Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

3. Division Herrer

Pulje 6

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
128555
19.
19:00 HØJ 2 3. Division Herrer | Pulje 6 AB JyllingehallenJyllinge-hallen 25-22
128551
19.
20:15 Hillerød Håndbold Klub 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold 2 Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 1 22-20
128552
19.
20:25 KSI 3. Division Herrer | Pulje 6 IF Stadion 2 Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen 25-25
128556
19.
20:30 VSH 3. Division Herrer | Pulje 6 Helsingør Håndbold 2 Virum-hallerneVirum-hallen 1 25-17
128554
22.
14:15 Amager SK 3. Division Herrer | Pulje 6 HK 73 - Frederikssund Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 25-28
128557
28.
14:30 AB 3. Division Herrer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub 2 AB-hallenAB-hallen 1 18-23
128561
28.
14:30 Team Helsinge Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Amager SK Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3 26-32
128562
28.
14:40 Øresund Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 HØJ 2 Humlebæk Idrætscenter 22-22
128560
28.
14:45 IF Stadion 2 3. Division Herrer | Pulje 6 VSH EnergiCenter Voldparken Hallen 30-21
128559
28.
16:20 HK 73 - Frederikssund 3. Division Herrer | Pulje 6 KSI Frederikssund HallenFrederikssund-hallerne 1 25-24
128558
28.
16:30 Helsingør Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1 19-31
oktober 2019
128563
03.
20:25 Hillerød Håndbold Klub 2 3. Division Herrer | Pulje 6 HK 73 - Frederikssund Trollesmindehallen 25-26
128568
05.
16:00 VSH 3. Division Herrer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold 2 Virum-hallerneVirum-hallen 1 28-21
128564
06.
12:30 KSI 3. Division Herrer | Pulje 6 Helsingør Håndbold 2 Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen 24-25
128566
06.
13:45 Amager SK 3. Division Herrer | Pulje 6 Øresund Håndbold Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 23-22
128565
06.
14:30 Rudersdal Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 AB Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 22-23
128587
08.
20:00 Helsingør Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub 2 Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1 20-26
128553
10.
19:00 Rudersdal Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 Øresund Håndbold Holte HallerneHolte Hallerne 2 (ny) 22-22
128569
10.
20:15 AB 3. Division Herrer | Pulje 6 KSI AB-hallenAB-hallen 1 25-31
128567
12.
17:00 HØJ 2 3. Division Herrer | Pulje 6 IF Stadion 2 JyllingehallenJyllinge-hallen 27-34
128573
18.
19:00 HØJ 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Amager SK Ølstykke-hallerne 26-20
128574
19.
16:00 VSH 3. Division Herrer | Pulje 6 Øresund Håndbold Virum-hallerneVirum-hallen 1 20-20
128572
20.
15:30 Team Helsinge Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 IF Stadion 2 Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3 29-24
128570
20.
16:00 Helsingør Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 HK 73 - Frederikssund Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1 22-22
128571
23.
20:00 Hillerød Håndbold Klub 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 1 30-21
128579
26.
13:30 Amager SK 3. Division Herrer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub 2 Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 21-23
128575
26.
16:30 HK 73 - Frederikssund 3. Division Herrer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold 2 Frederikssund HallenFrederikssund-hallerne 1 32-28
128578
26.
18:45 IF Stadion 2 3. Division Herrer | Pulje 6 AB EnergiCenter Voldparken Hallen 38-17
128576
27.
12:15 KSI 3. Division Herrer | Pulje 6 HØJ 2 Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen 32-31
128577
27.
15:30 Rudersdal Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 VSH Holte HallerneHolte Hallerne 2 (ny) 27-21
128580
29.
18:30 Øresund Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 Helsingør Håndbold 2 NKK-hallen, Nivå 33-22
128582
30.
20:00 Hillerød Håndbold Klub 2 3. Division Herrer | Pulje 6 KSI Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 1 28-29
november 2019
128585
02.
15:30 Team Helsinge Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Øresund Håndbold Ramløse-hallen 26-21
128586
02.
16:00 VSH 3. Division Herrer | Pulje 6 HØJ 2 Virum-hallerneVirum-hallen 1 25-22
128584
02.
16:00 IF Stadion 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Amager SK EnergiCenter Voldparken Hallen 24-16
128581
02.
16:00 AB 3. Division Herrer | Pulje 6 Helsingør Håndbold 2 AB-hallenAB-hallen 1 26-33
128583
03.
15:30 Rudersdal Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 HK 73 - Frederikssund Holte HallerneHolte Hallerne 2 (ny) 27-24
128592
07.
20:00 Øresund Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 IF Stadion 2 NKK-hallen, Nivå 26-29
128590
09.
13:15 Amager SK 3. Division Herrer | Pulje 6 VSH Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 30-22
128588
09.
14:20 HK 73 - Frederikssund 3. Division Herrer | Pulje 6 AB Frederikssund HallenFrederikssund-hallerne 1 34-19
128589
10.
11:00 KSI 3. Division Herrer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen 28-22
128591
10.
16:50 HØJ 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold 2 Ølstykke-hallerne 33-27
