Søg Håndboldinfo
Del

Santander Cup - LP Herrer, 3. runde

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 0001
190903
01.
Langhøj Håndbold, S1 Santander Cup - LP Herrer, 3. runde | Pulje 1 Vinderup Håndbold, JS Langhøj-Hallen Langhøj hallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
november 2019
190904
19.
20:30 KLG HÅNDBOLD, S2 Santander Cup - LP Herrer, 3. runde | Pulje 1 Farsø KFUM HK, JS Alpi Hallerne, Lind Alpi Hallerne Hal 1 25-18
190908
21.
20:10 IF "Jarl" Arden, S1 Santander Cup - LP Herrer, 3. runde | Pulje 1 Stavtrup IF, JS Ardenhallen 23-32
190912
21.
20:30 Varde HK, JS Santander Cup - LP Herrer, 3. runde | Pulje 1 Vejle Håndbold Klub, JS Lerpøthallen, Varde Fritidscenter Lerpøthallen, Varde Hal 2 25-31
190902
26.
19:30 Sæby HK, S1 Santander Cup - LP Herrer, 3. runde | Pulje 1 Aabybro HK, JS Nordjyllandshallen, Sæby 27-31
190906
26.
20:30 BMI, Egelund, S3 Santander Cup - LP Herrer, 3. runde | Pulje 1 Brædstrup Håndboldklub, S2 Egelund Idrætscenter Egelund Idræts Center hal 1 25-24
190905
26.
20:45 Mejdal-Halgård, JS Santander Cup - LP Herrer, 3. runde | Pulje 1 Nr. Søby IF, JS Mejdal-Hallen Mejdal hallen 21-16
190901
27.
20:40 HK 89 Båndbyerne, S2 Santander Cup - LP Herrer, 3. runde | Pulje 1 IK 1919 Aalborg, S1 Båndbyhallen, Storvorde 31-28
december 2019
190907
03.
19:30 HT 87,Hauge-Thorning, S1 Santander Cup - LP Herrer, 3. runde | Pulje 1 Ans IF, JS Thorning-Hallen Thorning Hallen 24-17
190913
03.
20:00 Lundtoft IF, S1 Santander Cup - LP Herrer, 3. runde | Pulje 1 SIF Ansager, S1 Kliplev Hallen Kliplevhallen 26-18
190910
03.
20:30 Folding-Brørup HK, S1 Santander Cup - LP Herrer, 3. runde | Pulje 1 Firehøje IF, S1 Brøruphallerne Brøruphallerne, Hal 1 24-25
190899
03.
20:45 Horne/Hirtshals Håndbold, S1 Santander Cup - LP Herrer, 3. runde | Pulje 1 Støvring Håndbold, JS Stendyssehallen, Horne 22-28
190909
04.
18:45 BSS Sport, Aarhus, S1 Santander Cup - LP Herrer, 3. runde | Pulje 1 Ry Håndbold, JS Ellehøjhallen, Hasle 35-28
190911
05.
19:00 Smidstrup-Skærup IF, S1 Santander Cup - LP Herrer, 3. runde | Pulje 1 Tistrup-Hodde / CØ-05, JS Smidstruphallen 31-34
190900
05.
20:15 Brønderslev IF, S2 Santander Cup - LP Herrer, 3. runde | Pulje 1 Svenstrup Godthåb IF, JS Brønderslevhallen Brønderslevhallen 2 20-25

Vælg forbund

Luk
ANNONCE