Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Serie 1 Herrer

Pulje 4

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
130784
26.
20:30 Store Lyngby SG&I Serie 1 Herrer | Pulje 4 Team Helsinge Håndbold 3 Ll. Lyngby træningshal 31-30
130785
29.
15:15 Espergærde IF Serie 1 Herrer | Pulje 4 Rudersdal Håndbold 2 Espergærde-hallen 26-28
oktober 2019
130788
01.
21:00 Allerød Håndbold Klub Serie 1 Herrer | Pulje 4 BK Ydun 2 LillerødhallerneLillerød-hallen 14-26
130789
06.
15:00 Team Helsinge Håndbold 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Freja HK Ramløse-hallen 31-26
130792
06.
15:50 BK Ydun 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Store Lyngby SG&I Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 27-30
130791
06.
17:15 Rudersdal Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Allerød Håndbold Klub Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 36-29
130793
10.
20:15 Håndboldklubben Sirius-Græsted Serie 1 Herrer | Pulje 4 Espergærde IF Gribskov-hallen 25-23
130797
20.
13:45 Allerød Håndbold Klub Serie 1 Herrer | Pulje 4 Freja HK LillerødhallerneLillerød-hallen 20-16
130796
20.
18:10 Team Helsinge Håndbold 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Rudersdal Håndbold 2 Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3 27-20
130798
24.
19:45 Håndboldklubben Sirius-Græsted Serie 1 Herrer | Pulje 4 BK Ydun 2 Gribskov-hallen 23-25
130803
27.
15:15 BK Ydun 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Espergærde IF Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 28-31
130801
27.
18:15 Rudersdal Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Håndboldklubben Sirius-Græsted Holte HallerneHolte Hallerne 2 (ny) 22-20
130802
29.
20:40 Freja HK Serie 1 Herrer | Pulje 4 Store Lyngby SG&I Bellahøj HallerneBellahøj Hallen 13-27
november 2019
130804
03.
13:45 Store Lyngby SG&I Serie 1 Herrer | Pulje 4 Espergærde IF Ll. Lyngby træningshal 23-23
130807
03.
15:00 Freja HK Serie 1 Herrer | Pulje 4 Håndboldklubben Sirius-Græsted Bellahøj HallerneBellahøj Hallen 22-22
130806
03.
18:15 Rudersdal Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 BK Ydun 2 Holte HallerneHolte Hallerne 2 (ny) 21-24
130809
10.
14:15 Espergærde IF Serie 1 Herrer | Pulje 4 Team Helsinge Håndbold 3 Espergærde-hallen 30-28
130813
10.
15:30 Håndboldklubben Sirius-Græsted Serie 1 Herrer | Pulje 4 Allerød Håndbold Klub Gribskov-hallen 22-25
130818
16.
14:00 Allerød Håndbold Klub Serie 1 Herrer | Pulje 4 Team Helsinge Håndbold 3 LillerødhallerneLillerød-hallen 23-30
130814
17.
14:30 Store Lyngby SG&I Serie 1 Herrer | Pulje 4 Håndboldklubben Sirius-Græsted Skævinge Idrætshal 32-35
130817
26.
20:40 Freja HK Serie 1 Herrer | Pulje 4 Rudersdal Håndbold 2 Bellahøj HallerneBellahøj Hallen 20-29
130823
30.
13:00 Allerød Håndbold Klub Serie 1 Herrer | Pulje 4 Store Lyngby SG&I LillerødhallerneLillerød-hallen 20-30
december 2019
130819
01.
15:50 Team Helsinge Håndbold 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 BK Ydun 2 Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3 29-31
130822
03.
20:40 Freja HK Serie 1 Herrer | Pulje 4 Espergærde IF Bellahøj HallerneBellahøj Hallen 19-23
130824
08.
13:45 Store Lyngby SG&I Serie 1 Herrer | Pulje 4 Rudersdal Håndbold 2 Ll. Lyngby træningshal 27-22
130828
08.
15:20 Håndboldklubben Sirius-Græsted Serie 1 Herrer | Pulje 4 Team Helsinge Håndbold 3 Gribskov-hallen 17-27
130812
15.
15:30 BK Ydun 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Freja HK Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 29-24
januar 2020
130829
05.
16:30 Team Helsinge Håndbold 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Store Lyngby SG&I Ramløse-hallen 30-26
