Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

3. Division Damer

Pulje 3

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
132391
22.
14:00 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Søndermarken Vejle Håndbold Klub Annexhallen 24-15
132387
22.
15:15 Hørning Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 Viby IF Super Brugsen Arena (Hørning)Hørning SuperBrugsen Arena 29-27
132388
22.
16:30 Horsens HK 2 3. Division Damer | Pulje 3 Århus Fremad Dagnæs Hallen 23-26
132390
24.
19:15 AGF, Århus 2 3. Division Damer | Pulje 3 Brabrand IF Håndbold Ceres Park, Hal 1 28-23
132397
25.
19:40 Århus Fremad 3. Division Damer | Pulje 3 AGF, Århus 2 Annexhallen 16-13
132504
26.
20:15 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 CHK, Aarhus Stavtruphallen 20-16
132394
28.
15:00 IF 92, Esbjerg 3. Division Damer | Pulje 3 Hørning Håndbold RørkjærhallenRørkjærhallen, Esbjerg 22-29
132395
29.
13:30 Viby IF 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus Vibyhallen 18-20
132392
29.
15:45 Brabrand IF Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 CHK, Aarhus BrabrandhallerneBrabrandhallen 1 30-24
132393
29.
16:00 Søndermarken Vejle Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 3 Horsens HK 2 Søndermarkshallen, Vejle 13-33
oktober 2019
132396
03.
20:15 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM Stavtruphallen 16-19
132399
03.
20:40 Hørning Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 Søndermarken Vejle Håndbold Klub Super Brugsen Arena (Hørning)Hørning SuperBrugsen Arena 30-21
132402
05.
14:00 AGF, Århus 2 3. Division Damer | Pulje 3 Viby IF FrederiksbjerghallerneFrederiksbjerghallen 2 25-20
132398
06.
13:30 CHK, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 IF 92, Esbjerg Christiansbjerghallen 31-12
132400
06.
16:30 Horsens HK 2 3. Division Damer | Pulje 3 Brabrand IF Håndbold Dagnæs Hallen 20-28
132401
08.
19:40 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 Århus Fremad Haslehallen 18-21
132403
08.
20:15 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF Annexhallen 18-15
132389
12.
16:00 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 IF 92, Esbjerg Haslehallen 30-21
132408
19.
13:50 AGF, Århus 2 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM FrederiksbjerghallerneFrederiksbjerghallen 2 25-18
132406
20.
13:30 CHK, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 Horsens HK 2 Christiansbjerghallen 29-17
132409
20.
14:00 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Århus Fremad Annexhallen 20-23
132407
20.
15:40 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 Viby IF Stavtruphallen 19-17
132405
20.
17:00 Søndermarken Vejle Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 3 IF 92, Esbjerg Søndermarkshallen, Vejle 22-23
132414
22.
19:40 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 CHK, Aarhus Haslehallen 22-20
132410
26.
15:00 IF 92, Esbjerg 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF RørkjærhallenRørkjærhallen, Esbjerg 23-16
132415
27.
14:45 Århus Fremad 3. Division Damer | Pulje 3 Søndermarken Vejle Håndbold Klub Annexhallen 32-14
132412
27.
15:20 Horsens HK 2 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus Dagnæs Hallen 19-19
132411
27.
15:40 Hørning Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 AGF, Århus 2 Super Brugsen Arena (Hørning)Hørning SuperBrugsen Arena 17-32
132404
29.
18:45 Brabrand IF Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 Hørning Håndbold BrabrandhallerneBrabrandhallen 2 31-22
november 2019
132421
01.
18:15 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 AGF, Århus 2 Vejlby-Risskov HallerneVejlby-Risskov Hallen 1 22-23
132416
03.
11:45 Brabrand IF Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 Søndermarken Vejle Håndbold Klub BrabrandhallerneBrabrandhallen 1 31-16
132417
03.
13:30 CHK, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 Hørning Håndbold Christiansbjerghallen 30-20
132420
03.
14:00 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 Århus Fremad Stavtruphallen 14-15
132418
03.
