Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

3. Division Damer

Pulje 6

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
128947
19.
18:45 Hillerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 VHC/Vidar Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 1 20-19
128952
19.
19:00 VSH 3. Division Damer | Pulje 6 Lyngby HK 2 Virum-hallerneVirum-hallen 1 21-20
128948
19.
19:10 KSI 3. Division Damer | Pulje 6 Tårnby HK Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen 28-17
128964
23.
20:00 VSH 3. Division Damer | Pulje 6 VHC/Vidar Virum-hallerneVirum-hallen 1 23-13
128951
25.
20:45 HIK 2 3. Division Damer | Pulje 6 AB KildeskovshallerneKildeskovs Hal 1 22-26
128956
26.
19:15 Tårnby HK 3. Division Damer | Pulje 6 VSH Travbane Hallen 9-21
128950
26.
20:15 Amager SK 3. Division Damer | Pulje 6 Slagelse Håndboldklub Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 17-17
128953
28.
16:00 AB 3. Division Damer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub AB-hallenAB-hallen 1 21-22
128958
28.
16:00 Øresund Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 HIK 2 Humlebæk Idrætscenter 21-24
128954
30.
19:00 Lyngby HK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold LyngbyhallenLyngby-hallen 23-27
oktober 2019
128955
01.
20:20 Slagelse Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 6 KSI Spar Nord Arena Slagelse 23-23
128960
03.
19:10 KSI 3. Division Damer | Pulje 6 Lyngby HK 2 Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen 33-21
128962
06.
15:15 Amager SK 3. Division Damer | Pulje 6 Øresund Håndbold Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 21-18
128961
06.
16:00 Rudersdal Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 AB Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 33-18
128957
08.
19:45 VHC/Vidar 3. Division Damer | Pulje 6 Amager SK VanløsehallenVanløsehal 2 18-20
128963
09.
20:45 HIK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Tårnby HK KildeskovshallerneKildeskovs Hal 1 27-22
128965
10.
18:45 AB 3. Division Damer | Pulje 6 KSI AB-hallenAB-hallen 1 27-28
128959
10.
20:15 Hillerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 Slagelse Håndboldklub Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 1 28-22
128949
10.
20:30 Rudersdal Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Øresund Håndbold Holte HallerneHolte Hallerne 2 (ny) 26-21
128970
19.
14:30 VSH 3. Division Damer | Pulje 6 Øresund Håndbold Virum-hallerneVirum-hallen 1 19-20
128969
20.
16:00 HIK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Amager SK Maglegårdshallen 24-30
128968
22.
19:45 VHC/Vidar 3. Division Damer | Pulje 6 Tårnby HK VanløsehallenVanløsehal 2 36-19
128967
24.
20:15 Hillerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 1 22-14
128966
25.
19:15 Lyngby HK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Slagelse Håndboldklub LyngbyhallenLyngby-hallen 24-21
128975
26.
15:15 Amager SK 3. Division Damer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 26-20
128973
27.
17:00 Rudersdal Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 VSH Holte HallerneHolte Hallerne 2 (ny) 25-22
128974
27.
17:45 Tårnby HK 3. Division Damer | Pulje 6 AB Travbane Hallen 19-19
128971
29.
20:20 Slagelse Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 6 VHC/Vidar Spar Nord Arena Slagelse 26-25
128978
31.
20:15 Hillerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 KSI Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 1 16-30
november 2019
128982
02.
14:30 VSH 3. Division Damer | Pulje 6 HIK 2 Virum-hallerneVirum-hallen 1 27-18
128977
02.
14:30 AB 3. Division Damer | Pulje 6 Lyngby HK 2 AB-hallenAB-hallen 1 23-28
128981
03.
14:15 VHC/Vidar 3. Division Damer | Pulje 6 Øresund Håndbold VanløsehallenVanløsehal 2 19-17
128979
03.
17:00 Rudersdal Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Slagelse Håndboldklub Holte HallerneHolte Hallerne 2 (ny) 25-19
128980
03.
18:00 Tårnby HK 3. Division Damer | Pulje 6 Amager SK Travbane Hallen 21-25
128988
07.
18:45 Øresund Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Tårnby HK NKK-hallen, Nivå 19-16
128985
07.
19:10 KSI 3. Division Damer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen 29-27
128989
07.
20:00 AB 3. Division Damer | Pulje 6 VSH AB-hallenAB-hallen 1 17-24
128984
09.
13:00 Slagelse Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 6 AB Spar Nord Arena Slagelse 25-21
128986
09.
14:45 Amager SK 3. Division Damer | Pulje 6 VSH Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 28-17
128990
16.
14:00 Lyngby HK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Amager SK LyngbyhallenLyngby-hallen 24-28
128994
16.
16:00 Øresund Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub Humlebæk Idrætscenter 33-20
128993
17.
14:45 VHC/Vidar 3. Division Damer | Pulje 6 KSI VanløsehallenVanløsehal 2 26-22
128992
17.
