Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-10 Drenge A - 1.halvdel

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
168913
28.
10:35 Roskilde Håndbold U-10 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Hillerød Håndbold Klub Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2
Anmeldt ulovligt hold - hjemmehold
HAUH
168914
29.
11:20 TIK - Taastrup U-10 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom- trækkes til 2 halvdel Taastrup Idræts HallerTaastrup Idræts Haller C
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
oktober 2019
168915
01.
18:30 Helsingør Håndbold U-10 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Ajax København Helsingør-hallenHelsingør-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
168917
04.
17:00 Ajax København U-10 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 TIK - Taastrup Valby Gammel Hal
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
168918
05.
13:10 Hillerød Håndbold Klub U-10 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Helsingør Håndbold Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
168916
08.
18:00 TMS, Ringsted ungdom- trækkes til 2 halvdel U-10 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Roskilde Håndbold BengerdshallenBengerdshallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
168920
10.
19:00 TIK - Taastrup U-10 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Helsingør Håndbold Taastrup Idræts HallerTaastrup Idræts Haller B
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
168921
20.
12:00 TMS, Ringsted ungdom- trækkes til 2 halvdel U-10 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Hillerød Håndbold Klub Dansk Kabel TV Arena
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
168919
23.
17:50 Roskilde Håndbold U-10 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Ajax København Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
168923
27.
10:50 Ajax København U-10 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom- trækkes til 2 halvdel Valby HallenValby Hal 3
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
168924
27.
12:20 Hillerød Håndbold Klub U-10 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 TIK - Taastrup Trollesmindehallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
november 2019
168926
03.
10:50 Helsingør Håndbold U-10 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom- trækkes til 2 halvdel Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
168927
03.
10:50 Hillerød Håndbold Klub U-10 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Ajax København Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
168925
03.
12:20 Roskilde Håndbold U-10 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 TIK - Taastrup Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
168930
09.
11:50 Ajax København U-10 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Hillerød Håndbold Klub HafniahallenHafnia-Court
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
168929
10.
11:00 TMS, Ringsted ungdom- trækkes til 2 halvdel U-10 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Helsingør Håndbold Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
168928
10.
14:20 TIK - Taastrup U-10 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Roskilde Håndbold Taastrup Idræts HallerTaastrup Idræts Haller C
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
168922
12.
18:45 Helsingør Håndbold U-10 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Roskilde Håndbold Helsingør-hallenHelsingør-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
168934
13.
18:00 Roskilde Håndbold U-10 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom- trækkes til 2 halvdel Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
168936
17.
11:20 Helsingør Håndbold U-10 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Hillerød Håndbold Klub Helsingør-hallenHelsingør-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
168935
17.
13:20 TIK - Taastrup U-10 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Ajax København Taastrup Idræts HallerTaastrup Idræts Haller C
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
168931
24.
11:30 TMS, Ringsted ungdom- trækkes til 2 halvdel U-10 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 TIK - Taastrup Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
168932
24.
16:40 Ajax København U-10 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Helsingør Håndbold Valby Gammel Hal
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
168933
27.
17:25 Hillerød Håndbold Klub U-10 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Roskilde Håndbold Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
168938
29.
17:00 Ajax København U-10 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Roskilde Håndbold Valby HallenValby Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
december 2019
168937
01.
09:10 Helsingør Håndbold U-10 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 TIK - Taastrup Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
168939
01.
13:10 Hillerød Håndbold Klub U-10 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom- trækkes til 2 halvdel Trollesmindehallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
168940
07.
11:45 Roskilde Håndbold U-10 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Helsingør Håndbold Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
168941
08.
14:20 TIK - Taastrup U-10 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Hillerød Håndbold Klub Taastrup Idræts HallerTaastrup Idræts Haller C
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
168942
10.
18:00 TMS, Ringsted ungdom- trækkes til 2 halvdel U-10 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Ajax København BengerdshallenBengerdshallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK

Vælg forbund

Luk