Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
162321
28.
13:00 Team Sydhavsøerne U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Køge Håndbold Maribo-hallerneMaribo-hallerne 2 26-20
oktober 2019
162333
03.
18:45 Team Sydhavsøerne U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Maribo-hallerneMaribo-hallerne 1 28-20
162326
05.
17:10 Gudme Håndboldklub U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Herlev/Hjorten Håndbold Vejstruplundhallen 38-14
162327
06.
13:15 Køge Håndbold U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Ajax København Køge hallerneKøge hallerne 1 25-25
162325
07.
19:20 HIK/KFUM U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Emdrup Hallen 26-21
162331
10.
19:15 Køge Håndbold U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Gudme Håndboldklub Køge hallerneKøge hallerne 1 19-28
162332
11.
20:00 TMS, Ringsted ungdom U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Ajax København Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 42-26
162329
24.
18:45 Team Sydhavsøerne U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Herlev/Hjorten Håndbold Maribo-hallerneMaribo-hallerne 1 31-28
162344
27.
11:00 Gudme Håndboldklub U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2 33-23
162343
27.
13:20 HIK/KFUM U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Køge Håndbold Maglegårdshallen 29-22
162342
27.
16:45 Ajax København U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Bavnehøj Arena 18-20
162345
31.
18:45 Team Sydhavsøerne U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Ajax København Maribo-hallerneMaribo-hallerne 1 25-20
162340
31.
19:30 Køge Håndbold U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Herfølge-hallen 25-29
november 2019
162347
03.
14:40 Køge Håndbold U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 HIK/KFUM Køge hallerneKøge hallerne 1 28-37
162348
03.
16:00 TMS, Ringsted ungdom U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Gudme Håndboldklub Dansk Kabel TV Arena 26-35
162338
06.
18:45 Ajax København U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Gudme Håndboldklub Valby HallenValby Hal 3 17-23
162339
06.
19:15 HIK/KFUM U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Herlev/Hjorten Håndbold Maglegårdshallen 32-24
162351
09.
14:00 Gudme Håndboldklub U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Køge Håndbold SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2 36-24
162322
09.
15:15 Herlev/Hjorten Håndbold U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Herlev-HallenHerlev-hallen 2 42-38
162350
10.
14:00 HIK/KFUM U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Ajax København Maglegårdshallen 26-21
162352
10.
14:00 TMS, Ringsted ungdom U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Herlev/Hjorten Håndbold Dansk Kabel TV Arena 29-19
162335
13.
19:00 HIK/KFUM U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Gudme Håndboldklub Maglegårdshallen 25-26
162334
14.
19:25 Herlev/Hjorten Håndbold U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Ajax København Herlev-HallenHerlev-hallen 2 23-27
162354
16.
13:45 Ajax København U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Bavnehøj Arena 25-30
162356
16.
14:45 Køge Håndbold U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Køge hallerneKøge hallerne 1 16-20
162353
17.
16:50 Herlev/Hjorten Håndbold U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 HIK/KFUM Herlev-HallenHerlev-hallen 1 18-32
162368
19.
20:30 TMS, Ringsted ungdom U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Køge Håndbold Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 33-31
162323
20.
19:15 Ajax København U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 HIK/KFUM Valby HallenValby Hal 1 21-22
162359
23.
13:20 Gudme Håndboldklub U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Team Sydhavsøerne SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2 34-24
162360
24.
14:20 Køge Håndbold U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Herlev/Hjorten Håndbold Herfølge-hallen 39-32
162363
27.
18:45 Ajax København U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Køge Håndbold Valby HallenValby Hal 3 22-23
162361
27.
19:15 Team Sydhavsøerne U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 HIK/KFUM Maribo-hallerneMaribo-hallerne 2 25-29
162362
28.
19:25 Herlev/Hjorten Håndbold U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Gudme Håndboldklub Herlev-HallenHerlev-hallen 2 32-43
162376
29.
19:00 TMS, Ringsted ungdom U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 HIK/KFUM Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 25-24
162370
30.
13:20 Gudme Håndboldklub U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 HIK/KFUM SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2 25-24
december 2019
162369
01.
17:00 Ajax København U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Herlev/Hjorten Håndbold Bavnehøj Arena 23-31
162372
01.
17:25 TMS, Ringsted ungdom U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Dansk Kabel TV Arena 24-25
162358
04.
19:15 HIK/KFUM U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Maglegårdshallen 26-28
162367
04.
20:00 Gudme Håndboldklub U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Ajax København Vejstruplundhallen 35-23
162365
05.
19:25 Herlev/Hjorten Håndbold U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Herlev-HallenHerlev-hallen 2 22-38
162374
08.
13:30 Herlev/Hjorten Håndbold U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Køge Håndbold Herlev-HallenHerlev-hallen 1 33-33
162373
08.
15:15 Team Sydhavsøerne U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Gudme Håndboldklub Maribo-hallerneMaribo-hallerne 2 28-25

Vælg forbund

Luk