Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

2. Division Damer

Pulje 3

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
130652
21.
15:00 Ajax København 2 2. Division Damer | Pulje 3 Tved G.& I. Bavnehøj Arena 29-23
130647
21.
15:30 FIF 2 2. Division Damer | Pulje 3 Team Helsinge Håndbold Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 34-22
130650
22.
15:00 HIK 2. Division Damer | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 Maglegårdshallen 16-16
130651
22.
16:00 HØJ 2. Division Damer | Pulje 3 Brøndby HK Ølstykke-hallerne 30-19
130649
24.
18:45 Furesø Håndboldklub 2. Division Damer | Pulje 3 BK Ydun Farum ArenaFarum Arena 3 14-13
130657
26.
20:00 Team Helsinge Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 HIK Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3 16-17
130654
28.
14:00 Tved G.& I. 2. Division Damer | Pulje 3 Furesø Håndboldklub Tvedhallen 21-27
130653
29.
12:50 Brøndby HK 2. Division Damer | Pulje 3 FIF 2 Stadionhal 1 26-25
130658
29.
14:00 BK Ydun 2. Division Damer | Pulje 3 HØJ Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 15-28
130656
29.
14:30 Helsingør Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Ajax København 2 Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1 20-22
oktober 2019
130662
02.
19:30 HIK 2. Division Damer | Pulje 3 BK Ydun KildeskovshallerneKildeskovs Hal 1 20-17
130660
05.
15:00 Lyngby HK 2. Division Damer | Pulje 3 Tved G.& I. LyngbyhallenLyngby-hallen 29-23
130659
05.
15:25 FIF 2 2. Division Damer | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 25-24
130664
05.
16:45 Ajax København 2 2. Division Damer | Pulje 3 Team Helsinge Håndbold Bavnehøj Arena 28-14
130661
08.
18:45 Furesø Håndboldklub 2. Division Damer | Pulje 3 Brøndby HK Farum ArenaFarum Arena 3 29-18
130663
13.
15:00 HØJ 2. Division Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold Ølstykke-hallerne 33-21
130669
17.
20:15 HØJ 2. Division Damer | Pulje 3 HIK Ølstykke-hallerne 20-22
130665
20.
12:30 Brøndby HK 2. Division Damer | Pulje 3 Lyngby HK Stadionhal 1 20-22
130666
20.
14:00 Tved G.& I. 2. Division Damer | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 Tvedhallen 28-20
130670
20.
15:15 Ajax København 2 2. Division Damer | Pulje 3 BK Ydun Bavnehøj Arena 17-23
130668
20.
16:45 Team Helsinge Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3 19-23
130667
24.
19:45 FIF 2 2. Division Damer | Pulje 3 Furesø Håndboldklub Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 27-26
130673
26.
14:30 Furesø Håndboldklub 2. Division Damer | Pulje 3 Ajax København 2 Værløse-Hallen Værløse-hallen 27-20
130672
26.
15:00 Lyngby HK 2. Division Damer | Pulje 3 HØJ LyngbyhallenLyngby-hallen 27-23
130674
27.
13:00 Helsingør Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Brøndby HK Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1 23-22
130676
27.
14:00 BK Ydun 2. Division Damer | Pulje 3 Tved G.& I. Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 27-19
130671
27.
16:00 Roskilde Håndbold 2 2. Division Damer | Pulje 3 Team Helsinge Håndbold Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 24-14
130675
30.
19:30 HIK 2. Division Damer | Pulje 3 FIF 2 KildeskovshallerneKildeskovs Hal 1 22-20
130682
30.
20:45 Ajax København 2 2. Division Damer | Pulje 3 HØJ Bavnehøj Arena 20-24
november 2019
130679
02.
13:15 Furesø Håndboldklub 2. Division Damer | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 Værløse-Hallen Værløse-hallen 23-18
130678
02.
15:30 FIF 2 2. Division Damer | Pulje 3 Lyngby HK Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 26-25
130681
02.
17:15 Team Helsinge Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 BK Ydun Ramløse-hallen 16-24
130680
03.
13:00 Helsingør Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 HIK Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1 27-31
130677
03.
14:50 Brøndby HK 2. Division Damer | Pulje 3 Tved G.& I. Stadionhal 1 25-21
130655
05.
19:30 Roskilde Håndbold 2 2. Division Damer | Pulje 3 Lyngby HK Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 23-24
130686
07.
20:30 HIK 2. Division Damer | Pulje 3 Ajax København 2 KildeskovshallerneKildeskovs Hal 1 25-21
130688
08.
20:30 BK Ydun 2. Division Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 25-18
130685
09.
14:00 Lyngby HK 2. Division Damer | Pulje 3 Furesø Håndboldklub LyngbyhallenLyngby-hallen 20-16
130683
10.
14:00 Tved G.& I. 2. Division Damer | Pulje 3 FIF 2 Tvedhallen 30-19
130684
10.
15:30 Roskilde Håndbold 2 2. Division Damer | Pulje 3 Brøndby HK Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 20-30
130687
10.
15:30 HØJ 2. Division Damer | Pulje 3 Team Helsinge Håndbold Ølstykke-hallerne 24-15
130694
13.
