Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

3. Division Herrer

Pulje 6

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
128555
19.
19:00 HØJ 2 3. Division Herrer | Pulje 6 AB JyllingehallenJyllinge-hallen 25-22
128551
19.
20:15 Hillerød Håndbold Klub 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold 2 Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 1 22-20
128552
19.
20:25 KSI 3. Division Herrer | Pulje 6 IF Stadion 2 Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen 25-25
128556
19.
20:30 VSH 3. Division Herrer | Pulje 6 Helsingør Håndbold 2 Virum-hallerneVirum-hallen 1 25-17
128554
22.
14:15 Amager SK 3. Division Herrer | Pulje 6 HK 73 - Frederikssund Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 25-28
128557
28.
14:30 AB 3. Division Herrer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub 2 AB-hallenAB-hallen 1 18-23
128561
28.
14:30 Team Helsinge Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Amager SK Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3 26-32
128562
28.
14:40 Øresund Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 HØJ 2 Humlebæk Idrætscenter 22-22
128560
28.
14:45 IF Stadion 2 3. Division Herrer | Pulje 6 VSH EnergiCenter Voldparken Hallen 30-21
128559
28.
16:20 HK 73 - Frederikssund 3. Division Herrer | Pulje 6 KSI Frederikssund HallenFrederikssund-hallerne 1 25-24
128558
28.
16:30 Helsingør Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1 19-31
oktober 2019
128563
03.
20:25 Hillerød Håndbold Klub 2 3. Division Herrer | Pulje 6 HK 73 - Frederikssund Trollesmindehallen 25-26
128568
05.
16:00 VSH 3. Division Herrer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold 2 Virum-hallerneVirum-hallen 1 28-21
128564
06.
12:30 KSI 3. Division Herrer | Pulje 6 Helsingør Håndbold 2 Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen 24-25
128566
06.
13:45 Amager SK 3. Division Herrer | Pulje 6 Øresund Håndbold Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 23-22
128565
06.
14:30 Rudersdal Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 AB Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 22-23
128587
08.
20:00 Helsingør Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub 2 Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1 20-26
128553
10.
19:00 Rudersdal Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 Øresund Håndbold Holte HallerneHolte Hallerne 2 (ny) 22-22
128569
10.
20:15 AB 3. Division Herrer | Pulje 6 KSI AB-hallenAB-hallen 1 25-31
128567
12.
17:00 HØJ 2 3. Division Herrer | Pulje 6 IF Stadion 2 JyllingehallenJyllinge-hallen 27-34
128573
18.
19:00 HØJ 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Amager SK Ølstykke-hallerne 26-20
128574
19.
16:00 VSH 3. Division Herrer | Pulje 6 Øresund Håndbold Virum-hallerneVirum-hallen 1 20-20
128572
20.
15:30 Team Helsinge Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 IF Stadion 2 Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3 29-24
128570
20.
16:00 Helsingør Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 HK 73 - Frederikssund Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1 22-22
128571
23.
20:00 Hillerød Håndbold Klub 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 1 30-21
128579
26.
13:30 Amager SK 3. Division Herrer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub 2 Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 21-23
128575
26.
16:30 HK 73 - Frederikssund 3. Division Herrer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold 2 Frederikssund HallenFrederikssund-hallerne 1 32-28
128578
26.
18:45 IF Stadion 2 3. Division Herrer | Pulje 6 AB EnergiCenter Voldparken Hallen 38-17
128576
27.
12:15 KSI 3. Division Herrer | Pulje 6 HØJ 2 Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen 32-31
128577
27.
15:30 Rudersdal Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 VSH Holte HallerneHolte Hallerne 2 (ny) 27-21
128580
29.
18:30 Øresund Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 Helsingør Håndbold 2 NKK-hallen, Nivå 33-22
128582
30.
20:00 Hillerød Håndbold Klub 2 3. Division Herrer | Pulje 6 KSI Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 1 28-29
november 2019
128585
02.
