Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Old Boys A

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
154764
29.
11:25 IF Stadion Old Boys A | Pulje 1 Hvidovre IF 2 EnergiCenter Voldparken Hallen 11-21
154750
29.
15:10 HIK Old Boys A | Pulje 1 Tårnby HK Maglegårdshallen 22-16
154746
30.
21:05 Hvidovre IF 2 Old Boys A | Pulje 1 Amager Sundby KFUM Dansborg Hallen 18-16
oktober 2019
154747
03.
20:45 FHK/FIF Old Boys A | Pulje 1 AB Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2 14-13
154754
06.
12:30 Tårnby HK Old Boys A | Pulje 1 Hvidovre IF 2 Travbane Hallen 14-18
154753
06.
15:00 AB Old Boys A | Pulje 1 HIK AB-hallenAB-hallen 1 10-21
154752
06.
16:00 HUK Håndbold Old Boys A | Pulje 1 AB 2 Hørsholm-HallenHørsholm-hallen 17-17
154751
06.
20:00 Amager Sundby KFUM Old Boys A | Pulje 1 IF Stadion Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 2 18-20
154757
13.
14:00 FHK/FIF Old Boys A | Pulje 1 AB 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 10-12
154758
20.
16:15 Amager Sundby KFUM Old Boys A | Pulje 1 AB Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 15-14
154759
20.
18:45 HIK Old Boys A | Pulje 1 IF Stadion Maglegårdshallen 29-19
154765
21.
20:30 Tårnby HK Old Boys A | Pulje 1 FHK/FIF Travbane Hallen 17-17
154756
23.
21:00 Hvidovre IF 2 Old Boys A | Pulje 1 HUK Håndbold Dansborg Hallen 27-15
154749
26.
13:55 IF Stadion Old Boys A | Pulje 1 HUK Håndbold EnergiCenter Voldparken Hallen 18-18
154761
27.
15:50 AB 2 Old Boys A | Pulje 1 HIK AB-hallenAB-hallen 1 11-19
154781
27.
18:15 Amager Sundby KFUM Old Boys A | Pulje 1 Tårnby HK Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 2 19-20
november 2019
154770
03.
15:10 HIK Old Boys A | Pulje 1 HUK Håndbold Maglegårdshallen 21-12
154767
03.
16:15 Amager Sundby KFUM Old Boys A | Pulje 1 AB 2 Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 23-12
154768
03.
16:40 AB Old Boys A | Pulje 1 Tårnby HK AB-hallenAB-hallen 1 15-17
154766
04.
21:05 Hvidovre IF 2 Old Boys A | Pulje 1 FHK/FIF Dansborg Hallen 22-22
154772
10.
15:10 AB 2 Old Boys A | Pulje 1 Hvidovre IF 2 AB-hallenAB-hallen 1 16-23
154773
10.
16:20 HUK Håndbold Old Boys A | Pulje 1 AB Egedalshallen 18-18
154774
10.
17:30 Tårnby HK Old Boys A | Pulje 1 IF Stadion Travbane Hallen 19-20
154780
13.
20:30 HIK Old Boys A | Pulje 1 Amager Sundby KFUM Maglegårdshallen 17-10
154777
14.
20:30 FHK/FIF Old Boys A | Pulje 1 HUK Håndbold Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2 22-18
154778
17.
13:30 AB 2 Old Boys A | Pulje 1 Tårnby HK AB-hallenAB-hallen 1 17-23
154779
17.
17:15 IF Stadion Old Boys A | Pulje 1 AB EnergiCenter Voldparken Hallen 18-14
154771
21.
FHK/FIF Old Boys A | Pulje 1 Amager Sundby KFUM Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
154762
24.
HUK Håndbold Old Boys A | Pulje 1 Amager Sundby KFUM Hørsholm-HallenHørsholm-hallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
december 2019
154785
01.
HIK Old Boys A | Pulje 1 Hvidovre IF 2 Maglegårdshallen
Udeblevet uden afbud - udehold
UUD
154786
02.
21:05 Hvidovre IF 2 Old Boys A | Pulje 1 AB Dansborg Hallen 18-17
154788
08.
14:30 AB 2 Old Boys A | Pulje 1 IF Stadion EnergiCenter Voldparken Hallen 15-18
154787
12.
20:45 FHK/FIF Old Boys A | Pulje 1 HIK Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2 13-24
