Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

2. Division Damer

Pulje 3

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
februar 2020
130748
20.
19:00 Ajax København 2 2. Division Damer | Pulje 3 HIK Valby HallenValby Hal 3 23-20
130724
22.
15:15 BK Ydun 2. Division Damer | Pulje 3 Lyngby HK Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2 21-22
130744
22.
15:15 FIF 2 2. Division Damer | Pulje 3 Tved G.& I. Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning 28-17
130747
22.
15:30 Team Helsinge Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 HØJ Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3 11-34
130743
23.
14:40 Brøndby HK 2. Division Damer | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 Stadionhal 1 22-26
130714
27.
19:30 Lyngby HK 2. Division Damer | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 LyngbyhallenLyngby-hallen 2
130749
28.
19:00 Brøndby HK 2. Division Damer | Pulje 3 Furesø Håndboldklub Schneekloth-hallen
130754
28.
19:15 BK Ydun 2. Division Damer | Pulje 3 HIK Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
marts 2020
130752
01.
14:00 Helsingør Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 HØJ Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1
130750
01.
14:00 Tved G.& I. 2. Division Damer | Pulje 3 Lyngby HK Tvedhallen
130753
01.
17:00 Team Helsinge Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Ajax København 2 Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3
130756
07.
13:15 Lyngby HK 2. Division Damer | Pulje 3 Team Helsinge Håndbold LyngbyhallenLyngby-hallen
130755
07.
15:15 FIF 2 2. Division Damer | Pulje 3 BK Ydun Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
130757
07.
16:30 Furesø Håndboldklub 2. Division Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold Værløse-Hallen Værløse-hallen
130760
07.
16:50 Ajax København 2 2. Division Damer | Pulje 3 Brøndby HK Bavnehøj Arena
130759
08.
14:35 HØJ 2. Division Damer | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 Ølstykke-hallerne
130758
08.
16:45 HIK 2. Division Damer | Pulje 3 Tved G.& I. Maglegårdshallen
130751
10.
20:00 Roskilde Håndbold 2 2. Division Damer | Pulje 3 FIF 2 HimmelevhallenHimmelev-hallen
130766
11.
20:45 BK Ydun 2. Division Damer | Pulje 3 Furesø Håndboldklub Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
130761
12.
19:30 Brøndby HK 2. Division Damer | Pulje 3 HØJ Schneekloth-hallen

Vælg forbund

Luk