15:30 Team Helsinge Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Øresund Håndbold Ramløse-hallen 26-21
128586
02.
16:00 VSH 3. Division Herrer | Pulje 6 HØJ 2 Virum-hallerneVirum-hallen 1 25-22
128584
02.
16:00 IF Stadion 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Amager SK EnergiCenter Voldparken Hallen 24-16
128581
02.
16:00 AB 3. Division Herrer | Pulje 6 Helsingør Håndbold 2 AB-hallenAB-hallen 1 26-33
128583
03.
15:30 Rudersdal Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 HK 73 - Frederikssund Holte HallerneHolte Hallerne 2 (ny) 27-24
128592
07.
20:00 Øresund Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 IF Stadion 2 NKK-hallen, Nivå 26-29
128590
09.
13:15 Amager SK 3. Division Herrer | Pulje 6 VSH Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 30-22
128588
09.
14:20 HK 73 - Frederikssund 3. Division Herrer | Pulje 6 AB Frederikssund HallenFrederikssund-hallerne 1 34-19
128589
10.
11:00 KSI 3. Division Herrer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen 28-22
128591
10.
16:50 HØJ 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold 2 Ølstykke-hallerne 33-27
128593
16.
13:15 AB 3. Division Herrer | Pulje 6 VSH AB-hallenAB-hallen 3 18-31
128595
16.
14:45 HK 73 - Frederikssund 3. Division Herrer | Pulje 6 HØJ 2 Frederikssund HallenFrederikssund-hallerne 1 25-28
128594
17.
14:00 Helsingør Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Amager SK Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1 29-30
128597
17.
15:50 Team Helsinge Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 KSI Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3 29-32
128596
17.
16:00 IF Stadion 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold EnergiCenter Voldparken Hallen 36-32
128599
24.
14:20 Hillerød Håndbold Klub 2 3. Division Herrer | Pulje 6 IF Stadion 2 Trollesmindehallen 27-24
128603
24.
15:30 HØJ 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Helsingør Håndbold 2 Ølstykke-hallerne 29-28
128604
24.
16:00 VSH 3. Division Herrer | Pulje 6 HK 73 - Frederikssund Virum-hallerneVirum-hallen 1 20-20
128602
24.
16:10 Amager SK 3. Division Herrer | Pulje 6 AB Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 24-19
128601
24.
17:00 Rudersdal Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold 2 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 22-28
128605
30.
14:40 Hillerød Håndbold Klub 2 3. Division Herrer | Pulje 6 VSH Trollesmindehallen 27-22
128610
30.
14:45 Øresund Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 HK 73 - Frederikssund Humlebæk Idrætscenter 22-23
december 2019
128606
01.
12:30 KSI 3. Division Herrer | Pulje 6 Amager SK Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen 39-24
128607
01.
14:30 Rudersdal Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 HØJ 2 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 24-28
128608
01.
15:00 IF Stadion 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Helsingør Håndbold 2 EnergiCenter Voldparken Hallen 23-32
128609
03.
20:00 Team Helsinge Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 AB Helsinge-hallenHelsinge-hallen 1 36-18
128614
05.
20:15 Amager SK 3. Division Herrer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 22-32
128600
05.
20:25 KSI 3. Division Herrer | Pulje 6 Øresund Håndbold Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen 29-28
128613
07.
14:30 HK 73 - Frederikssund 3. Division Herrer | Pulje 6 IF Stadion 2 Frederikssund HallenFrederikssund-hallerne 1 28-22
128611
07.
16:00 AB 3. Division Herrer | Pulje 6 Øresund Håndbold AB-hallenAB-hallen 1 24-23
128615
07.
17:00 HØJ 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub 2 JyllingehallenJyllinge-hallen 29-25
128598
12.
19:30 Øresund Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub 2 NKK-hallen, Nivå 33-23
128612
14.
14:00 Helsingør Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold 2 Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1 33-25
128616
14.
