Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

3. Division Herrer

Pulje 5

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
128421
19.
20:30 Nykøbing F. Håndboldklub 3. Division Herrer | Pulje 5 BK Ydun Lånlet Arena, Nykøbing FLånlet Arena, Nykøbing F. 36-28
128423
20.
19:00 Dianalund/Tersløse 3. Division Herrer | Pulje 5 Roskilde Håndbold 2 Holberg-hallen 16-16
128420
20.
20:30 Jernløse Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 5 KSG Jernløse-hallen 23-29
128419
21.
16:45 FIF 2 3. Division Herrer | Pulje 5 HVI Himmelev Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 36-21
128424
22.
15:00 HK Lammefjorden 3. Division Herrer | Pulje 5 Hvidovre IF Svinninge SportscenterSvinninge-hallen 19-30
128422
22.
16:30 Ledøje-Smørum HK 3. Division Herrer | Pulje 5 OH 77 Odense Ledøje-Smørum-halLedøje-Smørum-hal 1 38-26
128426
26.
20:00 Hvidovre IF 3. Division Herrer | Pulje 5 Nykøbing F. Håndboldklub Dansborg Hallen 23-24
128429
27.
18:30 HVI Himmelev 3. Division Herrer | Pulje 5 Ledøje-Smørum HK HimmelevhallenHimmelev-hallen 24-28
128427
28.
13:30 OH 77 Odense 3. Division Herrer | Pulje 5 Jernløse Håndbold Rosengårdskolens HalRosengårdhallen 22-20
128430
29.
15:15 BK Ydun 3. Division Herrer | Pulje 5 Dianalund/Tersløse Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 22-22
128425
29.
17:45 Roskilde Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 5 FIF 2 Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 28-33
128428
30.
20:40 KSG 3. Division Herrer | Pulje 5 HK Lammefjorden Tre Falke HallenTre-Falke-Hallen 24-24
oktober 2019
128432
02.
20:30 Jernløse Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 5 Hvidovre IF Jernløse-hallen 24-26
128431
05.
16:15 FIF 2 3. Division Herrer | Pulje 5 OH 77 Odense Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning 42-25
128433
06.
13:30 Nykøbing F. Håndboldklub 3. Division Herrer | Pulje 5 Roskilde Håndbold 2 Lånlet Arena, Nykøbing FNykøbing F. -hallen hal 3 31-20
128435
06.
14:00 Dianalund/Tersløse 3. Division Herrer | Pulje 5 KSG Holberg-hallen 31-31
128436
06.
15:00 HK Lammefjorden 3. Division Herrer | Pulje 5 HVI Himmelev Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter 25-25
128434
06.
17:25 Ledøje-Smørum HK 3. Division Herrer | Pulje 5 BK Ydun Ledøje-Smørum-halLedøje-Smørum-hal 1 25-22
128440
10.
19:00 HVI Himmelev 3. Division Herrer | Pulje 5 KSG HimmelevhallenHimmelev-hallen 19-24
128441
10.
19:30 Dianalund/Tersløse 3. Division Herrer | Pulje 5 Ledøje-Smørum HK Holberg-hallen 37-26
128458
13.
17:00 Ledøje-Smørum HK 3. Division Herrer | Pulje 5 HK Lammefjorden Ledøje-Smørum-halLedøje-Smørum-hal 1 29-29
128438
19.
14:25 Hvidovre IF 3. Division Herrer | Pulje 5 OH 77 Odense Dansborg Hallen 33-28
128439
19.
16:15 FIF 2 3. Division Herrer | Pulje 5 Nykøbing F. Håndboldklub Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning 28-31
128442
20.
15:00 HK Lammefjorden 3. Division Herrer | Pulje 5 BK Ydun Svinninge SportscenterSvinninge-hallen 19-25
128437
20.
17:00 Roskilde Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 5 Jernløse Håndbold Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 24-23
128446
23.
20:40 KSG 3. Division Herrer | Pulje 5 Roskilde Håndbold 2 Tre Falke HallenTre-Falke-Hallen 32-29
128448
25.
19:10 BK Ydun 3. Division Herrer | Pulje 5 Hvidovre IF Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 27-29
128443
26.
13:30 OH 77 Odense 3. Division Herrer | Pulje 5 HVI Himmelev Rosengårdskolens HalRosengårdhallen 30-22
128444
27.
15:00 Jernløse Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 5 Dianalund/Tersløse Jernløse-hallen 20-18
128445
27.
16:40 Nykøbing F. Håndboldklub 3. Division Herrer | Pulje 5 HK Lammefjorden Lånlet Arena, Nykøbing FLånlet Arena, Nykøbing F. 26-23
november 2019
128451
02.
12:00 Nykøbing F. Håndboldklub 3. Division Herrer | Pulje 5 OH 77 Odense Lånlet Arena, Nykøbing FLånlet Arena, Nykøbing F. 30-20
128450
03.