19:10 BK Ydun 2. Division Damer | Pulje 3 FIF 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 23-22
130693
14.
20:00 Team Helsinge Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Lyngby HK Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3 16-25
130692
17.
12:40 Helsingør Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Furesø Håndboldklub Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1 20-34
130689
17.
13:20 Brøndby HK 2. Division Damer | Pulje 3 Ajax København 2 Stadionhal 1 21-21
130690
17.
14:00 Tved G.& I. 2. Division Damer | Pulje 3 HIK Tvedhallen 19-25
130691
17.
16:30 Roskilde Håndbold 2 2. Division Damer | Pulje 3 HØJ Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 25-29
130697
23.
14:15 Furesø Håndboldklub 2. Division Damer | Pulje 3 Team Helsinge Håndbold Værløse-Hallen Værløse-hallen
130698
23.
15:00 HIK 2. Division Damer | Pulje 3 Brøndby HK Maglegårdshallen
130696
23.
15:00 Lyngby HK 2. Division Damer | Pulje 3 BK Ydun LyngbyhallenLyngby-hallen
130695
23.
15:30 FIF 2 2. Division Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
130699
23.
16:00 HØJ 2. Division Damer | Pulje 3 Tved G.& I. Ølstykke-hallerne
130700
24.
17:00 Ajax København 2 2. Division Damer | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 Bavnehøj Arena
130705
28.
20:00 Team Helsinge Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Brøndby HK Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3
130702
30.
15:00 Lyngby HK 2. Division Damer | Pulje 3 HIK LyngbyhallenLyngby-hallen
130701
30.
15:30 FIF 2 2. Division Damer | Pulje 3 Ajax København 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
december 2019
130704
01.
12:10 Helsingør Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Tved G.& I. Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1
130703
01.
13:15 Furesø Håndboldklub 2. Division Damer | Pulje 3 HØJ Værløse-Hallen Værløse-hallen
130706
01.
14:00 BK Ydun 2. Division Damer | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
130711
07.
12:00 HØJ 2. Division Damer | Pulje 3 FIF 2 JyllingehallenJyllinge-hallen
130708
07.
14:00 Tved G.& I. 2. Division Damer | Pulje 3 Team Helsinge Håndbold Tvedhallen
130712
07.
14:15 Ajax København 2 2. Division Damer | Pulje 3 Lyngby HK Bavnehøj Arena
130710
07.
15:00 HIK 2. Division Damer | Pulje 3 Furesø Håndboldklub Maglegårdshallen
130709
07.
16:00 Roskilde Håndbold 2 2. Division Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2
130707
10.
19:30 Brøndby HK 2. Division Damer | Pulje 3 BK Ydun Stadionhal 1
130648
12.
19:30 Lyngby HK 2. Division Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold LyngbyhallenLyngby-hallen 2
januar 2020
130718
05.
Ajax København 2 2. Division Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold Bavnehøj Arena
130713
05.
FIF 2 2. Division Damer | Pulje 3 Brøndby HK Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
130714
05.
Lyngby HK 2. Division Damer | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 LyngbyhallenLyngby-hallen 2
130715
05.
Furesø Håndboldklub 2. Division Damer | Pulje 3 Tved G.& I. Værløse-Hallen Værløse-hallen
130717
05.
15:00 HØJ 2. Division Damer | Pulje 3 BK Ydun Ølstykke-hallerne
130716
05.
16:00 HIK 2. Division Damer | Pulje 3 Team Helsinge Håndbold Maglegårdshallen
130723
11.
17:00 Team Helsinge Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Furesø Håndboldklub Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3
130724
12.
BK Ydun 2. Division Damer | Pulje 3 Lyngby HK Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
130721
12.
Roskilde Håndbold 2 2. Division Damer | Pulje 3 Ajax København 2 Roskilde HallerneRoskilde Hallerne C
130722
12.
Helsingør Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 FIF 2 Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1
130719
12.
Brøndby HK 2. Division Damer | Pulje 3 HIK Stadionhal 1
130720
12.
12:00 Tved G.& I. 2. Division Damer | Pulje 3 HØJ Thurø Hallen
130725
19.
Roskilde Håndbold 2 2. Division Damer | Pulje 3 Tved G.& I. Roskilde HallerneRoskilde Hallerne C
130726
19.
Lyngby HK 2. Division Damer | Pulje 3 Brøndby HK LyngbyhallenLyngby-hallen
130727
19.
Furesø Håndboldklub 2. Division Damer | Pulje 3 FIF 2 Værløse-Hallen Værløse-hallen
130728
19.
Helsingør Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Team Helsinge Håndbold Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1
130730
19.
BK Ydun 2. Division Damer | Pulje 3 Ajax København 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
130729
19.
16:00 HIK 2. Division Damer | Pulje 3 HØJ Maglegårdshallen
130731
26.
Brøndby HK 2. Division Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold Stadionhal 1
130736
26.
Ajax København 2 2. Division Damer | Pulje 3 Furesø Håndboldklub Bavnehøj Arena
