Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Santander Cup - LP Damer, 1. runde

Pulje 1

Holdnavn Spillested Trøje Buks
Bryndum Sogns G&IF, S1 Aurahallen, Tarp Grøn Grøn/Hvid
Nørager Boldklub, S1 Auning Idrætscenter Gul Sort
Fjends HK, S1 Stoholm Fritids-og Kulturcenter Hvid Blå
Sortebakken HK, S1 Sortebakkehallerne Hvid Sort
Gørding-Lourup IF, S1 Gørding Idræt og Kulturcenter Hvid Blå
St. Restrup IF, S3 Frejlevhallen Rød Blå
IK Frem Sønderup-Suld., S2 Stensbohallen Hvid Sort
Nr. Søby IF, S1 Søby-Højslev Arena Rød Sort
Engesvang/Bording, S1 Bording-Hallen Blå Sort
Tistrup-Hodde / CØ-05 S1 Ølgodhallerne Mørkeblå Sort
Hammel GF, JS Hammel Idrætscenter Rød/Blå Sort
Filskov IF, JS Viadukthallen Filskov Blå Blå
Hviding IF, JS Egebæk-Hviding Kultur & Aktivitetscenter Blå
Erritsø G&IF, JS Erritsø Idrætscenter Blå/Hvid Hvid
Tornby IF, JS Tornbyhallen Blå/Hvid Blå
Hjørring Håndbold, JS Hallen Park Vendia, Hjørring Rød Rød
BBI Saxburg, JS Bylderup Idrætscenter Blå Sort
HEI, Skæring, 3. div. Skæringhallen A Rød Hvid
Vamdrup IF, JS Arena Syd Vamdrup Grøn Sort
Brædstrup Håndboldklub, JS Brædstrup-Hallen Blå Hvid
Strandby/Elling IF, JS Bannerslundhallen, Elling Hvid Rød
Vrå/Børglum IF, JS Idrætscenter Vendsyssel Hvid Blå
Støvring Håndbold, JS Støvringhallen Blå Blå
Mejlby/Haverslev KFUM IF, JS Haverslevhallen Blå/Hvid Blå
Funder GF, JS Funder-Hallen Gul/Blå Blå
VIF, Mors, JS Sydvestmors Kultur & Fritidscenter Blå Blå
Hogager GF, JS Skave-Hallen Gul Grøn
Asmild FH, JS Overlundhallen Rød Hvid
Ravnstrup KFUM, JS Hald Ege Idrætscenter Grøn Sort
Gødvad GIF, JS Gødvad-Hallen Hvid Rød
Kjellerup Håndbold Klub, JS ARENA MIDT Kjellerup Hvid/Rød Rød
Torsted HK, JS Torsted Hallen Grøn Sort
Vinding SF, JS Vinding Idræts Center Hvid Sort
Varde HK, JS Lerpøthallen, Varde Fritidscenter Grøn Hvid
Vejen HK, JS Vejen Idrætscenter Rød Sort
AIA-Tranbjerg, S3 Grønløkkehallen Tranbj. Blå Hvid
Hvide Sande KFUM, JS Hvide Sande-Hallen Gul Hvid
Spentrup IF, S1 Spentruphallerne Rød Sort
Løgstør HK, S1 Lanternen Gul Hvid
Horsens Freja, S2 Vesthallen Rød Sort
Terndrup IF, S3 Terndrup Idrætscenter Orange Sort
Ørum Idrætsforening, S1 Tjelecenteret Gul Blå
HK 73, Rask Mølle, S2 Rask-Mølle Hallerne Gul Blå
Bov IF, S2 Grænsehallerne Hvid/Rød Rød
Hou IF, S3 Houhallen Rød Sort
Stjær BK, S2 Stjærhallen Blå Blå
Ålbæk HK, S1 Ålbæk Idrætscenter Blå Sort
Folding-Brørup HK, S2 Brøruphallerne Blå Blå
Ammitsbøl SG&IF, S3 Brunmosehallen, Ødsted Grøn Hvid
Ørslevkloster Idrætsforening, S3 Ørslev-Klosterhallen Hvid Rød
Brønderslev IF, JS Brønderslevhallen Rød Sort
ØHK Hedensted, S1 Hedensted Centret Grå Sort
Skalborg SK, S2 Agri Nord Idrætscenter Gul Blå
Jelling FS, S1 Gormshallerne, Jelling Orange Sort
Aalborg Studenterne IF, S1 Gigantium, Aalborg Blå Sort
IF Fremad Nørhalne, S1 Nørhalnehallen Grøn/Hvid Grøn
