Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-17 Drenge 2. Division A - 1.halvdel

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
168588
29.
11:50 Vallensbæk IF U-17 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Guldborgsund HK Vallensbæk IdrætscenterVallensbæk Idrætscenter 1 31-30
oktober 2019
168590
02.
18:30 TMS, Ringsted ungdom 2 U-17 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 H.S.G. 91 Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 36-18
168593
03.
18:50 H.S.G. 91 U-17 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Vallensbæk IF Trællerup-hallen 21-43
168594
06.
13:30 TMS, Ringsted ungdom 2 U-17 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Roskilde Håndbold Dansk Kabel TV Arena 31-21
168600
07.
18:15 Vallensbæk IF U-17 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 H.S.G. 91 Vallensbæk IdrætscenterVallensbæk Idrætscenter 1 35-18
168599
08.
18:30 Roskilde Håndbold U-17 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom 2 Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 24-30
168597
20.
13:35 Guldborgsund HK U-17 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Sakskøbing SportscenterSakskøbing Sportscenter hal A 21-21
168595
23.
19:45 Roskilde Håndbold U-17 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 H.S.G. 91 Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 20-24
168613
27.
12:15 Guldborgsund HK U-17 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom 2 Lånlet Arena, Nykøbing FLånlet Arena, Nykøbing F. 32-37
168612
27.
15:30 Slagelse Håndboldklub U-17 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Roskilde Håndbold Søndermarks-hallen 24-19
168607
29.
19:00 Roskilde Håndbold U-17 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Vallensbæk IF Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 19-16
november 2019
168603
02.
12:30 Slagelse Håndboldklub U-17 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Vallensbæk IF Spar Nord Arena Slagelse 23-19
168608
03.
14:40 H.S.G. 91 U-17 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Guldborgsund HK Trællerup-hallen 22-25
168609
03.
17:15 TMS, Ringsted ungdom 2 U-17 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Dansk Kabel TV Arena 20-22
168632
08.
18:15 Slagelse Håndboldklub U-17 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom 2 Spar Nord Arena Slagelse 28-33
168604
09.
13:45 Guldborgsund HK U-17 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Roskilde Håndbold Sakskøbing SportscenterSakskøbing Sportscenter hal A 35-23
168633
10.
12:25 Guldborgsund HK U-17 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 H.S.G. 91 Sakskøbing SportscenterSakskøbing Sportscenter hal A 33-21
168631
11.
18:15 Vallensbæk IF U-17 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Roskilde Håndbold Vallensbæk IdrætscenterVallensbæk Idrætscenter 1 32-27
168635
12.
19:40 Roskilde Håndbold U-17 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 24-30
168637
13.
18:30 TMS, Ringsted ungdom 2 U-17 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Guldborgsund HK Dansk Kabel TV Arena 31-25
168616
17.
12:10 Vallensbæk IF U-17 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Vallensbæk IdrætscenterVallensbæk Idrætscenter 1 16-18
168615
19.
19:00 Roskilde Håndbold U-17 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Guldborgsund HK Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 30-28
168640
24.
13:30 H.S.G. 91 U-17 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Trællerup-hallen 17-25
168641
24.
13:50 TMS, Ringsted ungdom 2 U-17 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Vallensbæk IF Dansk Kabel TV Arena 31-23
168629
29.
19:00 Slagelse Håndboldklub U-17 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 H.S.G. 91 Spar Nord Arena Slagelse 28-21
december 2019
168621
01.
14:20 H.S.G. 91 U-17 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Roskilde Håndbold Trællerup-hallen 21-25
168619
01.
16:50 Slagelse Håndboldklub U-17 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Guldborgsund HK Spar Nord Arena Slagelse 24-22
168628
05.
18:45 Vallensbæk IF U-17 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom 2 Vallensbæk IdrætscenterVallensbæk Idrætscenter 1 29-32
168623
08.
12:30 Guldborgsund HK U-17 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Vallensbæk IF Lånlet Arena, Nykøbing FLånlet Arena, Nykøbing F. 20-20
168625
08.
16:55 H.S.G. 91 U-17 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom 2 Trællerup-hallen 29-32

Vælg forbund

Luk