Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Serie 3 Damer Før ombrydning

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2019
165170
01.
20:00 IK Vest, Ranum Serie 3 Damer Før ombrydning | Pulje 2 Blære/Hornum S & IF 3 Ranum Multi Kultur Center 7-13
165169
02.
20:00 Løgstør HK 2 Serie 3 Damer Før ombrydning | Pulje 2 IK Frem Sønderup-Suld. 2 LanternenJutlanderbank Hal 1 14-19
165172
06.
16:25 Blære/Hornum S & IF 3 Serie 3 Damer Før ombrydning | Pulje 2 Løgstør HK 2 Hornumhallen 21-22
165174
15.
18:50 IK Frem Sønderup-Suld. 2 Serie 3 Damer Før ombrydning | Pulje 2 Mejlby/Haverslev KFUM 3 Stensbohallen 34-4
165176
20.
14:00 IK Vest, Ranum Serie 3 Damer Før ombrydning | Pulje 2 Mejlby/Haverslev KFUM 3 Ranum Multi Kultur Center 9-9
165178
27.
15:15 Mejlby/Haverslev KFUM 3 Serie 3 Damer Før ombrydning | Pulje 2 Løgstør HK 2 Haverslevhallen 4-22
165180
27.
15:40 IK Frem Sønderup-Suld. 2 Serie 3 Damer Før ombrydning | Pulje 2 IK Vest, Ranum Stensbohallen 26-13
november 2019
165182
03.
15:15 Mejlby/Haverslev KFUM 3 Serie 3 Damer Før ombrydning | Pulje 2 Blære/Hornum S & IF 3 Haverslevhallen 9-18
165177
04.
19:00 Blære/Hornum S & IF 3 Serie 3 Damer Før ombrydning | Pulje 2 IK Frem Sønderup-Suld. 2 Hornumhallen 11-17
165181
04.
20:30 Løgstør HK 2 Serie 3 Damer Før ombrydning | Pulje 2 IK Vest, Ranum LanternenTandhallen 2 17-15
165185
10.
14:15 Blære/Hornum S & IF 3 Serie 3 Damer Før ombrydning | Pulje 2 Mejlby/Haverslev KFUM 3 Hornumhallen 15-5
165184
10.
14:45 IK Vest, Ranum Serie 3 Damer Før ombrydning | Pulje 2 Løgstør HK 2 Ranum Multi Kultur Center 15-24
165189
17.
14:50 Mejlby/Haverslev KFUM 3 Serie 3 Damer Før ombrydning | Pulje 2 IK Frem Sønderup-Suld. 2 Haverslevhallen 5-25
165187
20.
20:00 Løgstør HK 2 Serie 3 Damer Før ombrydning | Pulje 2 Blære/Hornum S & IF 3 LanternenTandhallen 2 11-6
165192
24.
15:35 IK Frem Sønderup-Suld. 2 Serie 3 Damer Før ombrydning | Pulje 2 Løgstør HK 2 Stensbohallen 18-13
165190
24.
16:10 Blære/Hornum S & IF 3 Serie 3 Damer Før ombrydning | Pulje 2 IK Vest, Ranum Hornumhallen 13-11
165196
27.
20:00 Løgstør HK 2 Serie 3 Damer Før ombrydning | Pulje 2 Mejlby/Haverslev KFUM 3 LanternenTandhallen 2 18-9
165195
30.
15:15 IK Frem Sønderup-Suld. 2 Serie 3 Damer Før ombrydning | Pulje 2 Blære/Hornum S & IF 3 Stensbohallen 22-7
december 2019
165193
01.
15:15 Mejlby/Haverslev KFUM 3 Serie 3 Damer Før ombrydning | Pulje 2 IK Vest, Ranum Haverslevhallen 12-13
165197
03.
19:30 IK Vest, Ranum Serie 3 Damer Før ombrydning | Pulje 2 IK Frem Sønderup-Suld. 2 Ranum Multi Kultur Center 10-19

Vælg forbund

Luk