Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
157716
28.
13:15 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Gunslevholm IdrætsefterskoleGundslevholm 23-23
oktober 2019
157715
01.
17:45 Greve Håndbold - trækkes til 2 halvdel U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom 2 Greve Idræts CenterGreve Idræts Center Hal 1 21-26
157720
05.
14:45 TMS, Ringsted ungdom 2 U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Håndboldklubben Maribo/Hunseby Dansk Kabel TV Arena 25-17
157722
20.
12:00 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Håndboldklubben Maribo/Hunseby Gunslevholm IdrætsefterskoleGundslevholm 26-23
157723
20.
13:20 Slagelse Håndboldklub U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom 2 Spar Nord Arena Slagelse 28-13
157726
27.
11:50 TMS, Ringsted ungdom 2 U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 Dansk Kabel TV Arena 15-33
november 2019
157718
02.
11:15 Slagelse Håndboldklub U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Greve Håndbold - trækkes til 2 halvdel Spar Nord Arena Slagelse 23-15
157728
03.
11:25 Håndboldklubben Maribo/Hunseby U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Maribo-hallerneMaribo-hallerne 2 21-33
157727
03.
13:05 Greve Håndbold - trækkes til 2 halvdel U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 Greve Idræts CenterGreve Idræts Center Hal 1 20-26
157724
05.
18:25 Håndboldklubben Maribo/Hunseby U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Greve Håndbold - trækkes til 2 halvdel Maribo-hallerneMaribo-hallerne 1 24-22
157731
08.
19:30 Slagelse Håndboldklub U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Håndboldklubben Maribo/Hunseby Spar Nord Arena Slagelse 30-15
157730
10.
13:45 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Greve Håndbold - trækkes til 2 halvdel Gunslevholm IdrætsefterskoleGundslevholm 23-19
157738
17.
14:25 Håndboldklubben Maribo/Hunseby U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom 2 Maribo-hallerneMaribo-hallerne 2 18-27
157736
17.
17:10 Greve Håndbold - trækkes til 2 halvdel U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Greve Idræts CenterGreve Idræts Center Hal 1 21-13
157735
24.
16:15 TMS, Ringsted ungdom 2 U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Greve Håndbold - trækkes til 2 halvdel Dansk Kabel TV Arena 18-27
157733
24.
17:10 Slagelse Håndboldklub U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 Spar Nord Arena Slagelse 20-21
157739
29.
17:50 Håndboldklubben Maribo/Hunseby U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 Maribo-hallerneMaribo-hallerne 2 16-20
december 2019
157741
01.
18:40 TMS, Ringsted ungdom 2 U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Dansk Kabel TV Arena 22-22
157742
07.
16:00 Greve Håndbold - trækkes til 2 halvdel U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Håndboldklubben Maribo/Hunseby Greve Idræts CenterGreve Idræts Center Hal 1 24-20
157743
08.
17:45 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom 2 Gunslevholm IdrætsefterskoleGundslevholm 32-13

Vælg forbund

Luk