16:30 Horsens HK 2 3. Division Damer | Pulje 3 IF 92, Esbjerg Dagnæs Hallen 25-16
132419
05.
20:15 Viby IF 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM Vibyhallen 26-20
132424
07.
20:30 Hørning Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 Horsens HK 2 Super Brugsen Arena (Hørning)Hørning SuperBrugsen Arena 25-25
132425
09.
12:40 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus Haslehallen 18-16
132426
09.
15:10 AGF, Århus 2 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF Ceres Park, Hal 1 26-12
132423
10.
13:30 IF 92, Esbjerg 3. Division Damer | Pulje 3 Brabrand IF Håndbold RørkjærhallenRørkjærhallen, Esbjerg 14-18
132422
10.
17:00 Søndermarken Vejle Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 3 CHK, Aarhus Søndermarkshallen, Vejle 20-21
132427
10.
17:30 Århus Fremad 3. Division Damer | Pulje 3 Viby IF Annexhallen 20-17
132413
12.
20:15 Viby IF 3. Division Damer | Pulje 3 Brabrand IF Håndbold Vibyhallen 25-29
132430
16.
15:00 IF 92, Esbjerg 3. Division Damer | Pulje 3 AGF, Århus 2 RørkjærhallenRørkjærhallen, Esbjerg 23-28
132433
17.
13:15 Århus Fremad 3. Division Damer | Pulje 3 CHK, Aarhus Annexhallen 19-19
132431
17.
13:30 Viby IF 3. Division Damer | Pulje 3 Horsens HK 2 Vibyhallen 31-25
132428
17.
16:30 Brabrand IF Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus BrabrandhallerneBrabrandhallen 1 30-24
132432
17.
16:40 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 Hørning Håndbold Stavtruphallen 23-25
132429
17.
17:00 Søndermarken Vejle Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM Søndermarkshallen, Vejle 16-29
132437
23.
12:00 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 Brabrand IF Håndbold Haslehallen 24-25
132438
23.
14:00 AGF, Århus 2 3. Division Damer | Pulje 3 Søndermarken Vejle Håndbold Klub FrederiksbjerghallerneFrederiksbjerghallen 2 21-16
132434
24.
11:00 CHK, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 Viby IF Christiansbjerghallen 24-21
132439
24.
14:40 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 IF 92, Esbjerg Annexhallen 31-16
132435
24.
16:40 Hørning Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 Århus Fremad Super Brugsen Arena (Hørning)Hørning SuperBrugsen Arena 28-27
132436
24.
16:40 Horsens HK 2 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF Dagnæs Hallen 23-14
132440
30.
13:30 CHK, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus Christiansbjerghallen 24-28
132441
30.
15:20 Hørning Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM Super Brugsen Arena (Hørning)Hørning SuperBrugsen Arena 31-27
december 2019
132444
01.
12:00 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 Brabrand IF Håndbold Stavtruphallen 20-33
132443
01.
13:30 Viby IF 3. Division Damer | Pulje 3 Søndermarken Vejle Håndbold Klub Vibyhallen 30-13
132445
01.
14:45 Århus Fremad 3. Division Damer | Pulje 3 IF 92, Esbjerg Annexhallen 28-23
132442
01.
16:00 Horsens HK 2 3. Division Damer | Pulje 3 AGF, Århus 2 Dagnæs Hallen 28-23
132450
07.
13:20 AGF, Århus 2 3. Division Damer | Pulje 3 CHK, Aarhus Ceres Park, Hal 1 19-22
132448
07.
14:00 IF 92, Esbjerg 3. Division Damer | Pulje 3 Viby IF RørkjærhallenRørkjærhallen, Esbjerg 23-22
132449
07.
15:20 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 Horsens HK 2 Haslehallen 26-30
132447
07.
17:00 Søndermarken Vejle Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF Søndermarkshallen, Vejle 18-24
132446
08.
11:00 Brabrand IF Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 Århus Fremad BrabrandhallerneBrabrandhallen 1 26-19
132451
08.