16:45 FIF 2 3. Division Herrer | Pulje 5 Jernløse Håndbold Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 29-29
128449
03.
18:00 Roskilde Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 5 Hvidovre IF Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 27-27
128453
05.
20:45 HVI Himmelev 3. Division Herrer | Pulje 5 BK Ydun HimmelevhallenHimmelev-hallen 22-37
128447
07.
20:45 Ledøje-Smørum HK 3. Division Herrer | Pulje 5 FIF 2 Ledøje-Smørum-halLedøje-Smørum-hal 1 24-31
128460
08.
19:10 BK Ydun 3. Division Herrer | Pulje 5 KSG Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 31-28
128456
09.
13:30 OH 77 Odense 3. Division Herrer | Pulje 5 Roskilde Håndbold 2 Rosengårdskolens HalRosengårdhallen 32-30
128455
09.
14:25 Hvidovre IF 3. Division Herrer | Pulje 5 FIF 2 Dansborg Hallen 24-20
128459
09.
15:30 Dianalund/Tersløse 3. Division Herrer | Pulje 5 HVI Himmelev Holberg-hallen 29-26
128457
09.
19:00 Jernløse Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 5 Nykøbing F. Håndboldklub Jernløse-hallen 23-25
128463
14.
20:30 OH 77 Odense 3. Division Herrer | Pulje 5 Dianalund/Tersløse Rosengårdskolens HalRosengårdhallen 23-26
128466
15.
19:10 BK Ydun 3. Division Herrer | Pulje 5 FIF 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 38-29
128465
16.
13:00 HVI Himmelev 3. Division Herrer | Pulje 5 Jernløse Håndbold HimmelevhallenHimmelev-hallen 14-26
128461
17.
17:45 Roskilde Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 5 HK Lammefjorden Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 24-24
128464
18.
20:40 KSG 3. Division Herrer | Pulje 5 Nykøbing F. Håndboldklub Tre Falke HallenTre-Falke-Hallen 31-28
128454
19.
19:45 HK Lammefjorden 3. Division Herrer | Pulje 5 Dianalund/Tersløse Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter 27-24
128462
19.
21:05 Hvidovre IF 3. Division Herrer | Pulje 5 Ledøje-Smørum HK Dansborg Hallen 25-21
128469
23.
15:15 Nykøbing F. Håndboldklub 3. Division Herrer | Pulje 5 HVI Himmelev Lånlet Arena, Nykøbing FLånlet Arena, Nykøbing F. 37-17
128492
23.
16:00 Hvidovre IF 3. Division Herrer | Pulje 5 Dianalund/Tersløse Dansborg Hallen 26-21
128467
23.
16:45 FIF 2 3. Division Herrer | Pulje 5 KSG Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 24-23
128468
24.
14:00 Jernløse Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 5 BK Ydun Jernløse-hallen 25-27
128472
24.
15:00 HK Lammefjorden 3. Division Herrer | Pulje 5 OH 77 Odense Svinninge SportscenterSvinninge-hallen 29-39
128470
24.
17:15 Ledøje-Smørum HK 3. Division Herrer | Pulje 5 Roskilde Håndbold 2 Ledøje-Smørum-halLedøje-Smørum-hal 1 23-23
128473
30.
16:40 FIF 2 3. Division Herrer | Pulje 5 HK Lammefjorden Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning 29-26
december 2019
128478
01.
15:15 BK Ydun 3. Division Herrer | Pulje 5 OH 77 Odense Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 33-27
128477
01.
16:00 HVI Himmelev 3. Division Herrer | Pulje 5 Roskilde Håndbold 2 HimmelevhallenHimmelev-hallen 18-29
128475
01.
16:30 Nykøbing F. Håndboldklub 3. Division Herrer | Pulje 5 Dianalund/Tersløse Lånlet Arena, Nykøbing FLånlet Arena, Nykøbing F. 28-25
128476
02.
20:40 KSG 3. Division Herrer | Pulje 5 Hvidovre IF Tre Falke HallenTre-Falke-Hallen 24-24
128481
07.
13:30 OH 77 Odense 3. Division Herrer | Pulje 5 KSG Rosengårdskolens HalRosengårdhallen 19-25
128483
07.
15:30 Dianalund/Tersløse 3. Division Herrer | Pulje 5 FIF 2 Stenlille-hallen 25-27
128484
07.
15:40 HK Lammefjorden 3. Division Herrer | Pulje 5 Jernløse Håndbold Svinninge SportscenterSvinninge-hallen 23-19
128479
07.
17:20 Roskilde Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 5 BK Ydun Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 16-23
128480
08.
15:45 Hvidovre IF 3. Division Herrer | Pulje 5 HVI Himmelev Dansborg Hallen 23-16
128482
08.