Bælum/Solbjerg IF, S2 Bælumhallen Blå/Hvid Blå/Hvid
HK 89 Båndbyerne, S2 Båndbyhallen, Storvorde Rød Sort
BMI, Egelund, S3 Egelund Idræts Center Hvid Blå
Vorgod-Barde motion og fritid, S1 Vorgod-Barde-Hallen Hvid Hvid
Nibe HK, S1 Nibe Idræts- & KulturCenter Gul Blå
Egebjerg IF, S2 Egebjerg-Hallen Blå Hvid
IF Midtdjurs S1 Midtdjurshallen Rød Rød/Sort
AIK Vejgaard, S1 Filstedvejens Hal, Vejgaard Rød Sort
Møldrup-Tostrup IF, S1 Møldruphallen Blå Sort
Fjerritslev IF, S2 Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev Blå Sort
Nørre Djurs HK, S1 Nørre Djurshallen Rød Sort
Børkop HK, S2 Gauerslundhallen Rød Sort
Kolding KFUM, S2 PULZION, Kolding Rød Rød
Vestbjerg IF, S3 Vestbjerghallen Gul Sort
Taulov-Skærbæk IF, S1 Elbohallerne Hvid Sort
SMIFF, Harridslev, S2 Korshøjhallen Grå Sort
Løkken GVL Håndbold, S3 Løkken Idrætscenter Grøn Hvid
Team NØS, Haderslev Næs, S1 Næshallen Grøn Sort
HK Star Aalborg, S2 Tornhøjhallen, Aalborg Ø Orange Hvid
Horne/Hirtshals Håndbold, S2 Stendyssehallen, Horne Blå Blå
Galten fs, S1 Klank Idrætscenter Rød Sort
Kongeå HK, S2 Kongeåhallen, Gredstedb. Rød Sort
Svenstrup Godthåb IF, S1 Højvangshallen, Svenstrup Grøn Hvid
Vorbasse KH, S2 Vorbasse Fritidscenter Blå Hvid
Rødkærsbro IF, S3 Rødkærsbrohallen Rød Sort
Astrup/Sønderskov IF, S1 Astruphallen Rød Sort
Hover IF, S3 Petersmindehallen, Vejle Rød Sort
Flauenskjold IF, S4 Flauenskjoldhallen Rød/Hvid Rød
HT 87,Hauge-Thorning, S2 Thorning-Hallen Blå Hvid
IF Frem Skørping HK, S3 Skørping Idrætscenter Blå Blå
Øster Starup - Vester Nebel IF, S2 Ø.Starup-V.Nebelhallen Orange
LRV-Skals, S2 Skals Hallen Rød Sort
HRH 74, Roslev, S1 Sallinghallen, Roslev Rød Sort
Åstrup/Hammelev-Grenaa, S1 Åstruphallen Rød Blå
Vodskov IF, S3 Vodskovhallen Gul Blå
Christiansfeld IF, S2 Cuben Christiansfeld Gul Blå
Brande HK, S1 Brande-Hallerne Grøn Sort
Løjt IF,S1 Løjt Idrætsanlæg Grøn Hvid
Virring-Vitved UIF, S2 Virring-Hallen Blå Hvid
Øster Nykirke IF, S1 Vonge-Kollemorten-Hallen Grøn Sort
Hem-Hindb.-Dølby IF, S3 Hemhallen Grøn Hvid
Vojens HF, S2 Vojenshallerne Blå Sort
Romalt Håndbold, S1 Romalt Aktivitetshal Grøn
Team Helle Håndbold, S1 Hellehallerne Gul
Thorsø-Tungelund IF, S2 Tungelund Aktivitetscenter Grøn Sort
Vester Hassing GF, S2 Vester Hassinghallen Gul Sort
Lemming IF, S3 Fårvang-Hallen Grøn Grøn
Smidstrup-Skærup IF, S1 Smidstruphallen Blå Sort
Allingåbro IF S1 Allingåbrohallen Marineblå Marineblå
Vinding KFUM, S1 Sørvad Idrætscenter Blå Blå
Als HF, S1 Diamanten Kultur- og Idrætscenter i Fynshav Gul Blå
Langå Håndbold Klub S1 Langå Idrætscenter Rød Hvid
Ans IF, S2 Ans Idræt & Kulturcenter Grå Sort
HS Han Herred, JS Thorup-Klimhallen Grøn Hvid
Billund/Firehøje, S3 Billund Idrætscenter Blå/Hvid Hvid
BSS Sport, Aarhus, S1 Ellekærhallen, Hasle Mørkeblå Mørkeblå

Vælg forbund

Luk