13:25 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Hørning Håndbold Annexhallen 28-30
132456
11.
19:15 AGF, Århus 2 3. Division Damer | Pulje 3 Århus Fremad Ceres Park, Hal 1 27-20
januar 2020
132455
04.
11:00 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF Haslehallen 25-10
132454
05.
14:00 Horsens HK 2 3. Division Damer | Pulje 3 Søndermarken Vejle Håndbold Klub Dagnæs Hallen 22-18
132459
09.
19:30 Søndermarken Vejle Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 3 AGF, Århus 2 Søndermarkshallen, Vejle 12-30
132452
09.
19:50 CHK, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 Brabrand IF Håndbold Christiansbjerghallen 23-24
132453
09.
20:30 Hørning Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 IF 92, Esbjerg Super Brugsen Arena (Hørning)Hørning SuperBrugsen Arena 25-23
132461
11.
13:30 Viby IF 3. Division Damer | Pulje 3 CHK, Aarhus Vibyhallen 28-20
132460
11.
14:00 IF 92, Esbjerg 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus RørkjærhallenRørkjærhallen, Esbjerg 27-27
132463
12.
12:15 Århus Fremad 3. Division Damer | Pulje 3 Hørning Håndbold Annexhallen 29-28
132462
12.
16:05 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 Horsens HK 2 Stavtruphallen 19-25
132458
14.
18:45 Brabrand IF Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM BrabrandhallerneBrabrandhallen 2 25-21
132469
15.
19:35 Århus Fremad 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus Annexhallen 33-18
132464
18.
15:00 IF 92, Esbjerg 3. Division Damer | Pulje 3 Søndermarken Vejle Håndbold Klub RørkjærhallenRørkjærhallen, Esbjerg 17-15
132468
19.
14:40 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 AGF, Århus 2 Haslehallen 22-20
132465
19.
15:40 Hørning Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 Brabrand IF Håndbold Super Brugsen Arena (Hørning)Hørning SuperBrugsen Arena 29-29
132466
19.
16:15 Horsens HK 2 3. Division Damer | Pulje 3 CHK, Aarhus Dagnæs Hallen 23-26
132467
24.
18:00 Viby IF 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF Vibyhallen 17-17
132475
26.
12:20 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Horsens HK 2 Annexhallen 22-20
132471
26.
12:30 Søndermarken Vejle Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 3 Århus Fremad Søndermarkshallen, Vejle 17-21
132473
26.
13:45 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 IF 92, Esbjerg Stavtruphallen 11-12
132470
26.
15:40 Brabrand IF Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 Viby IF BrabrandhallerneBrabrandhallen 1 22-29
132474
31.
19:20 AGF, Århus 2 3. Division Damer | Pulje 3 Hørning Håndbold FrederiksbjerghallerneFrederiksbjerghallen 2 26-26
februar 2020
132476
01.
14:30 Søndermarken Vejle Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 3 Brabrand IF Håndbold Søndermarkshallen, Vejle 14-33
132477
01.
15:00 IF 92, Esbjerg 3. Division Damer | Pulje 3 Horsens HK 2 RørkjærhallenRørkjærhallen, Esbjerg 21-28
132481
02.
10:45 Århus Fremad 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF Annexhallen 19-13
132478
02.
13:00 Hørning Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 CHK, Aarhus Super Brugsen Arena (Hørning)Hørning SuperBrugsen Arena 29-27
132480
02.
13:15 AGF, Århus 2 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus FrederiksbjerghallerneFrederiksbjerghallen 2 26-16
132457
04.
20:45 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Viby IF Skjoldhøjhallen 27-28
132485
18.
20:20 Viby IF 3. Division Damer | Pulje 3 Århus Fremad Vibyhallen 25-30
132479
20.
20:40 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 Viby IF Haslehallen 30-27
132483
23.
13:30 CHK, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 Søndermarken Vejle Håndbold Klub Christiansbjerghallen 26-11
132482
23.