16:00 Tårnby HK 3. Division Damer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold Travbane Hallen 18-25
128987
20.
20:45 HIK 2 3. Division Damer | Pulje 6 VHC/Vidar KildeskovshallerneKildeskovs Hal 1 21-23
128976
21.
19:45 Øresund Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Lyngby HK 2 Humlebæk Idrætscenter 33-18
129000
22.
19:00 VSH 3. Division Damer | Pulje 6 Slagelse Håndboldklub Virum-hallerneVirum-hallen 1 27-11
128996
24.
10:45 KSI 3. Division Damer | Pulje 6 Øresund Håndbold Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen 30-25
128997
24.
15:30 Rudersdal Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 VHC/Vidar Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 29-20
128999
24.
16:00 HIK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Lyngby HK 2 Maglegårdshallen 32-22
128998
24.
17:40 Amager SK 3. Division Damer | Pulje 6 AB Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 27-17
129001
30.
13:00 Hillerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 VSH Trollesmindehallen 21-20
129006
30.
16:00 Øresund Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Slagelse Håndboldklub Humlebæk Idrætscenter 20-25
december 2019
129002
01.
13:45 KSI 3. Division Damer | Pulje 6 Amager SK Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen 19-24
129003
01.
16:00 Rudersdal Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 HIK 2 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 18-18
129004
01.
16:00 Tårnby HK 3. Division Damer | Pulje 6 Lyngby HK 2 Travbane Hallen 21-20
129005
03.
19:45 VHC/Vidar 3. Division Damer | Pulje 6 AB VanløsehallenVanløsehal 2 32-25
129010
05.
18:45 Amager SK 3. Division Damer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 20-26
129012
06.
19:00 VSH 3. Division Damer | Pulje 6 KSI Virum-hallerneVirum-hallen 1 27-23
129007
07.
14:30 AB 3. Division Damer | Pulje 6 Øresund Håndbold AB-hallenAB-hallen 1 22-23
129008
08.
14:00 Lyngby HK 2 3. Division Damer | Pulje 6 VHC/Vidar LyngbyhallenLyngby-hallen 22-28
129009
08.
16:45 Slagelse Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 6 Tårnby HK Spar Nord Arena Slagelse 20-20
129011
08.
18:30 HIK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub Maglegårdshallen 27-23
128972
11.
20:45 KSI 3. Division Damer | Pulje 6 HIK 2 Maglegårdshallen 23-23
128995
12.
20:15 Hillerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 Tårnby HK Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 1 25-17
128983
15.
12:00 Lyngby HK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub LyngbyhallenLyngby-hallen 2
128991
15.
15:00 Slagelse Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 6 HIK 2 Spar Nord Arena Slagelse
januar 2020
129015
04.
16:00 Rudersdal Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Lyngby HK 2 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
129014
05.
13:45 KSI 3. Division Damer | Pulje 6 Slagelse Håndboldklub Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen
129013
05.
15:00 Hillerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 AB Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 1
129017
08.
20:45 HIK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Øresund Håndbold KildeskovshallerneKildeskovs Hal 1
129018
10.
19:00 VSH 3. Division Damer | Pulje 6 Tårnby HK Virum-hallerneVirum-hallen 1
129024
11.
16:00 Øresund Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 KSI Humlebæk Idrætscenter
129020
12.
13:20 Lyngby HK 2 3. Division Damer | Pulje 6 HIK 2 LyngbyhallenLyngby-hallen 2
129022
12.
13:30 Tårnby HK 3. Division Damer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub Travbane Hallen
129023
12.
13:30 VHC/Vidar 3. Division Damer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold VanløsehallenVanløsehal 2
129025
14.
20:15 Slagelse Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 6 Lyngby HK 2 Spar Nord Arena Slagelse
129030
16.
18:30 Øresund Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 VSH NKK-hallen, Nivå
129029
18.
15:20 Amager SK 3. Division Damer | Pulje 6 HIK 2 Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1
129027
23.
19:00 Rudersdal Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub Holte HallerneHolte Hallerne 2 (ny)
129028
23.
19:15 Tårnby HK 3. Division Damer | Pulje 6 VHC/Vidar Travbane Hallen
129033
25.
12:30 Hillerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 Amager SK Trollesmindehallen
129034
26.
12:45 VHC/Vidar 3. Division Damer | Pulje 6 Slagelse Håndboldklub VanløsehallenVanløsehal 2
129035
26.
15:30 HIK 2 3. Division Damer | Pulje 6 KSI Maglegårdshallen
129031
30.
19:30 AB 3. Division Damer | Pulje 6 Tårnby HK AB-hallenAB-hallen 1
februar 2020
129040
01.
13:30 Amager SK 3. Division Damer | Pulje 6 Tårnby HK Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1
129037
02.
16:00 Lyngby HK 2 3. Division Damer | Pulje 6 AB LyngbyhallenLyngby-hallen
