Søg Håndboldinfo
Del

U-10 Drenge B - 1.halvdel

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
157018
29.
13:00 Ajax København 2 U-10 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 1 Øresund Håndbold Bavnehøj Arena
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
157017
29.
13:45 TMS, Ringsted ungdom 2 - trækkes til 2 halvdel U-10 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 1 Hillerød Håndbold Klub 2 Dansk Kabel TV Arena
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
oktober 2019
157021
06.
09:50 Team Ramsø - trækkes til 2 halvdel U-10 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 1 Ajax København 2 Viby Sj. Idrætscenter Viby Sj. Idrætscenter 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
157020
06.
11:40 Øresund Håndbold U-10 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom 2 - trækkes til 2 halvdel Humlebæk Idrætscenter
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
157024
20.
12:00 Hillerød Håndbold Klub 2 U-10 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 1 Team Ramsø - trækkes til 2 halvdel Trollesmindehallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
157026
26.
11:00 Øresund Håndbold U-10 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 1 Hillerød Håndbold Klub 2 Humlebæk Idrætscenter
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
157027
27.
10:00 Team Ramsø - trækkes til 2 halvdel U-10 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom 2 - trækkes til 2 halvdel Ramsø-hallen, Gadstrup Ramsø-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
november 2019
157023
02.
09:30 TMS, Ringsted ungdom 2 - trækkes til 2 halvdel U-10 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 1 Ajax København 2 Dansk Kabel TV Arena
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
157029
03.
10:40 Ajax København 2 U-10 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 1 Hillerød Håndbold Klub 2 Bavnehøj Arena
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
157030
05.
17:15 Team Ramsø - trækkes til 2 halvdel U-10 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 1 Øresund Håndbold Viby Sj. Idrætscenter Viby Sj. Idrætscenter 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
157032
10.
09:50 Hillerød Håndbold Klub 2 U-10 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 1 Ajax København 2 Frederiksborg-hallen Frederiksborg-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
157033
10.
12:00 Øresund Håndbold U-10 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 1 Team Ramsø - trækkes til 2 halvdel NKK-hallen, Nivå
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
157039
16.
14:15 Ajax København 2 U-10 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 1 Team Ramsø - trækkes til 2 halvdel Hafniahallen Hafnia-Court
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
157038
17.
14:00 TMS, Ringsted ungdom 2 - trækkes til 2 halvdel U-10 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 1 Øresund Håndbold Dansk Kabel TV Arena
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
157035
24.
12:00 Øresund Håndbold U-10 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 1 Ajax København 2 Humlebæk Idrætscenter
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
157034
24.
12:10 Hillerød Håndbold Klub 2 U-10 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom 2 - trækkes til 2 halvdel Trollesmindehallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
157040
30.
12:30 Ajax København 2 U-10 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom 2 - trækkes til 2 halvdel Bavnehøj Arena
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
december 2019
157042
01.
10:00 Team Ramsø - trækkes til 2 halvdel U-10 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 1 Hillerød Håndbold Klub 2 Viby Sj. Idrætscenter Viby Sj. Idrætscenter 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
157045
08.
09:00 Hillerød Håndbold Klub 2 U-10 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 1 Øresund Håndbold Trollesmindehallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
157044
08.
12:20 TMS, Ringsted ungdom 2 - trækkes til 2 halvdel U-10 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 1 Team Ramsø - trækkes til 2 halvdel Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK

Vælg forbund

Luk
ANNONCE