15:30 VSH 3. Division Herrer | Pulje 6 KSI Virum-hallerneVirum-hallen 1 25-38
januar 2020
128619
04.
14:30 Rudersdal Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 Helsingør Håndbold 2 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 28-26
128622
04.
16:00 VSH 3. Division Herrer | Pulje 6 IF Stadion 2 Virum-hallerneVirum-hallen 1 30-24
128618
05.
10:00 KSI 3. Division Herrer | Pulje 6 HK 73 - Frederikssund Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen 24-23
128621
05.
15:00 HØJ 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Øresund Håndbold Ølstykke-hallerne 32-23
128636
07.
19:00 Helsingør Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Øresund Håndbold Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1 24-26
128627
09.
20:00 Team Helsinge Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3 28-29
128617
09.
20:15 Hillerød Håndbold Klub 2 3. Division Herrer | Pulje 6 AB Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 1 32-14
128628
11.
14:30 Øresund Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 KSI Humlebæk Idrætscenter 32-28
128625
16.
19:15 HK 73 - Frederikssund 3. Division Herrer | Pulje 6 VSH Frederikssund HallenFrederikssund-hallerne 1 19-22
128624
17.
20:30 Helsingør Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 HØJ 2 Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1 24-24
128630
19.
10:00 KSI 3. Division Herrer | Pulje 6 AB Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen 31-22
128631
19.
14:15 Rudersdal Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub 2 Holte HallerneHolte Hallerne 2 (ny) 23-27
128629
19.
14:30 HK 73 - Frederikssund 3. Division Herrer | Pulje 6 Helsingør Håndbold 2 Frederikssund HallenFrederikssund-hallerne 1 33-27
128632
19.
16:00 IF Stadion 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold 2 EnergiCenter Voldparken Hallen 29-24
128634
23.
19:00 Øresund Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 VSH NKK-hallen, Nivå 24-21
128638
23.
20:00 Team Helsinge Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 HK 73 - Frederikssund Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3 20-25
128635
23.
20:30 AB 3. Division Herrer | Pulje 6 IF Stadion 2 AB-hallenAB-hallen 1 18-26
128637
26.
15:00 Hillerød Håndbold Klub 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Amager SK Trollesmindehallen 31-24
128642
28.
20:15 HK 73 - Frederikssund 3. Division Herrer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold Frederikssund HallenFrederikssund-hallerne 1 30-27
128648
28.
20:15 Hillerød Håndbold Klub 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Helsingør Håndbold 2 Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 1 27-23
128623
30.
20:45 AB 3. Division Herrer | Pulje 6 Amager SK AB-hallenAB-hallen 1 18-30
februar 2020
128645
01.
17:00 HØJ 2 3. Division Herrer | Pulje 6 VSH JyllingehallenJyllinge-hallen 26-15
128646
04.
18:15 Øresund Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold 2 Humlebæk Idrætscenter 26-22
128626
05.
20:15 IF Stadion 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub 2 EnergiCenter Voldparken Hallen 29-19
128639
09.
15:00 HØJ 2 3. Division Herrer | Pulje 6 KSI Ølstykke-hallerne 35-28
128620
15.
14:45 Amager SK 3. Division Herrer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold 2 Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 19-22
128641
18.
20:00 Helsingør Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 AB Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1 28-21
128644
18.
20:30 Amager SK 3. Division Herrer | Pulje 6 IF Stadion 2 Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 21-22
128640
18.
20:30 VSH 3. Division Herrer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold Virum-hallerneVirum-hallen 1 24-27
128649
20.
20:30 Rudersdal Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 KSI Holte HallerneHolte Hallerne 2 (ny) 21-35
128647
23.
13:45 AB 3. Division Herrer | Pulje 6 HK 73 - Frederikssund AB-hallenAB-hallen 1 20-24
128650
23.
16:00 IF Stadion 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Øresund Håndbold EnergiCenter Voldparken Hallen 30-26
128652
23.
