Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Kvalifikationsrækken Herrer

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
129936
22.
17:45 Rødovre HK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 TIK - Taastrup 2 Rødovre StadionhalRødovre Stadionhal 2 24-19
129938
23.
19:45 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hvidovre IF 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 28-23
129933
26.
21:00 FIF 3- kan ikke rykke op Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 KSG 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning 21-12
129940
28.
15:55 Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hillerød Håndbold Klub 3 Dansborg Hallen 24-24
129941
29.
15:10 TIK - Taastrup 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Team Nørrebro Taastrup Idræts HallerTaastrup Idræts Haller C 24-22
oktober 2019
129937
01.
20:45 Føroyar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 SG Mojn København Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 2 30-19
129943
02.
19:15 KSG 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Rødovre HK 2 Tre Falke HallenTre-Falke-Hallen 18-23
129949
05.
15:00 Føroyar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Tune IF - rykker op i 3.div Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 28-23
129945
06.
14:40 FIF 3- kan ikke rykke op Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 TIK - Taastrup 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 29-19
129946
06.
15:45 Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hvidovre IF 2 Nørrebro HallenNørrebro Hallen 3A 24-24
129947
06.
16:00 Hillerød Håndbold Klub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 SG Mojn København Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 1 30-26
129948
09.
20:15 Rødovre HK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 AG Håndbold Rødovre StadionhalRødovre Stadionhal 2 28-24
129935
10.
20:00 Hillerød Håndbold Klub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 AG Håndbold Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 2 28-20
129939
13.
16:30 SG Mojn København Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 FIF 3- kan ikke rykke op Hal C 18-27
129934
14.
20:15 Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Tune IF - rykker op i 3.div Nørrebro HallenNørrebro Hallen 3A 24-30
129955
19.
15:00 Føroyar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Rødovre HK 2 Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 26-17
129952
19.
16:50 Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 TIK - Taastrup 2 Dansborg Hallen 27-22
129956
20.
14:00 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 AG Håndbold Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2 22-19
129951
20.
14:10 SG Mojn København Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Team Nørrebro Hal C 23-23
129954
20.
14:30 KSG 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Tune IF - rykker op i 3.div Tre Falke HallenTre-Falke-Hallen 17-20
129953
20.
15:30 FIF 3- kan ikke rykke op Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hillerød Håndbold Klub 3 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 24-17
129944
22.
20:30 AG Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Føroyar Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1 16-20
129961
23.
20:15 Rødovre HK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 FIF 3- kan ikke rykke op Rødovre StadionhalRødovre Stadionhal 2 26-28
129950
23.
21:00 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 KSG 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2 25-28
129962
26.
11:45 AG Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hvidovre IF 2 Albertslund-hallerneAlbertslund-hallen A 17-20
129957
26.
14:15 TIK - Taastrup 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 KSG 2 Taastrup Idræts HallerTaastrup Idræts Haller B 18-20
129958
26.
15:30 Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Føroyar Nørrebro HallenNørrebro Hallen 3A 24-27
129959
26.
15:30 Hillerød Håndbold Klub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Trollesmindehallen 24-26
129960
27.
14:30 Tune IF - rykker op i 3.div Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 SG Mojn København TunehallerneTune-Hallerne 1 23-22
129942
29.
19:30 Tune IF - rykker op i 3.div Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI TunehallerneTune-Hallerne 1 24-19
november 2019
129964
02.
16:30 FIF 3- kan ikke rykke op Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Team Nørrebro Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning 28-24
129963
03.
14:15 SG Mojn København Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hvidovre IF 2 Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 2 21-26
129966
03.
14:15 Tune IF - rykker op i 3.div Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Rødovre HK 2 TunehallerneTune-Hallerne 1 23-21
129968
03.
14:15 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Føroyar Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2 30-27
129967
03.
14:30 KSG 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 AG Håndbold Tre Falke HallenTre-Falke-Hallen 26-22
129965
03.
15:15 Hillerød Håndbold Klub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 TIK - Taastrup 2 Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 1 27-35
129969
09.
16:50 Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 FIF 3- kan ikke rykke op Dansborg Hallen 22-33
129974
10.
14:35 AG Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Tune IF - rykker op i 3.div Albertslund-hallerneAlbertslund-hallen A 12-21
129973
10.
15:20 Føroyar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 KSG 2 Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 28-18
129971
10.
15:45 Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hillerød Håndbold Klub 3 Nørrebro HallenNørrebro Hallen 3A 27-27
129970
10.
17:30 TIK - Taastrup 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 SG Mojn København Taastrup Idræts HallerTaastrup Idræts Haller C 27-25
129972
10.
18:30 Rødovre HK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Rødovre Stadionhal 25-21
129979
17.
14:30 KSG 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Team Nørrebro Tre Falke HallenTre-Falke-Hallen 24-28
129978
17.