130732
26.
14:00 Tved G.& I. 2. Division Damer | Pulje 3 BK Ydun Tvedhallen
130735
26.
15:00 HØJ 2. Division Damer | Pulje 3 Lyngby HK Ølstykke-hallerne
130733
26.
15:30 FIF 2 2. Division Damer | Pulje 3 HIK Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
130734
26.
17:00 Team Helsinge Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 Ramløse-hallen
februar 2020
130738
02.
Roskilde Håndbold 2 2. Division Damer | Pulje 3 Furesø Håndboldklub Roskilde HallerneRoskilde Hallerne C
130739
02.
Lyngby HK 2. Division Damer | Pulje 3 FIF 2 LyngbyhallenLyngby-hallen
130742
02.
BK Ydun 2. Division Damer | Pulje 3 Team Helsinge Håndbold Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
130741
02.
15:00 HØJ 2. Division Damer | Pulje 3 Ajax København 2 Ølstykke-hallerne
130740
02.
16:00 HIK 2. Division Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold Maglegårdshallen
130737
02.
16:00 Tved G.& I. 2. Division Damer | Pulje 3 Brøndby HK Tvedhallen
130748
22.
Ajax København 2 2. Division Damer | Pulje 3 HIK Bavnehøj Arena
130747
22.
16:45 Team Helsinge Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 HØJ Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3
130743
23.
Brøndby HK 2. Division Damer | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 Stadionhal 1
130744
23.
FIF 2 2. Division Damer | Pulje 3 Tved G.& I. Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
130745
23.
Furesø Håndboldklub 2. Division Damer | Pulje 3 Lyngby HK Værløse-Hallen Værløse-hallen
130746
23.
Helsingør Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 BK Ydun Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1
130753
29.
16:15 Team Helsinge Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Ajax København 2 Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3
marts 2020
130754
01.
BK Ydun 2. Division Damer | Pulje 3 HIK Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
130751
01.
Roskilde Håndbold 2 2. Division Damer | Pulje 3 FIF 2 Roskilde HallerneRoskilde Hallerne C
130752
01.
Helsingør Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 HØJ Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1
130749
01.
Brøndby HK 2. Division Damer | Pulje 3 Furesø Håndboldklub Stadionhal 1
130750
01.
14:00 Tved G.& I. 2. Division Damer | Pulje 3 Lyngby HK Tvedhallen
130760
08.
Ajax København 2 2. Division Damer | Pulje 3 Brøndby HK Bavnehøj Arena
130755
08.
FIF 2 2. Division Damer | Pulje 3 BK Ydun Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
130756
08.
Lyngby HK 2. Division Damer | Pulje 3 Team Helsinge Håndbold LyngbyhallenLyngby-hallen
130757
08.
Furesø Håndboldklub 2. Division Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold Værløse-Hallen Værløse-hallen
130759
08.
15:00 HØJ 2. Division Damer | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 Ølstykke-hallerne
130758
08.
16:00 HIK 2. Division Damer | Pulje 3 Tved G.& I. Maglegårdshallen
130761
15.
Brøndby HK 2. Division Damer | Pulje 3 HØJ Stadionhal 1
130763
15.
Roskilde Håndbold 2 2. Division Damer | Pulje 3 HIK Roskilde HallerneRoskilde Hallerne C
130764
15.
Helsingør Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Lyngby HK Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1
130766
15.
BK Ydun 2. Division Damer | Pulje 3 Furesø Håndboldklub Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
130762
15.
14:00 Tved G.& I. 2. Division Damer | Pulje 3 Ajax København 2 Tvedhallen
130765
15.
17:00 Team Helsinge Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 FIF 2 Ramløse-hallen
130767
22.
Brøndby HK 2. Division Damer | Pulje 3 Team Helsinge Håndbold Stadionhal 1
130772
22.
Ajax København 2 2. Division Damer | Pulje 3 FIF 2 Bavnehøj Arena
130769
22.
Roskilde Håndbold 2 2. Division Damer | Pulje 3 BK Ydun Roskilde HallerneRoskilde Hallerne C
130768
22.
14:00 Tved G.& I. 2. Division Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold Tvedhallen
130770
22.
16:00 HIK 2. Division Damer | Pulje 3 Lyngby HK Maglegårdshallen
130771
22.
16:00 HØJ 2. Division Damer | Pulje 3 Furesø Håndboldklub JyllingehallenJyllinge-hallen
130777
28.
16:30 Team Helsinge Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Tved G.& I. Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3
130778
29.
BK Ydun 2. Division Damer | Pulje 3 Brøndby HK Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
130773
29.
FIF 2 2. Division Damer | Pulje 3 HØJ Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
130774
29.
Lyngby HK 2. Division Damer | Pulje 3 Ajax København 2 LyngbyhallenLyngby-hallen
130775
29.
Furesø Håndboldklub 2. Division Damer | Pulje 3 HIK Værløse-Hallen Værløse-hallen
130776
29.
Helsingør Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1

Vælg forbund

Luk