16:00 VSH 3. Division Herrer | Pulje 6 Amager SK Virum-hallerneVirum-hallen 1 19-18
128643
25.
19:10 KSI 3. Division Herrer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub 2 Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen 30-39
128651
25.
20:00 Team Helsinge Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 HØJ 2 Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3 38-24
128658
29.
15:30 Øresund Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 Amager SK NKK-hallen, Nivå 28-20
128655
29.
15:40 HK 73 - Frederikssund 3. Division Herrer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub 2 Frederikssund HallenFrederikssund-hallerne 1 28-26
128656
29.
17:30 IF Stadion 2 3. Division Herrer | Pulje 6 HØJ 2 EnergiCenter Voldparken Hallen 22-28
marts 2020
128654
01.
15:15 Helsingør Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 KSI Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1 20-21
128657
01.
15:45 Team Helsinge Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 VSH Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3 30-27
128677
03.
20:15 Hillerød Håndbold Klub 2 3. Division Herrer | Pulje 6 HØJ 2 Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 1 24-25
128667
05.
19:15 HK 73 - Frederikssund 3. Division Herrer | Pulje 6 Amager SK Frederikssund HallenFrederikssund-hallerne 1 26-17
128653
05.
20:30 AB 3. Division Herrer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold AB-hallenAB-hallen 1 23-36
128664
07.
15:30 VSH 3. Division Herrer | Pulje 6 AB Virum-hallerneVirum-hallen 1 26-18
128663
07.
17:00 HØJ 2 3. Division Herrer | Pulje 6 HK 73 - Frederikssund JyllingehallenJyllinge-hallen 31-29
128662
07.
17:40 Amager SK 3. Division Herrer | Pulje 6 Helsingør Håndbold 2 Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 19-19
128660
08.
09:45 KSI 3. Division Herrer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold 2 Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen 38-30
128661
08.
14:30 Rudersdal Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 IF Stadion 2 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 21-26
128659
08.
16:10 Hillerød Håndbold Klub 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Øresund Håndbold Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 2 28-22
128668
12.
20:00 IF Stadion 2 3. Division Herrer | Pulje 6 KSI EnergiCenter Voldparken Hallen
128633
12.
20:30 Amager SK 3. Division Herrer | Pulje 6 HØJ 2 Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1
128665
14.
16:30 AB 3. Division Herrer | Pulje 6 HØJ 2 AB-hallenAB-hallen 1
128666
15.
13:15 Helsingør Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 VSH Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1
128669
15.
15:00 Team Helsinge Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub 2 Ramløse-hallen
128670
17.
19:30 Øresund Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold NKK-hallen, Nivå
128672
19.
19:30 Helsingør Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 IF Stadion 2 Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1
128674
19.
20:30 Amager SK 3. Division Herrer | Pulje 6 KSI Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1
128676
19.
20:30 VSH 3. Division Herrer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub 2 Virum-hallerneVirum-hallen 1
128673
21.
16:40 HK 73 - Frederikssund 3. Division Herrer | Pulje 6 Øresund Håndbold Frederikssund HallenFrederikssund-hallerne 1
128671
22.
16:00 AB 3. Division Herrer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold 2 AB-hallenAB-hallen 1
128675
22.
17:30 HØJ 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold JyllingehallenJyllinge-hallen
128681
28.
15:00 Team Helsinge Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Helsingør Håndbold 2 Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3
128682
28.
16:00 Øresund Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 AB Humlebæk Idrætscenter
128678
28.
16:00 KSI 3. Division Herrer | Pulje 6 VSH Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen
128680
28.
17:00 IF Stadion 2 3. Division Herrer | Pulje 6 HK 73 - Frederikssund EnergiCenter Voldparken Hallen
128679
29.
15:30 Rudersdal Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 Amager SK Holte HallerneHolte Hallerne 2 (ny)

Vælg forbund

Luk