15:30 Tune IF - rykker op i 3.div Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hillerød Håndbold Klub 3 TunehallerneTune-Hallerne 1 33-25
129977
17.
17:45 TIK - Taastrup 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Føroyar Taastrup Idræts HallerTaastrup Idræts Haller C 25-25
129980
17.
18:25 AG Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 FIF 3- kan ikke rykke op Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1 23-30
129975
18.
19:45 SG Mojn København Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 23-29
129981
21.
21:00 FIF 3- kan ikke rykke op Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Tune IF - rykker op i 3.div Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning 34-23
129985
23.
13:15 Føroyar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hvidovre IF 2 Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 26-22
129983
24.
15:40 Hillerød Håndbold Klub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 KSG 2 Trollesmindehallen 17-22
129982
24.
15:45 Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 AG Håndbold Nørrebro HallenNørrebro Hallen 3A 28-26
129984
24.
17:50 Rødovre HK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 SG Mojn København Rødovre Stadionhal 22-28
129986
25.
19:45 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 TIK - Taastrup 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 22-24
129990
30.
15:10 Tune IF - rykker op i 3.div Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hvidovre IF 2 TunehallerneTune-Hallerne 1 23-21
129987
30.
15:25 FIF 3- kan ikke rykke op Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning 28-23
129989
30.
16:00 Hillerød Håndbold Klub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Føroyar Trollesmindehallen 17-28
december 2019
129992
01.
14:20 AG Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 TIK - Taastrup 2 Albertslund-hallerneAlbertslund-hallen A 23-29
129988
01.
14:30 Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Rødovre HK 2 Nørrebro HallenNørrebro Hallen 3A 28-27
129991
04.
19:20 KSG 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 SG Mojn København Tre Falke HallenTre-Falke-Hallen 23-17
129997
07.
13:00 Føroyar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 FIF 3- kan ikke rykke op Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 22-27
129995
07.
13:30 TIK - Taastrup 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Tune IF - rykker op i 3.div Taastrup Idræts HallerTaastrup Idræts Haller C 18-23
129998
08.
14:45 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Team Nørrebro Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2 26-25
129996
08.
17:50 Rødovre HK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hillerød Håndbold Klub 3 Rødovre Stadionhal 25-26
129994
08.
18:10 Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 KSG 2 Dansborg Hallen 24-20
129993
11.
21:00 SG Mojn København Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 AG Håndbold Hal C 21-26
129976
12.
19:45 Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Rødovre HK 2 Dansborg Hallen 22-25
januar 2020
129999
04.
16:30 FIF 3- kan ikke rykke op Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 SG Mojn København Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning 29-18
130000
05.
11:15 Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 TIK - Taastrup 2 Nørrebro HallenNørrebro Hallen 3A 28-21
130001
05.
15:00 Hillerød Håndbold Klub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hvidovre IF 2 Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 1 26-19
130002
05.
17:30 Rødovre HK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 KSG 2 Rødovre Stadionhal 28-19
130007
09.
18:50 TIK - Taastrup 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Taastrup Idræts HallerTaastrup Idræts Haller C 25-25
130010
09.
19:30 AG Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Team Nørrebro Albertslund-hallerneAlbertslund-hallen B 27-23
130006
11.
15:40 Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Føroyar Dansborg Hallen 31-29
130009
12.
15:45 KSG 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hillerød Håndbold Klub 3 Tre Falke HallenTre-Falke-Hallen 22-30
130005
12.
17:00 SG Mojn København Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Rødovre HK 2 Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 24-27
130004
15.
21:00 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Tune IF - rykker op i 3.div Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2 25-23
130015
18.
13:45 Rødovre HK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Føroyar Rødovre StadionhalRødovre Stadionhal 2 25-19
130012
19.
10:45 Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 SG Mojn København Nørrebro HallenNørrebro Hallen 3A 19-27
130011
19.
13:10 TIK - Taastrup 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hvidovre IF 2 Taastrup Idræts HallerTaastrup Idræts Haller C 29-24
130014
19.
14:30 Tune IF - rykker op i 3.div Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 KSG 2 TunehallerneTune-Hallerne 1 22-18
130016
19.
15:00 AG Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Albertslund-hallerneAlbertslund-hallen A 18-21
130013
19.
17:40 Hillerød Håndbold Klub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 FIF 3- kan ikke rykke op Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 1 20-30
130018
25.
15:50 Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 AG Håndbold Dansborg Hallen 19-19
130021
25.
18:00 Føroyar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Team Nørrebro Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 26-27
130020
26.
13:15 KSG 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 TIK - Taastrup 2 Tre Falke HallenTre-Falke-Hallen 18-25
130017
26.
13:30 SG Mojn København Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Tune IF - rykker op i 3.div Sundby HallerneSundby Hal 3 17-33
130022
26.
15:10 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hillerød Håndbold Klub 3 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2 26-23
130019
30.