17:00 Ledøje-Smørum HK 3. Division Herrer | Pulje 5 Nykøbing F. Håndboldklub Ledøje-Smørum-halLedøje-Smørum-hal 1 29-26
128452
11.
20:30 KSG 3. Division Herrer | Pulje 5 Ledøje-Smørum HK Tre Falke HallenTre-Falke-Hallen
128474
14.
14:00 Jernløse Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 5 Ledøje-Smørum HK Jernløse-hallen
januar 2020
128485
05.
FIF 2 3. Division Herrer | Pulje 5 Roskilde Håndbold 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
128486
05.
Jernløse Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 5 OH 77 Odense Jernløse-hallen
128487
05.
Nykøbing F. Håndboldklub 3. Division Herrer | Pulje 5 Hvidovre IF Lånlet Arena, Nykøbing FLånlet Arena, Nykøbing F.
128489
05.
14:00 Dianalund/Tersløse 3. Division Herrer | Pulje 5 BK Ydun Holberg-hallen
128490
05.
15:00 HK Lammefjorden 3. Division Herrer | Pulje 5 KSG Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter
128488
05.
17:00 Ledøje-Smørum HK 3. Division Herrer | Pulje 5 HVI Himmelev Ledøje-Smørum-halLedøje-Smørum-hal 1
128493
11.
13:30 OH 77 Odense 3. Division Herrer | Pulje 5 HK Lammefjorden Rosengårdskolens HalRosengårdhallen
128494
12.
KSG 3. Division Herrer | Pulje 5 FIF 2 Tre Falke HallenTre-Falke-Hallen
128495
12.
HVI Himmelev 3. Division Herrer | Pulje 5 Nykøbing F. Håndboldklub HimmelevhallenHimmelev-hallen
128496
12.
BK Ydun 3. Division Herrer | Pulje 5 Jernløse Håndbold Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
128491
12.
Roskilde Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 5 Ledøje-Smørum HK Roskilde HallerneRoskilde Hallerne C
128471
12.
14:00 Dianalund/Tersløse 3. Division Herrer | Pulje 5 Hvidovre IF Holberg-hallen
128497
18.
13:30 OH 77 Odense 3. Division Herrer | Pulje 5 Hvidovre IF Rosengårdskolens HalRosengårdhallen
128499
19.
Nykøbing F. Håndboldklub 3. Division Herrer | Pulje 5 FIF 2 Lånlet Arena, Nykøbing FLånlet Arena, Nykøbing F.
128500
19.
KSG 3. Division Herrer | Pulje 5 HVI Himmelev Tre Falke HallenTre-Falke-Hallen
128501
19.
Ledøje-Smørum HK 3. Division Herrer | Pulje 5 Dianalund/Tersløse Ledøje-Smørum-halLedøje-Smørum-hal 1
128502
19.
BK Ydun 3. Division Herrer | Pulje 5 HK Lammefjorden Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
128498
19.
15:00 Jernløse Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 5 Roskilde Håndbold 2 Jernløse-hallen
128503
26.
Roskilde Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 5 KSG Roskilde HallerneRoskilde Hallerne C
128504
26.
Hvidovre IF 3. Division Herrer | Pulje 5 BK Ydun Dansborg Hallen
128506
26.
HVI Himmelev 3. Division Herrer | Pulje 5 OH 77 Odense HimmelevhallenHimmelev-hallen
128507
26.
14:00 Dianalund/Tersløse 3. Division Herrer | Pulje 5 Jernløse Håndbold Holberg-hallen
128508
26.
15:00 HK Lammefjorden 3. Division Herrer | Pulje 5 Nykøbing F. Håndboldklub Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter
128505
26.
15:30 FIF 2 3. Division Herrer | Pulje 5 Ledøje-Smørum HK Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning
februar 2020
128510
01.
13:30 OH 77 Odense 3. Division Herrer | Pulje 5 Nykøbing F. Håndboldklub Rosengårdskolens HalRosengårdhallen
128509
02.
Hvidovre IF 3. Division Herrer | Pulje 5 Roskilde Håndbold 2 Dansborg Hallen
128514
02.
BK Ydun 3. Division Herrer | Pulje 5 HVI Himmelev Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
128512
02.
Ledøje-Smørum HK 3. Division Herrer | Pulje 5 KSG Ledøje-Smørum-halLedøje-Smørum-hal 1
128513
02.
14:00 Dianalund/Tersløse 3. Division Herrer | Pulje 5 HK Lammefjorden Holberg-hallen
128511
08.
14:00 Jernløse Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 5 FIF 2 Jernløse-hallen
128515
23.
Roskilde Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 5 OH 77 Odense Roskilde HallerneRoskilde Hallerne C
128516
23.
FIF 2 3. Division Herrer | Pulje 5 Hvidovre IF Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
128517
23.