154784
14.
12:45 IF Stadion Old Boys A | Pulje 1 FHK/FIF EnergiCenter Voldparken Hallen 24-16
154783
18.
19:00 AB Old Boys A | Pulje 1 AB 2 AB-hallenAB-hallen 3
januar 2020
154794
05.
14:20 Tårnby HK Old Boys A | Pulje 1 HIK Travbane Hallen
154792
05.
14:50 HUK Håndbold Old Boys A | Pulje 1 IF Stadion Egedalshallen
154793
05.
16:40 AB Old Boys A | Pulje 1 FHK/FIF AB-hallenAB-hallen 1
154799
11.
15:15 IF Stadion Old Boys A | Pulje 1 Amager Sundby KFUM EnergiCenter Voldparken Hallen
154798
12.
15:30 AB 2 Old Boys A | Pulje 1 HUK Håndbold AB-hallenAB-hallen 1
154800
12.
17:30 HIK Old Boys A | Pulje 1 AB Maglegårdshallen
154803
19.
14:30 AB Old Boys A | Pulje 1 Amager Sundby KFUM AB-hallenAB-hallen 1
154801
19.
15:30 AB 2 Old Boys A | Pulje 1 FHK/FIF AB-hallenAB-hallen 1
154804
19.
17:15 IF Stadion Old Boys A | Pulje 1 HIK EnergiCenter Voldparken Hallen
154802
19.
17:30 HUK Håndbold Old Boys A | Pulje 1 Hvidovre IF 2 Hørsholm-HallenHørsholm-hallen
154796
20.
21:05 Hvidovre IF 2 Old Boys A | Pulje 1 Tårnby HK Dansborg Hallen
154808
26.
Amager Sundby KFUM Old Boys A | Pulje 1 HUK Håndbold Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1
154809
26.
18:30 HIK Old Boys A | Pulje 1 AB 2 Maglegårdshallen
154806
27.
20:55 Hvidovre IF 2 Old Boys A | Pulje 1 IF Stadion Dansborg Hallen
februar 2020
154811
02.
15:30 FHK/FIF Old Boys A | Pulje 1 Hvidovre IF 2 Tre Falke HallenTre-Falke-Hallen
154812
02.
16:40 AB 2 Old Boys A | Pulje 1 Amager Sundby KFUM AB-hallenAB-hallen 1
154813
02.
17:35 HUK Håndbold Old Boys A | Pulje 1 HIK Hørsholm-HallenHørsholm-hallen
154814
03.
20:30 Tårnby HK Old Boys A | Pulje 1 AB Travbane Hallen
154791
16.
Amager Sundby KFUM Old Boys A | Pulje 1 Hvidovre IF 2 Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1
154789
17.
20:30 Tårnby HK Old Boys A | Pulje 1 HUK Håndbold Travbane Hallen
154817
23.
Amager Sundby KFUM Old Boys A | Pulje 1 FHK/FIF Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1
154819
23.
12:00 IF Stadion Old Boys A | Pulje 1 Tårnby HK EnergiCenter Voldparken Hallen
154818
23.
16:10 AB Old Boys A | Pulje 1 HUK Håndbold AB-hallenAB-hallen 1
154816
23.
16:40 Hvidovre IF 2 Old Boys A | Pulje 1 AB 2 Dansborg Hallen
marts 2020
154821
08.
Amager Sundby KFUM Old Boys A | Pulje 1 HIK Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1
154823
08.
14:40 AB Old Boys A | Pulje 1 IF Stadion AB-hallenAB-hallen 1
154822
08.
15:30 HUK Håndbold Old Boys A | Pulje 1 FHK/FIF Egedalshallen
154824
09.
20:30 Tårnby HK Old Boys A | Pulje 1 AB 2 Travbane Hallen
154807
15.
14:10 FHK/FIF Old Boys A | Pulje 1 Tårnby HK Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
154826
18.
21:00 Hvidovre IF 2 Old Boys A | Pulje 1 HIK Dansborg Hallen
154827
21.
15:00 FHK/FIF Old Boys A | Pulje 1 IF Stadion Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
154828
22.
13:40 AB 2 Old Boys A | Pulje 1 AB AB-hallenAB-hallen 1
154829
23.
20:30 Tårnby HK Old Boys A | Pulje 1 Amager Sundby KFUM Travbane Hallen
154834
28.
12:00 IF Stadion Old Boys A | Pulje 1 AB 2 EnergiCenter Voldparken Hallen
154833
29.
14:40 AB Old Boys A | Pulje 1 Hvidovre IF 2 AB-hallenAB-hallen 1
154832
29.
15:10 HUK Håndbold Old Boys A | Pulje 1 Tårnby HK Egedalshallen
154835
29.
18:30 HIK Old Boys A | Pulje 1 FHK/FIF Maglegårdshallen

Vælg forbund

Luk