Furesø Håndboldklub SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2 44-23
162143
20.
19:45 GOG Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TMS Ringsted A/S Vejstruplundhallen 35-24
162145
21.
18:15 Ajax København U-19 Drenge Liga | Pulje 1 FIF HafniahallenHafnia-Court 22-32
162152
22.
19:00 Roskilde Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 GOG Håndbold Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 27-40
162149
24.
13:00 Gudme Håndboldklub U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HØJ Vejstruplundhallen 30-22
162158
25.
20:00 TMS Ringsted A/S U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Roskilde Håndbold Dansk Kabel TV Arena 32-26
162136
27.
20:45 Ajax København U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HIK/KFUM Bavnehøj Arena 25-27
162168
30.
14:00 Furesø Håndboldklub U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HØJ Værløse-Hallen Værløse-hallen 23-30
162171
30.
16:00 Ajax København U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Roskilde Håndbold Bavnehøj Arena 19-29
december 2019
162170
01.
12:45 FIF U-19 Drenge Liga | Pulje 1 GOG Håndbold Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 32-27
162169
01.
13:15 Gudme Håndboldklub U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TMS Ringsted A/S SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1 25-25
162167
01.
17:45 SUS Nyborg U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HIK/KFUM NyborghallerneNyborghallerne 1 23-25
162173
07.
13:20 GOG Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Ajax København SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2 31-24
162174
07.
17:30 TMS Ringsted A/S U-19 Drenge Liga | Pulje 1 FIF Dansk Kabel TV Arena 19-29
162175
08.
15:50 HIK/KFUM U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Furesø Håndboldklub Maglegårdshallen 23-29
162172
08.
18:30 Roskilde Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Gudme Håndboldklub Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 32-23
162141
11.
19:00 HØJ U-19 Drenge Liga | Pulje 1 GOG Håndbold Ølstykke-hallerne 25-37
162142
14.
12:00 Roskilde Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Furesø Håndboldklub Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 38-22
162154
14.
13:00 Gudme Håndboldklub U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HIK/KFUM Ourehallen 29-24
162176
15.
16:30 HØJ U-19 Drenge Liga | Pulje 1 SUS Nyborg JyllingehallenJyllinge-hallen 36-18
162179
17.
20:00 Gudme Håndboldklub U-19 Drenge Liga | Pulje 1 GOG Håndbold SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2 32-33
januar 2020
162177
05.
14:45 SUS Nyborg U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Roskilde Håndbold Ullerslev Kultur- og IdrætscenterUllerslev Kultur- og Idrætscenter 1 26-34
162178
07.
20:00 Furesø Håndboldklub U-19 Drenge Liga | Pulje 1 FIF Farum ArenaFarum Arena 3 18-31
162181
08.
19:15 HØJ U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TMS Ringsted A/S Ølstykke-hallerne 27-29
162182
11.
16:30 Roskilde Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HIK/KFUM Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 34-24
162185
12.
12:20 FIF U-19 Drenge Liga | Pulje 1 SUS Nyborg Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 40-26
162211
15.
19:15 HØJ U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Roskilde Håndbold Ølstykke-hallerne 31-35
162184
16.
18:45 TMS Ringsted A/S U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Furesø Håndboldklub Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 37-24
162189
19.
15:00 Gudme Håndboldklub U-19 Drenge Liga | Pulje 1 SUS Nyborg Vejstruplundhallen 28-26
162191
19.
17:45 HIK/KFUM U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HØJ Maglegårdshallen 31-30
162188
21.
20:00 Furesø Håndboldklub U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Roskilde Håndbold Farum ArenaFarum Arena 3 23-38
162194
25.
11:40 SUS Nyborg U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Furesø Håndboldklub Ullerslev Kultur- og IdrætscenterUllerslev Kultur- og Idrætscenter 1 22-23
162196
25.
15:40 HØJ U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Gudme Håndboldklub JyllingehallenJyllinge-hallen 29-27
162193
26.
13:55 GOG Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HIK/KFUM SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1 25-25
162190
29.
18:40 FIF U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Ajax København Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning 31-23
162187
29.
20:00 TMS Ringsted A/S U-19 Drenge Liga | Pulje 1 GOG Håndbold Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 20-25
162197
31.
19:00 GOG Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Roskilde Håndbold Vejstruplundhallen 27-26
februar 2020
162200
02.
14:30 HIK/KFUM U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Gudme Håndboldklub Maglegårdshallen 22-23
162201
02.
15:20 HØJ U-19 Drenge Liga | Pulje 1 FIF Ølstykke-hallerne 29-32
162183
05.
19:30 GOG Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HØJ Vejstruplundhallen 28-21
162220
06.
18:30 FIF U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TMS Ringsted A/S Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 29-20
162199
06.
20:15 Furesø Håndboldklub U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Ajax København Farum ArenaFarum Arena 3 22-25
162161
12.
19:00 HØJ U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Ajax København Ølstykke-hallerne 28-27
162203
18.
20:30 SUS Nyborg U-19 Drenge Liga | Pulje 1 GOG Håndbold NyborghallerneNyborghallerne 1 17-44
162204
22.
13:00 Gudme Håndboldklub U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Furesø Håndboldklub SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1 33-23
162205
23.
13:10 FIF U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HIK/KFUM Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 35-29
162195
26.
19:15 Ajax København U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TMS Ringsted A/S Bavnehøj Arena 25-31
162192
27.
21:00 Roskilde Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 FIF Roskilde HallerneRoskilde Hallerne C 27-33
marts 2020
162198
02.
20:00 TMS Ringsted A/S U-19 Drenge Liga | Pulje 1 SUS Nyborg Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 40-23
162180
05.
18:45 HIK/KFUM U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Ajax København Emdrup Hallen 25-18
162209
05.
18:45 Gudme Håndboldklub U-19 Drenge Liga | Pulje 1 FIF SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2 25-30
162210
08.
12:40 HIK/KFUM U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TMS Ringsted A/S Maglegårdshallen 19-23
162208
08.
13:50 Furesø Håndboldklub U-19 Drenge Liga | Pulje 1 GOG Håndbold Værløse-Hallen Værløse-hallen 27-30
162207
08.
19:00 SUS Nyborg U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Ajax København NyborghallerneNyborghallerne 1 21-21
162202
11.
19:30 Roskilde Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TMS Ringsted A/S Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 22-25
162186
12.
18:15 Ajax København U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Gudme Håndboldklub HafniahallenHafnia-Court
162215
15.
16:00 HIK/KFUM U-19 Drenge Liga | Pulje 1 SUS Nyborg Maglegårdshallen
162219
17.
19:45 Gudme Håndboldklub U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Roskilde Håndbold SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
162216
21.
16:30 Furesø Håndboldklub U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HØJ Værløse-Hallen Værløse-hallen
162213
22.
13:55 GOG Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 FIF SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
162212
22.
18:15 Roskilde Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Ajax København Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2
162214
25.
20:00 TMS Ringsted A/S U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Gudme Håndboldklub Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
162218
28.
11:45 Furesø Håndboldklub U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HIK/KFUM Værløse-Hallen Værløse-hallen
162217
28.
13:00 SUS Nyborg U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HØJ NyborghallerneNyborghallerne 1
162221
29.
14:00 Ajax København U-19 Drenge Liga | Pulje 1 GOG Håndbold Bavnehøj Arena

Vælg forbund

Luk