Nykøbing F. Håndboldklub 3. Division Herrer | Pulje 5 Jernløse Håndbold Lånlet Arena, Nykøbing FLånlet Arena, Nykøbing F.
128518
23.
KSG 3. Division Herrer | Pulje 5 BK Ydun Tre Falke HallenTre-Falke-Hallen
128519
23.
HVI Himmelev 3. Division Herrer | Pulje 5 Dianalund/Tersløse HimmelevhallenHimmelev-hallen
128520
23.
15:00 HK Lammefjorden 3. Division Herrer | Pulje 5 Ledøje-Smørum HK Svinninge SportscenterSvinninge-hallen
128523
27.
20:30 OH 77 Odense 3. Division Herrer | Pulje 5 FIF 2 Rosengårdskolens HalRosengårdhallen
marts 2020
128524
01.
KSG 3. Division Herrer | Pulje 5 Dianalund/Tersløse Tre Falke HallenTre-Falke-Hallen
128525
01.
HVI Himmelev 3. Division Herrer | Pulje 5 HK Lammefjorden HimmelevhallenHimmelev-hallen
128526
01.
BK Ydun 3. Division Herrer | Pulje 5 Ledøje-Smørum HK Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
128521
01.
Roskilde Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 5 Nykøbing F. Håndboldklub Roskilde HallerneRoskilde Hallerne C
128522
01.
Hvidovre IF 3. Division Herrer | Pulje 5 Jernløse Håndbold Dansborg Hallen
128527
08.
FIF 2 3. Division Herrer | Pulje 5 BK Ydun Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
128528
08.
Jernløse Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 5 HVI Himmelev Jernløse-hallen
128529
08.
Nykøbing F. Håndboldklub 3. Division Herrer | Pulje 5 KSG Lånlet Arena, Nykøbing FNykøbing F. -hallen hal 3
128530
08.
Ledøje-Smørum HK 3. Division Herrer | Pulje 5 Hvidovre IF Ledøje-Smørum-halLedøje-Smørum-hal 1
128531
08.
14:00 Dianalund/Tersløse 3. Division Herrer | Pulje 5 OH 77 Odense Holberg-hallen
128532
08.
15:00 HK Lammefjorden 3. Division Herrer | Pulje 5 Roskilde Håndbold 2 Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter
128535
14.
13:30 OH 77 Odense 3. Division Herrer | Pulje 5 Ledøje-Smørum HK Rosengårdskolens HalRosengårdhallen
128536
15.
KSG 3. Division Herrer | Pulje 5 Jernløse Håndbold Tre Falke HallenTre-Falke-Hallen
128537
15.
HVI Himmelev 3. Division Herrer | Pulje 5 FIF 2 HimmelevhallenHimmelev-hallen
128538
15.
BK Ydun 3. Division Herrer | Pulje 5 Nykøbing F. Håndboldklub Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
128533
15.
Roskilde Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 5 Dianalund/Tersløse Roskilde HallerneRoskilde Hallerne C
128534
15.
Hvidovre IF 3. Division Herrer | Pulje 5 HK Lammefjorden Dansborg Hallen
128541
21.
13:30 OH 77 Odense 3. Division Herrer | Pulje 5 BK Ydun Rosengårdskolens HalRosengårdhallen
128543
21.
15:30 Dianalund/Tersløse 3. Division Herrer | Pulje 5 Nykøbing F. Håndboldklub Holberg-hallen
128542
22.
Ledøje-Smørum HK 3. Division Herrer | Pulje 5 Jernløse Håndbold Ledøje-Smørum-halLedøje-Smørum-hal 1
128539
22.
Roskilde Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 5 HVI Himmelev Roskilde HallerneRoskilde Hallerne C
128540
22.
Hvidovre IF 3. Division Herrer | Pulje 5 KSG Dansborg Hallen
128544
22.
15:00 HK Lammefjorden 3. Division Herrer | Pulje 5 FIF 2 Svinninge SportscenterSvinninge-hallen
128546
28.
14:00 Jernløse Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 5 HK Lammefjorden Jernløse-hallen
128547
29.
Nykøbing F. Håndboldklub 3. Division Herrer | Pulje 5 Ledøje-Smørum HK Lånlet Arena, Nykøbing FLånlet Arena, Nykøbing F.
128548
29.
KSG 3. Division Herrer | Pulje 5 OH 77 Odense Tre Falke HallenTre-Falke-Hallen
128549
29.
HVI Himmelev 3. Division Herrer | Pulje 5 Hvidovre IF HimmelevhallenHimmelev-hallen
128550
29.
BK Ydun 3. Division Herrer | Pulje 5 Roskilde Håndbold 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
128545
29.
FIF 2 3. Division Herrer | Pulje 5 Dianalund/Tersløse Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1

Vælg forbund

Luk