129038
02.
16:20 Slagelse Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold Spar Nord Arena Slagelse
129041
02.
18:30 HIK 2 3. Division Damer | Pulje 6 VSH Maglegårdshallen
129039
06.
19:05 KSI 3. Division Damer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen
129042
06.
19:45 Øresund Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 VHC/Vidar Humlebæk Idrætscenter
129019
06.
20:30 AB 3. Division Damer | Pulje 6 Amager SK AB-hallenAB-hallen 1
129021
06.
20:45 Slagelse Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 6 VSH Spar Nord Arena Slagelse
129036
09.
14:30 VSH 3. Division Damer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold Virum-hallerneVirum-hallen 1
129026
13.
19:10 KSI 3. Division Damer | Pulje 6 AB Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen
129016
15.
13:15 Amager SK 3. Division Damer | Pulje 6 VHC/Vidar Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1
129032
16.
10:00 Lyngby HK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Øresund Håndbold LyngbyhallenLyngby-hallen
129063
18.
20:15 Slagelse Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 6 Amager SK Spar Nord Arena Slagelse
129043
23.
12:30 AB 3. Division Damer | Pulje 6 Slagelse Håndboldklub AB-hallenAB-hallen 1
129047
23.
14:30 VHC/Vidar 3. Division Damer | Pulje 6 HIK 2 VanløsehallenVanløsehal 2
129048
23.
14:30 VSH 3. Division Damer | Pulje 6 Amager SK Virum-hallerneVirum-hallen 1
129044
23.
15:00 Hillerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 Lyngby HK 2 Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 1
129045
23.
17:00 Rudersdal Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 KSI Holte HallerneHolte Hallerne 2 (ny)
129046
23.
17:30 Tårnby HK 3. Division Damer | Pulje 6 Øresund Håndbold Travbane Hallen
129054
29.
14:00 Øresund Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Amager SK NKK-hallen, Nivå
129050
29.
15:45 Lyngby HK 2 3. Division Damer | Pulje 6 KSI LyngbyhallenLyngby-hallen
129051
29.
16:30 Slagelse Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub Spar Nord Arena Slagelse
marts 2020
129053
01.
13:00 VHC/Vidar 3. Division Damer | Pulje 6 VSH VanløsehallenVanløsehal 2
129049
01.
14:40 AB 3. Division Damer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold AB-hallenAB-hallen 1
129052
01.
16:00 Tårnby HK 3. Division Damer | Pulje 6 HIK 2 Travbane Hallen
129055
03.
18:45 Hillerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 Øresund Håndbold Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 1
129058
07.
15:00 Amager SK 3. Division Damer | Pulje 6 Lyngby HK 2 Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1
129056
08.
14:45 KSI 3. Division Damer | Pulje 6 VHC/Vidar Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen
129057
08.
16:00 Rudersdal Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Tårnby HK Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
129059
08.
18:45 HIK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Slagelse Håndboldklub Maglegårdshallen
129060
10.
20:30 VSH 3. Division Damer | Pulje 6 AB Virum-hallerneVirum-hallen 2
129061
14.
15:15 AB 3. Division Damer | Pulje 6 HIK 2 AB-hallenAB-hallen 1
129062
14.
16:00 Lyngby HK 2 3. Division Damer | Pulje 6 VSH LyngbyhallenLyngby-hallen
129065
15.
13:15 VHC/Vidar 3. Division Damer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub VanløsehallenVanløsehal 2
129064
15.
16:00 Tårnby HK 3. Division Damer | Pulje 6 KSI Travbane Hallen
129066
17.
20:45 Øresund Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold NKK-hallen, Nivå
129070
21.
13:15 Amager SK 3. Division Damer | Pulje 6 KSI Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1
129072
21.
15:00 VSH 3. Division Damer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub Virum-hallerneVirum-hallen 1
129068
21.
16:20 Lyngby HK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Tårnby HK LyngbyhallenLyngby-hallen
129067
22.
14:45 AB 3. Division Damer | Pulje 6 VHC/Vidar AB-hallenAB-hallen 1
129069
22.
17:00 Slagelse Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 6 Øresund Håndbold Spar Nord Arena Slagelse
129071
22.
18:15 HIK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold Maglegårdshallen
129077
28.
14:15 VHC/Vidar 3. Division Damer | Pulje 6 Lyngby HK 2 VanløsehallenVanløsehal 2
129078
28.
14:30 Øresund Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 AB Humlebæk Idrætscenter
129074
28.
14:45 KSI 3. Division Damer | Pulje 6 VSH Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen
129073
29.
14:20 Hillerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 HIK 2 Trollesmindehallen
129076
29.
16:00 Tårnby HK 3. Division Damer | Pulje 6 Slagelse Håndboldklub Travbane Hallen
129075
29.
17:00 Rudersdal Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Amager SK Holte HallerneHolte Hallerne 2 (ny)

Vælg forbund

Luk