Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-17 Drenge B

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
223978
06.
18:15 Ingstrup Efterskole IF 2 U-17 Drenge B | Pulje 1 Gjøl GB Ingstrup Efterskole 17-18
223979
09.
19:00 Stidsholt IF 2 U-17 Drenge B | Pulje 1 Halvorsminde Efterskole og Fri Fagskole Stidsholt Ung.-skoles hal 30-17
223980
12.
15:00 Sæby HK 2 U-17 Drenge B | Pulje 1 Stidsholt IF 2 Dybvadhallen 21-22
223997
14.
20:00 Halvorsminde Efterskole og Fri Fagskole U-17 Drenge B | Pulje 1 Stidsholt IF 2 Halvorsminde Efterskole 20-19
223985
16.
18:00 Stidsholt IF 2 U-17 Drenge B | Pulje 1 Gjøl GB Stidsholt Ung.-skoles hal 22-22
223986
17.
17:50 Sæby HK 2 U-17 Drenge B | Pulje 1 Ingstrup Efterskole IF 2 Nordjyllandshallen, Sæby 14-15
223987
22.
18:45 Gjøl GB U-17 Drenge B | Pulje 1 Halvorsminde Efterskole og Fri Fagskole Gjølhallen 31-12
223991
27.
18:10 Ingstrup Efterskole IF 2 U-17 Drenge B | Pulje 1 Stidsholt IF 2 Ingstrup Efterskole 19-20
223989
29.
19:00 Gjøl GB U-17 Drenge B | Pulje 1 Sæby HK 2 Gjølhallen 27-16
februar 2020
223983
03.
20:00 Halvorsminde Efterskole og Fri Fagskole U-17 Drenge B | Pulje 1 Sæby HK 2 Halvorsminde Efterskole 23-17
224004
10.
19:50 Sæby HK 2 U-17 Drenge B | Pulje 1 Halvorsminde Efterskole og Fri Fagskole Nordjyllandshallen, Sæby 18-14
223992
23.
14:00 Sæby HK 2 U-17 Drenge B | Pulje 1 Gjøl GB Sæby SpektrumSæby Spektrum, hal B. 26-23
223996
26.
19:00 Gjøl GB U-17 Drenge B | Pulje 1 Ingstrup Efterskole IF 2 Gjølhallen 16-17
223994
27.
18:00 Stidsholt IF 2 U-17 Drenge B | Pulje 1 Ingstrup Efterskole IF 2 Stidsholt Ung.-skoles hal 13-26
marts 2020
223999
02.
18:15 Ingstrup Efterskole IF 2 U-17 Drenge B | Pulje 1 Halvorsminde Efterskole og Fri Fagskole Ingstrup Efterskole 30-17
224000
05.
19:00 Stidsholt IF 2 U-17 Drenge B | Pulje 1 Sæby HK 2 Stidsholt Ung.-skoles hal 16-20
223982
15.
19:00 Halvorsminde Efterskole og Fri Fagskole U-17 Drenge B | Pulje 1 Ingstrup Efterskole IF 2 Halvorsminde Efterskole
224002
16.
18:15 Ingstrup Efterskole IF 2 U-17 Drenge B | Pulje 1 Sæby HK 2 Ingstrup Efterskole
224001
17.
20:00 Halvorsminde Efterskole og Fri Fagskole U-17 Drenge B | Pulje 1 Gjøl GB Halvorsminde Efterskole
224005
22.
12:00 Gjøl GB U-17 Drenge B | Pulje 1 Stidsholt IF 2 Gjølhallen

Vælg forbund

Luk