128593
16.
13:15 AB 3. Division Herrer | Pulje 6 VSH AB-hallenAB-hallen 3
128595
16.
14:45 HK 73 - Frederikssund 3. Division Herrer | Pulje 6 HØJ 2 Frederikssund HallenFrederikssund-hallerne 1
128594
17.
14:00 Helsingør Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Amager SK Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1
128597
17.
15:50 Team Helsinge Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 KSI Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3
128596
17.
16:00 IF Stadion 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold EnergiCenter Voldparken Hallen
128599
24.
14:20 Hillerød Håndbold Klub 2 3. Division Herrer | Pulje 6 IF Stadion 2 Trollesmindehallen
128603
24.
15:30 HØJ 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Helsingør Håndbold 2 Ølstykke-hallerne
128604
24.
16:00 VSH 3. Division Herrer | Pulje 6 HK 73 - Frederikssund Virum-hallerneVirum-hallen 1
128602
24.
16:10 Amager SK 3. Division Herrer | Pulje 6 AB Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1
128601
24.
17:00 Rudersdal Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold 2 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
128605
30.
14:40 Hillerød Håndbold Klub 2 3. Division Herrer | Pulje 6 VSH Trollesmindehallen
128610
30.
14:45 Øresund Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 HK 73 - Frederikssund Humlebæk Idrætscenter
december 2019
128606
01.
12:30 KSI 3. Division Herrer | Pulje 6 Amager SK Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen
128607
01.
14:30 Rudersdal Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 HØJ 2 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
128608
01.
15:00 IF Stadion 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Helsingør Håndbold 2 EnergiCenter Voldparken Hallen
128609
03.
20:00 Team Helsinge Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 AB Helsinge-hallenHelsinge-hallen 1
128614
05.
20:15 Amager SK 3. Division Herrer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1
128600
05.
20:25 KSI 3. Division Herrer | Pulje 6 Øresund Håndbold Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen
128613
07.
14:30 HK 73 - Frederikssund 3. Division Herrer | Pulje 6 IF Stadion 2 Frederikssund HallenFrederikssund-hallerne 1
128611
07.
16:00 AB 3. Division Herrer | Pulje 6 Øresund Håndbold AB-hallenAB-hallen 1
128615
07.
17:00 HØJ 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub 2 JyllingehallenJyllinge-hallen
128598
12.
19:30 Øresund Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub 2 NKK-hallen, Nivå
128612
14.
14:00 Helsingør Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold 2 Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1
128626
14.
14:00 IF Stadion 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub 2 EnergiCenter Voldparken Hallen
128616
14.
15:30 VSH 3. Division Herrer | Pulje 6 KSI Virum-hallerneVirum-hallen 1
januar 2020
128619
04.
14:30 Rudersdal Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 Helsingør Håndbold 2 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
128617
05.
Hillerød Håndbold Klub 2 3. Division Herrer | Pulje 6 AB Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 1
128618
05.
10:00 KSI 3. Division Herrer | Pulje 6 HK 73 - Frederikssund Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen
128622
05.
16:00 VSH 3. Division Herrer | Pulje 6 IF Stadion 2 Virum-hallerneVirum-hallen 1
128621
05.
16:15 HØJ 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Øresund Håndbold Ølstykke-hallerne
128627
11.
15:00 Team Helsinge Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3
128628
12.
Øresund Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 KSI Humlebæk Idrætscenter
128623
12.
AB 3. Division Herrer | Pulje 6 Amager SK AB-hallenAB-hallen 1
128624
12.
Helsingør Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 HØJ 2 Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1
128625
12.
HK 73 - Frederikssund 3. Division Herrer | Pulje 6 VSH Frederikssund HallenFrederikssund-hallerne 1
128632
18.
16:00 IF Stadion 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold 2 EnergiCenter Voldparken Hallen
128633
19.
Amager SK 3. Division Herrer | Pulje 6 HØJ 2 Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1
128634
19.
Øresund Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 VSH Humlebæk Idrætscenter
128629
19.
HK 73 - Frederikssund 3. Division Herrer | Pulje 6 Helsingør Håndbold 2 Frederikssund HallenFrederikssund-hallerne 1
128630
19.
12:15 KSI 3. Division Herrer | Pulje 6 AB Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen
128631
19.
15:30 Rudersdal Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub 2 Holte HallerneHolte Hallerne 2 (ny)
128640
25.
16:00 VSH 3. Division Herrer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold Virum-hallerneVirum-hallen 1
128635
26.
AB 3. Division Herrer | Pulje 6 IF Stadion 2 AB-hallenAB-hallen 1
128636
26.
Helsingør Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Øresund Håndbold Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1
128637
26.
Hillerød Håndbold Klub 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Amager SK Trollesmindehallen
128638
26.
15:30 Team Helsinge Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 HK 73 - Frederikssund Ramløse-hallen
