Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Santander Cup - LP Damer, 1. runde

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
141856
02.
19:30 HK Star Aalborg, S2 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Mejlby/Haverslev KFUM IF, JS Tornhøjhallen, Aalborg ØTornhøjhallen, Aalborg 17-27
141849
10.
19:45 Astrup/Sønderskov IF, S1 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Strandby/Elling IF, JS Astruphallen 24-22
141884
17.
19:00 Smidstrup-Skærup IF, S1 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Brande HK, S1 Smidstruphallen 22-16
141878
17.
19:15 Billund/Firehøje, S3 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Horsens Freja, S2 Vandel Idrætshal 19-22
141869
17.
19:25 Rødkærsbro IF, S3 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 BMI, Egelund, S3 Rødkærsbrohallen 11-12
141880
17.
19:30 Egebjerg IF, S2 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Øster Nykirke IF, S1 Egebjerg-HallenEgebjerghallen 17-23
141892
17.
20:00 Team Helle Håndbold, S1 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Hvide Sande KFUM, JS HellehallerneHellehallen, Hal 1 16-19
141897
17.
20:00 Løjt IF,S1 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 BBI Saxburg, JS Løjt IdrætsanlægLøjt Idrætsanlæg Hal 1 23-34
141893
18.
19:30 Vinding KFUM, S1 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Varde HK, JS Sørvad Idrætscenter 7-29
141870
19.
18:30 Nørre Djurs HK, S1 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 HEI, Skæring, 3. div. Nørre Djurshallen 21-26
141845
19.
19:10 Vodskov IF, S3 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Vestbjerg IF, S3 Vodskovhallen 24-15
141890
19.
19:15 Tistrup-Hodde / CØ-05 S1 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Vorgod-Barde motion og fritid, S1 Hodde-Tistrup Hallen 15-20
141886
19.
19:20 Hover IF, S3 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Øster Starup - Vester Nebel IF, S2 Petersmindehallen, Vejle 18-20
141877
19.
20:10 HK 73, Rask Mølle, S2 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Engesvang/Bording, S1 Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1 16-14
141879
19.
20:15 Taulov-Skærbæk IF, S1 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 ØHK Hedensted, S1 ElbohallerneElbohallen Hal 2 22-21
141874
19.
20:15 Langå Håndbold Klub S1 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Nørager Boldklub, S1 Langå Idrætscenter 14-20
141851
19.
20:45 AIK Vejgaard, S1 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Støvring Håndbold, JS Filstedvejens Hal, VejgaardFilstedvejens hal, Aalb. 20-24
141860
20.
20:00 Fjends HK, S1 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Nr. Søby IF, S1 Østfjendshallen 9-13
141876
22.
18:00 Åstrup/Hammelev-Grenaa, S1 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Gødvad GIF, JS Åstruphallen 17-25
141867
23.
18:50 AIA-Tranbjerg, S3 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Allingåbro IF S1 Grønløkkehallen Tranbj. 25-9
141865
24.
18:30 Hou IF, S3 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Galten fs, S1 Houhallen 15-22
141859
24.
19:00 HRH 74, Roslev, S1 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Asmild FH, JS Sallinghallen, RoslevSallinghallen, Roslev 1 17-25
141855
24.
19:10 Skalborg SK, S2 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Aalborg Studenterne IF, S1 Agri Nord Idrætscenter 13-16
141843
24.
19:30 Løkken GVL Håndbold, S3 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 HS Han Herred, JS Løkken Idrætscenter 18-19
141868
24.
19:30 Lemming IF, S3 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 IF Midtdjurs S1 Fårvang-HallenFårvang Hallen 7-24
141863
24.
19:45 Hem-Hindb.-Dølby IF, S3 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Hogager GF, JS Hemhallen 9-22
141842
24.
19:45 IF Frem Skørping HK, S3 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 HK 89 Båndbyerne, S2 Skørping IdrætscenterSkørping Idrætscenter, Hal 1 18-20
141894
24.
19:45 Folding-Brørup HK, S2 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Hviding IF, JS BrøruphallerneBrøruphallerne, Hal 1 12-18
141895
24.