16:35 Brabrand IF Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 IF 92, Esbjerg BrabrandhallerneBrabrandhallen 1 32-16
132486
23.
17:40 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 AGF, Århus 2 Stavtruphallen 22-25
132487
23.
18:30 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM Annexhallen 21-17
132484
24.
19:30 Horsens HK 2 3. Division Damer | Pulje 3 Hørning Håndbold Bankager-Hallen 28-28
132495
27.
20:30 Hørning Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF Super Brugsen Arena (Hørning)Hørning SuperBrugsen Arena 24-26
132491
29.
13:30 Viby IF 3. Division Damer | Pulje 3 AGF, Århus 2 Vibyhallen 21-29
132490
29.
14:00 IF 92, Esbjerg 3. Division Damer | Pulje 3 CHK, Aarhus RørkjærhallenRørkjærhallen, Esbjerg 20-21
marts 2020
132489
01.
13:10 Søndermarken Vejle Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 3 Hørning Håndbold Søndermarkshallen, Vejle 19-24
132493
01.
15:30 Århus Fremad 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM Annexhallen 19-16
132492
01.
17:50 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus Stavtruphallen 14-19
132488
03.
19:15 Brabrand IF Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 Horsens HK 2 BrabrandhallerneBrabrandhallen 2 25-21
132472
05.
19:50 CHK, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM Christiansbjerghallen 15-21
132494
07.
13:30 CHK, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 Århus Fremad Christiansbjerghallen 22-23
132498
08.
13:20 AGF, Århus 2 3. Division Damer | Pulje 3 IF 92, Esbjerg Ceres Park, Hal 3 (TD hallen) 34-25
132497
08.
14:40 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 Søndermarken Vejle Håndbold Klub Haslehallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
132499
08.
14:45 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Brabrand IF Håndbold Annexhallen 23-23
132496
08.
16:15 Horsens HK 2 3. Division Damer | Pulje 3 Viby IF Dagnæs Hallen 23-28
132501
12.
19:30 Søndermarken Vejle Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus Søndermarkshallen, Vejle
132386
14.
13:40 CHK, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF Christiansbjerghallen
132502
14.
15:00 IF 92, Esbjerg 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM RørkjærhallenRørkjærhallen, Esbjerg
132505
15.
15:00 Århus Fremad 3. Division Damer | Pulje 3 Horsens HK 2 Annexhallen
132500
15.
15:15 Brabrand IF Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 AGF, Århus 2 BrabrandhallerneBrabrandhallen 1
132503
17.
20:30 Viby IF 3. Division Damer | Pulje 3 Hørning Håndbold VibyhallenVibyhallen hal 2
132506
19.
20:15 Brabrand IF Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF BrabrandhallerneBrabrandhallen 1
132510
21.
13:05 AGF, Århus 2 3. Division Damer | Pulje 3 Horsens HK 2 FrederiksbjerghallerneFrederiksbjerghallen 2
132508
21.
14:00 IF 92, Esbjerg 3. Division Damer | Pulje 3 Århus Fremad RørkjærhallenRørkjærhallen, Esbjerg
132507
21.
17:00 Søndermarken Vejle Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 3 Viby IF Søndermarkshallen, Vejle
132509
22.
12:10 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 Hørning Håndbold Haslehallen
132511
22.
17:00 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 CHK, Aarhus Annexhallen
132513
26.
20:15 Hørning Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus Super Brugsen Arena (Hørning)Hørning SuperBrugsen Arena
132515
29.
12:00 Viby IF 3. Division Damer | Pulje 3 IF 92, Esbjerg VibyhallenVibyhallen hal 2
132516
29.
13:00 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 Søndermarken Vejle Håndbold Klub Stavtruphallen
132512
29.
13:30 CHK, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 AGF, Århus 2 Christiansbjerghallen
132517
29.
14:00 Århus Fremad 3. Division Damer | Pulje 3 Brabrand IF Håndbold Annexhallen
132514
29.
16:30 Horsens HK 2 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM Dagnæs Hallen

Vælg forbund

Luk