Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Elite Cup U-15 Drenge, 1. runde

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2019
183429
18.
19:30 ØBG Silkeborg Elite Cup U-15 Drenge, 1. runde | Pulje 1 Tjørring Idrætsf. Buskelund Hallen 20-22
183427
21.
18:00 HK 73, Rask Mølle Elite Cup U-15 Drenge, 1. runde | Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM, 1. Div. Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1 21-36
183415
21.
19:30 Viborg HK, 1. Div. Elite Cup U-15 Drenge, 1. runde | Pulje 1 Thy Håndbold, 1. Div. Vibocold Arena, ViborgVibocold Arena 2, Viborg 25-24
183434
21.
19:30 Dybbøl IU Elite Cup U-15 Drenge, 1. runde | Pulje 1 Fredericia HK, 1. Div. Broager Sparekasse SKANSENBroager Sparekasse SKANSEN 1 19-23
183433
22.
19:00 Vidar-Ulkebøl Håndbold Elite Cup U-15 Drenge, 1. runde | Pulje 1 Team Haderslev-Vojens, 1. Div. Ulkebølhallen
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
183410
22.
19:00 Holstebro Håndb.90 Elite Cup U-15 Drenge, 1. runde | Pulje 1 Bjerringbro FH, 1. Div. Idrætscenter Vest HolstebroIdrætsc. Vest Holstebro A
183425
22.
19:00 KLG Håndbold Elite Cup U-15 Drenge, 1. runde | Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM 2 Kølkær Idrætscenter
183404
22.
19:10 IF Frem Skørping HK Elite Cup U-15 Drenge, 1. runde | Pulje 1 HK 89 Båndbyerne Skørping IdrætscenterSkørping Idrætscenter, Hal 1
183426
22.
19:30 Torsted HK Elite Cup U-15 Drenge, 1. runde | Pulje 1 Herning f. H., 1. Div. Torsted HallenTorsted Hallen 2
183411
23.
19:30 Håndbold Øst Hogager-Mejrup-Hvam Elite Cup U-15 Drenge, 1. runde | Pulje 1 Skive fH, 1. Div. Mejrup Kultur- og FritidscenterMejrup Hal B
183428
24.
17:00 Grindsted GIF, Håndbold Elite Cup U-15 Drenge, 1. runde | Pulje 1 Vejle Idrætsefterskole, 1. Div. Lyng-Hallen GrindstedLyng-hallen
183418
24.
18:00 BMI-Odder Alliancen Elite Cup U-15 Drenge, 1. runde | Pulje 1 HEI, Skæring, 1. Div. Egelund Idræts CenterEgelund Idræts Center hal 1
183407
24.
19:00 Aars HK 2 Elite Cup U-15 Drenge, 1. runde | Pulje 1 Skibsby/Højene IF, 1. Div. Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
183416
24.
19:15 Silkeborg-Voel KFUM 3 Elite Cup U-15 Drenge, 1. runde | Pulje 1 HEI, Skæring 2 Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
183430
24.
19:45 HF Nybøl Nor Elite Cup U-15 Drenge, 1. runde | Pulje 1 UH Esbjerg SundevedhallerneSundevedhallen 1
183413
24.
20:15 HF Mors 2 Elite Cup U-15 Drenge, 1. runde | Pulje 1 Tvis Sparekassen Thy Arena | MorsSparekassen Thy Arena | Mors 1
183414
25.
Nr. Søby IF Elite Cup U-15 Drenge, 1. runde | Pulje 1 Bjerringbro FH 2 Søby-Højslev ArenaVines-Hallen
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
183431
25.
CØ-05, Ølgod Elite Cup U-15 Drenge, 1. runde | Pulje 1 Kolding IF 2 ØlgodhallerneØlgodhallerne, Hal 1
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
183422
25.
VRI, Risskov 2 Elite Cup U-15 Drenge, 1. runde | Pulje 1 Team Favrskov Håndbold BellevuehallerneBellevuehallen A
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
183412
28.
19:00 Herning f. H. 2 Elite Cup U-15 Drenge, 1. runde | Pulje 1 HF Mors, 1. Div. Sportscenter HerningSportscenter Herning, Håndboldhallen

Vælg forbund

Luk