20:00 Vojens HF, S2 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Bov IF, S2 VojenshallerneVojenshallen 1 19-25
141887
24.
20:00 Vorbasse KH, S2 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Jelling FS, S1 Vorbasse Fritidscenter 14-31
141850
24.
20:00 Vester Hassing GF, S2 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Løgstør HK, S1 Vester Hassinghallen 17-19
141846
24.
20:00 Flauenskjold IF, S4 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Tornby IF, JS Flauenskjoldhallen 21-31
141852
24.
20:00 Sortebakken HK, S1 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Spentrup IF, S1 SortebakkehallerneSortebakkehallen 1 28-18
141872
24.
20:00 HT 87,Hauge-Thorning, S2 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Stjær BK, S2 Thorning-HallenThorning Hallen 21-22
141854
24.
20:15 Terndrup IF, S3 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 SMIFF, Harridslev, S2 Terndrup Idrætscenter 18-21
141882
24.
20:15 Vejen HK, JS Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Torsted HK, JS Vejen IdrætscenterVejen Idrætscenter hal 1 21-17
141883
24.
20:15 Erritsø G&IF, JS Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Brædstrup Håndboldklub, JS Erritsø Idrætscenter Erritsø Idrætscenter Hal 1 19-20
141881
24.
20:30 Ammitsbøl SG&IF, S3 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Vamdrup IF, JS Brunmosehallen, ØdstedBrunmosehallen 11-26
141891
24.
20:30 Bryndum Sogns G&IF, S1 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Filskov IF, JS Aurahallen, Tarp 29-20
141844
25.
19:00 Ålbæk HK, S1 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Brønderslev IF, JS Ålbæk Idrætscenter 16-23
141848
25.
19:30 Horne/Hirtshals Håndbold, S2 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Vrå/Børglum IF, JS Stendyssehallen, Horne 11-28
141864
25.
19:30 Møldrup-Tostrup IF, S1 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 VIF, Mors, JS Møldruphallen 9-19
141858
25.
20:00 St. Restrup IF, S3 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 IF Fremad Nørhalne, S1 FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1 12-20
141873
25.
20:15 Thorsø-Tungelund IF, S2 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Ans IF, S2 Tungelund Aktivitetscenter 22-18
141875
26.
Virring-Vitved UIF, S2 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Hammel GF, JS Virring-Hallen
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
141866
26.
BSS Sport, Aarhus, S1 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Kjellerup Håndbold Klub, JS Ellekærhallen, Hasle
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
141857
26.
18:45 Bælum/Solbjerg IF, S2 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 IK Frem Sønderup-Suld., S2 Bælumhallen 23-12
141885
26.
19:20 Børkop HK, S2 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Vinding SF, JS Gauerslundhallen 23-25
141888
26.
19:20 Christiansfeld IF, S2 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Kolding KFUM, S2 Cuben Christiansfeld 12-16
141853
26.
19:30 Nibe HK, S1 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Svenstrup Godthåb IF, S1 Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1 21-17
141862
26.
19:30 LRV-Skals, S2 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Ravnstrup KFUM, JS Løvelhallen 11-17
141871
26.
20:00 Romalt Håndbold, S1 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Funder GF, JS Romalt AktivitetshalRomalthallen 8-19
141861
26.
20:15 Ørslevkloster Idrætsforening, S3 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Ørum Idrætsforening, S1 Ørslev-KlosterhallenØrslevklosterhallen 16-14
141847
26.
20:30 Fjerritslev IF, S2 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Hjørring Håndbold, JS Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev 29-27
141889
26.
20:30 Kongeå HK, S2 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Gørding-Lourup IF, S1 Kongeåhallen, Gredstedb.Kongeåhallen Gredstedbro 8-26
141896
26.
20:30 Als HF, S1 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Team NØS, Haderslev Næs, S1 Diamanten Kultur- og Idrætscenter i FynshavDiamanten Kultur- og Idrætscenter 21-22

Vælg forbund

Luk