128639
26.
16:15 HØJ 2 3. Division Herrer | Pulje 6 KSI Ølstykke-hallerne
februar 2020
128645
01.
17:00 HØJ 2 3. Division Herrer | Pulje 6 VSH JyllingehallenJyllinge-hallen
128646
02.
Øresund Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold 2 Humlebæk Idrætscenter
128642
02.
HK 73 - Frederikssund 3. Division Herrer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold Frederikssund HallenFrederikssund-hallerne 1
128643
02.
KSI 3. Division Herrer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub 2 Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen
128644
02.
Amager SK 3. Division Herrer | Pulje 6 IF Stadion 2 Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1
128641
09.
Helsingør Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 AB Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1
128620
16.
Amager SK 3. Division Herrer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold 2 Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1
128651
22.
15:30 Team Helsinge Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 HØJ 2 Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3
128647
23.
AB 3. Division Herrer | Pulje 6 HK 73 - Frederikssund AB-hallenAB-hallen 1
128648
23.
Hillerød Håndbold Klub 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Helsingør Håndbold 2 Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 1
128649
23.
15:30 Rudersdal Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 KSI Holte HallerneHolte Hallerne 2 (ny)
128650
23.
16:00 IF Stadion 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Øresund Håndbold EnergiCenter Voldparken Hallen
128652
23.
16:00 VSH 3. Division Herrer | Pulje 6 Amager SK Virum-hallerneVirum-hallen 1
128657
29.
15:00 Team Helsinge Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 VSH Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3
128656
29.
16:00 IF Stadion 2 3. Division Herrer | Pulje 6 HØJ 2 EnergiCenter Voldparken Hallen
marts 2020
128658
01.
Øresund Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 Amager SK Humlebæk Idrætscenter
128653
01.
AB 3. Division Herrer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold AB-hallenAB-hallen 1
128654
01.
Helsingør Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 KSI Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1
128655
01.
HK 73 - Frederikssund 3. Division Herrer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub 2 Frederikssund HallenFrederikssund-hallerne 1
128662
07.
Amager SK 3. Division Herrer | Pulje 6 Helsingør Håndbold 2 Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1
128663
07.
17:00 HØJ 2 3. Division Herrer | Pulje 6 HK 73 - Frederikssund JyllingehallenJyllinge-hallen
128659
08.
Hillerød Håndbold Klub 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Øresund Håndbold Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 1
128660
08.
KSI 3. Division Herrer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold 2 Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen
128661
08.
14:30 Rudersdal Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 IF Stadion 2 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
128664
08.
16:00 VSH 3. Division Herrer | Pulje 6 AB Virum-hallerneVirum-hallen 1
128665
15.
AB 3. Division Herrer | Pulje 6 HØJ 2 AB-hallenAB-hallen 1
128666
15.
Helsingør Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 VSH Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1
128667
15.
HK 73 - Frederikssund 3. Division Herrer | Pulje 6 Amager SK Frederikssund HallenFrederikssund-hallerne 1
128670
15.
Øresund Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold Humlebæk Idrætscenter
128669
15.
15:30 Team Helsinge Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub 2 Ramløse-hallen
128668
15.
16:00 IF Stadion 2 3. Division Herrer | Pulje 6 KSI EnergiCenter Voldparken Hallen
128676
21.
16:00 VSH 3. Division Herrer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub 2 Virum-hallerneVirum-hallen 1
128671
22.
AB 3. Division Herrer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold 2 AB-hallenAB-hallen 1
128672
22.
Helsingør Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 IF Stadion 2 Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1
128673
22.
HK 73 - Frederikssund 3. Division Herrer | Pulje 6 Øresund Håndbold Frederikssund HallenFrederikssund-hallerne 1
128674
22.
Amager SK 3. Division Herrer | Pulje 6 KSI Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1
128675
22.
17:30 HØJ 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold JyllingehallenJyllinge-hallen
128678
28.
KSI 3. Division Herrer | Pulje 6 VSH Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen
128681
28.
15:00 Team Helsinge Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Helsingør Håndbold 2 Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3
128680
28.
16:00 IF Stadion 2 3. Division Herrer | Pulje 6 HK 73 - Frederikssund EnergiCenter Voldparken Hallen
128682
29.
Øresund Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 AB Humlebæk Idrætscenter
128677
29.
Hillerød Håndbold Klub 2 3. Division Herrer | Pulje 6 HØJ 2 Trollesmindehallen
128679
29.
15:30 Rudersdal Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 Amager SK Holte HallerneHolte Hallerne 2 (ny)

Vælg forbund

Luk