Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Jydsk Cup Damer, 2. runde

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
november 2019
191267
14.
20:10 Vodskov IF, S3 Jydsk Cup Damer, 2. runde | Pulje 1 Svenstrup Godthåb IF, S1 Vodskovhallen 29-27
191275
19.
19:10 Vorup FB, S2 Jydsk Cup Damer, 2. runde | Pulje 1 Randers KFUM, JS UlvehøjhallenUlvehøjhallen 1 37-31
191284
19.
19:15 Kongeå HK, S2 Jydsk Cup Damer, 2. runde | Pulje 1 Sønderborg Håndbold, JS Kongeåhallen, Gredstedb.Kongeåhallen Gredstedbro 12-28
191281
21.
19:30 Tistrup-Hodde / CØ-05 S1 Jydsk Cup Damer, 2. runde | Pulje 1 Øster Starup - Vester Nebel IF, S2 Hodde-Tistrup Hallen 16-14
191260
26.
18:45 Hjørring Håndbold, JS Jydsk Cup Damer, 2. runde | Pulje 1 Strandby/Elling IF, JS Hallen Park Vendia, Hjørring 25-28
191266
26.
19:00 Vestbjerg IF, S3 Jydsk Cup Damer, 2. runde | Pulje 1 Støvring Håndbold, JS Vestbjerghallen 17-19
191276
26.
19:45 Lemming IF, S3 Jydsk Cup Damer, 2. runde | Pulje 1 Brande HK, S1 Fårvang-HallenFårvang Hallen 15-33
191268
26.
20:15 Ørslevkloster Idrætsforening, S3 Jydsk Cup Damer, 2. runde | Pulje 1 HT 87,Hauge-Thorning, S2 Ørslev-KlosterhallenØrslevklosterhallen 21-14
191283
28.
19:40 Folding-Brørup HK, S2 Jydsk Cup Damer, 2. runde | Pulje 1 Gørding-Lourup IF, S1 BrøruphallerneBrøruphallerne, Hal 1 14-21
191273
28.
20:15 SMIFF, Harridslev, S2 Jydsk Cup Damer, 2. runde | Pulje 1 Nørre Djurs HK, S1 Korshøjhallen 23-24
december 2019
191274
03.
19:45 Nørager Boldklub, S1 Jydsk Cup Damer, 2. runde | Pulje 1 Romalt Håndbold, S1 Auning IdrætscenterAuning Idrætscenter Hal A 18-19
191277
03.
19:45 Horsens Freja, S2 Jydsk Cup Damer, 2. runde | Pulje 1 Galten fs, S1 Vesthallen 16-22
191270
03.
20:00 LRV-Skals, S2 Jydsk Cup Damer, 2. runde | Pulje 1 Ørum Idrætsforening, S1 Skals HallenSkalshallen 25-27
191285
03.
20:00 Team NØS, Haderslev Næs, S1 Jydsk Cup Damer, 2. runde | Pulje 1 Hviding IF, JS Næshallen 21-16
191282
03.
20:30 Ammitsbøl SG&IF, S3 Jydsk Cup Damer, 2. runde | Pulje 1 Børkop HK, S2 Brunmosehallen, ØdstedBrunmosehallen 7-19
191263
04.
20:40 HK 89 Båndbyerne, S2 Jydsk Cup Damer, 2. runde | Pulje 1 Løgstør HK, S1 Båndbyhallen, Storvorde 30-10
191279
05.
HK 73, Rask Mølle, S2 Jydsk Cup Damer, 2. runde | Pulje 1 Torsted HK, JS Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
191262
05.
19:00 Brønderslev IF, JS Jydsk Cup Damer, 2. runde | Pulje 1 Vrå/Børglum IF, JS BrønderslevhallenBrønderslevhallen 2 19-21
191265
05.
19:20 IK Frem Sønderup-Suld., S2 Jydsk Cup Damer, 2. runde | Pulje 1 Skalborg SK, S2 Stensbohallen 21-30
191272
05.
19:30 Spentrup IF, S1 Jydsk Cup Damer, 2. runde | Pulje 1 IF Midtdjurs S1 SpentruphallerneSpentruphallerne 1 19-20
191286
05.
19:30 Bryndum Sogns G&IF, S1 Jydsk Cup Damer, 2. runde | Pulje 1 Als HF, S1 Aurahallen, Tarp 32-35
191269
05.
20:00 Nr. Søby IF, S1 Jydsk Cup Damer, 2. runde | Pulje 1 Vorgod-Barde motion og fritid, S1 Søby-Højslev ArenaVines-Hallen 19-23
191280
05.
20:30 Stjær BK, S2 Jydsk Cup Damer, 2. runde | Pulje 1 Bording-Engesvang, S1 Stjærhallen 17-11
191278
10.
19:45 Øster Nykirke IF, S1 Jydsk Cup Damer, 2. runde | Pulje 1 HSR Klaring, S1 Vonge-Kollemorten-HallenVonge - Kollemorten - Hallen 24-34
191271
10.
20:00 Fjends HK, S1 Jydsk Cup Damer, 2. runde | Pulje 1 Asmild FH, JS Østfjendshallen 17-29
191264
11.
20:15 St. Restrup IF, S3 Jydsk Cup Damer, 2. runde | Pulje 1 Nibe HK, S1 FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1 13-29
191261
12.
20:30 Ålbæk HK, S1 Jydsk Cup Damer, 2. runde | Pulje 1 Tornby IF, JS Ålbæk Idrætscenter 21-19

Vælg forbund

Luk