130832
05.
17:45 BK Ydun 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Allerød Håndbold Klub Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2 32-29
130834
12.
13:45 Store Lyngby SG&I Serie 1 Herrer | Pulje 4 BK Ydun 2 Ll. Lyngby træningshal 28-26
130835
12.
18:45 Espergærde IF Serie 1 Herrer | Pulje 4 Håndboldklubben Sirius-Græsted Espergærde-hallen 28-25
130837
14.
20:40 Freja HK Serie 1 Herrer | Pulje 4 Team Helsinge Håndbold 3 Bellahøj HallerneBellahøj Hallen 21-25
130831
14.
21:00 Rudersdal Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Espergærde IF Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 31-26
130843
17.
20:30 BK Ydun 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Håndboldklubben Sirius-Græsted Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2 29-20
130838
23.
20:30 Allerød Håndbold Klub Serie 1 Herrer | Pulje 4 Rudersdal Håndbold 2 LillerødhallerneLillerød-hallen 24-39
130844
26.
12:00 Store Lyngby SG&I Serie 1 Herrer | Pulje 4 Freja HK Ll. Lyngby træningshal 27-20
130848
26.
13:15 Håndboldklubben Sirius-Græsted Serie 1 Herrer | Pulje 4 Rudersdal Håndbold 2 Gribskov-hallen 22-26
130845
26.
16:30 Espergærde IF Serie 1 Herrer | Pulje 4 BK Ydun 2 Espergærde-hallen 26-27
130852
31.
20:30 BK Ydun 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Rudersdal Håndbold 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2 26-19
februar 2020
130849
02.
14:15 Espergærde IF Serie 1 Herrer | Pulje 4 Store Lyngby SG&I Espergærde-hallen 18-31
130825
04.
20:30 Espergærde IF Serie 1 Herrer | Pulje 4 Allerød Håndbold Klub Espergærde-hallen 23-23
130853
06.
19:00 Håndboldklubben Sirius-Græsted Serie 1 Herrer | Pulje 4 Freja HK Gribskov-hallen 21-26
130855
23.
16:00 Team Helsinge Håndbold 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Espergærde IF Helsinge-hallenHelsinge-hallen 1 25-29
130842
25.
20:40 Freja HK Serie 1 Herrer | Pulje 4 Allerød Håndbold Klub Bellahøj HallerneBellahøj Hallen 24-27
marts 2020
130873
01.
15:05 Allerød Håndbold Klub Serie 1 Herrer | Pulje 4 Espergærde IF LillerødhallerneLillerød-hallen 24-22
130841
03.
20:00 Rudersdal Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Team Helsinge Håndbold 3 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 26-34
130857
03.
20:40 Freja HK Serie 1 Herrer | Pulje 4 BK Ydun 2 Bellahøj HallerneBellahøj Hallen 20-26
130863
08.
14:15 Håndboldklubben Sirius-Græsted Serie 1 Herrer | Pulje 4 Store Lyngby SG&I Gribskov-hallen 16-24
130859
08.
15:30 Team Helsinge Håndbold 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Allerød Håndbold Klub Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3 37-31
130861
08.
17:15 Rudersdal Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Freja HK Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 33-11
130858
14.
14:45 Allerød Håndbold Klub Serie 1 Herrer | Pulje 4 Håndboldklubben Sirius-Græsted LillerødhallerneLillerød-hallen
130865
15.
16:00 Espergærde IF Serie 1 Herrer | Pulje 4 Freja HK Espergærde-hallen
130867
20.
20:30 BK Ydun 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Team Helsinge Håndbold 3 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2
130864
22.
13:45 Store Lyngby SG&I Serie 1 Herrer | Pulje 4 Allerød Håndbold Klub Ll. Lyngby træningshal
130869
28.
13:15 Team Helsinge Håndbold 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Håndboldklubben Sirius-Græsted Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3
130871
29.
18:15 Rudersdal Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Store Lyngby SG&I Holte HallerneHolte Hallerne 2 (ny)

Vælg forbund

Luk