21:00 FIF 3- kan ikke rykke op Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Rødovre HK 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning 25-18
februar 2020
130025
01.
13:15 Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 FIF 3- kan ikke rykke op Nørrebro HallenNørrebro Hallen 3A 20-34
130023
01.
15:40 Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 SG Mojn København Dansborg Hallen 28-22
130027
01.
16:15 Føroyar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 28-25
130024
02.
14:30 TIK - Taastrup 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hillerød Håndbold Klub 3 Taastrup Idræts HallerTaastrup Idræts Haller C 19-24
130028
02.
14:45 AG Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 KSG 2 Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1 23-18
130026
02.
17:30 Rødovre HK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Tune IF - rykker op i 3.div Rødovre StadionhalRødovre Stadionhal 2 26-27
130032
04.
19:30 Tune IF - rykker op i 3.div Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 AG Håndbold TunehallerneTune-Hallerne 1 28-20
130008
18.
19:30 Tune IF - rykker op i 3.div Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 FIF 3- kan ikke rykke op TunehallerneTune-Hallerne 1 23-29
130003
20.
20:15 Føroyar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 AG Håndbold Sundby HallerneSundby Hal 1 20-17
130030
22.
15:00 FIF 3- kan ikke rykke op Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hvidovre IF 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 33-19
130034
23.
11:10 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Rødovre HK 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2 18-27
130033
23.
13:15 KSG 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Føroyar Tre Falke HallenTre-Falke-Hallen 18-32
130031
23.
17:35 Hillerød Håndbold Klub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Team Nørrebro Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 1 29-23
130038
25.
19:15 Tune IF - rykker op i 3.div Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Føroyar TunehallerneTune-Hallerne 1 27-26
130036
25.
21:00 Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Team Nørrebro Dansborg Hallen 28-17
130029
26.
20:40 SG Mojn København Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 TIK - Taastrup 2 Hal C 25-25
marts 2020
130039
01.
14:30 KSG 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Tre Falke HallenTre-Falke-Hallen 20-29
130037
01.
16:15 TIK - Taastrup 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 FIF 3- kan ikke rykke op Taastrup Idræts HallerTaastrup Idræts Haller C 26-29
130035
01.
16:30 SG Mojn København Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hillerød Håndbold Klub 3 Hal C 30-25
130045
07.
14:30 Føroyar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 TIK - Taastrup 2 Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 2 30-25
130041
07.
16:30 FIF 3- kan ikke rykke op Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 AG Håndbold Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning 29-11
130046
08.
13:25 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 SG Mojn København Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning 31-18
130043
08.
17:25 Hillerød Håndbold Klub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Tune IF - rykker op i 3.div Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 2 24-26
130044
08.
18:15 Rødovre HK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hvidovre IF 2 Rødovre StadionhalRødovre Stadionhal 2 20-21
130042
09.
20:15 Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 KSG 2 Nørrebro HallenNørrebro Hallen 3A 19-20
130048
14.
16:40 Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Dansborg Hallen
130051
15.
14:30 KSG 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 FIF 3- kan ikke rykke op Tre Falke HallenTre-Falke-Hallen
130052
15.
14:30 AG Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hillerød Håndbold Klub 3 Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
130050
15.
14:45 Tune IF - rykker op i 3.div Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Team Nørrebro TunehallerneTune-Hallerne 1
130049
15.
17:25 TIK - Taastrup 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Rødovre HK 2 Taastrup Idræts HallerTaastrup Idræts Haller C
130047
17.
19:15 SG Mojn København Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Føroyar Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 2
130040
17.
19:30 AG Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Rødovre HK 2 Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
130054
19.
21:00 Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Tune IF - rykker op i 3.div Dansborg Hallen
130058
22.
15:40 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 FIF 3- kan ikke rykke op Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2
130057
22.
16:20 Føroyar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hillerød Håndbold Klub 3 Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 2
130056
22.
16:30 Rødovre HK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Team Nørrebro Rødovre Stadionhal
130055
22.
18:30 TIK - Taastrup 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 AG Håndbold Taastrup Idræts HallerTaastrup Idræts Haller C
130053
22.
18:40 SG Mojn København Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 KSG 2 Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1
130062
28.
13:40 Tune IF - rykker op i 3.div Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 TIK - Taastrup 2 TunehallerneTune-Hallerne 1
130059
28.
14:25 FIF 3- kan ikke rykke op Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Føroyar Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
130060
29.
11:15 Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Nørrebro HallenNørrebro Hallen 3A
130063
29.
13:15 KSG 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hvidovre IF 2 Tre Falke HallenTre-Falke-Hallen
130064
29.
15:30 AG Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 SG Mojn København Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
130061
29.
15:35 Hillerød Håndbold Klub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Rødovre HK 2 Trollesmindehallen

Vælg forbund

Luk
ANNONCE