Søg Håndboldinfo
Del

3. Division Damer

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
132254
17.
19:10 Viborg HK 3 3. Division Damer | Pulje 2 Struer Håndbold Vibocold Arena, Viborg Vibocold Arena 5, Viborg 23-18
132259
17.
20:00 Oddense-Otting U&GF 3. Division Damer | Pulje 2 HEI, Skæring Oddense Hus 25-27
132258
23.
19:45 Grindsted GIF, Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 Team Favrskov Håndbold Magion, Grindsted Hal 1 - bane 1 20-24
132255
24.
19:00 NSK Håndbold, Krunderup 3. Division Damer | Pulje 2 Mejdal-Halgård Sir - Lyngbjerg Centret 25-28
132256
26.
18:50 Hornslet IF 3. Division Damer | Pulje 2 Skive fH Hornslethallerne Hornslethallerne 1 24-29
132260
28.
14:30 Team Favrskov Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 Viborg HK 3 Søften Kultur- og Idrætscenter Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1 23-21
132263
29.
13:15 Mejdal-Halgård 3. Division Damer | Pulje 2 Oddense-Otting U&GF Mejdal-Hallen Mejdal hallen 24-23
132265
29.
14:30 Skive fH 3. Division Damer | Pulje 2 Grindsted GIF, Håndbold KCL Skive Hal C 28-20
132261
29.
16:15 HEI, Skæring 3. Division Damer | Pulje 2 Hornslet IF Skæringhallen A 20-25
oktober 2019
132264
01.
19:30 Struer Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 Lemvig Nissum Håndbold Struer Energi Park Struer Energi Park hal 1 23-18
132271
04.
20:00 Oddense-Otting U&GF 3. Division Damer | Pulje 2 Struer Håndbold Oddense Hus 23-19
132267
05.
14:00 NSK Håndbold, Krunderup 3. Division Damer | Pulje 2 HEI, Skæring Sir - Lyngbjerg Centret 22-25
132270
06.
14:15 Grindsted GIF, Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 Mejdal-Halgård Lyng-Hallen Grindsted Lyng-hallen 23-25
132268
07.
19:30 Hornslet IF 3. Division Damer | Pulje 2 Team Favrskov Håndbold Hornslethallerne Hornslethallerne 1 30-21
132269
08.
20:00 Lemvig Nissum Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 Skive fH Lemvig Idræts- og Kulturcenter Arena Vestjylland Forsikring Lemvig 21-28
132279
10.
19:15 NSK Håndbold, Krunderup 3. Division Damer | Pulje 2 Grindsted GIF, Håndbold Sir - Lyngbjerg Centret 27-17
132277
20.
13:30 Oddense-Otting U&GF 3. Division Damer | Pulje 2 Skive fH Oddense Hus 27-28
132276
20.
14:15 Grindsted GIF, Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 Lemvig Nissum Håndbold Lyng-Hallen Grindsted Lyng-hallen 31-19
132272
21.
19:30 Team Favrskov Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 NSK Håndbold, Krunderup Søften Kultur- og Idrætscenter Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1 15-15
132274
22.
18:50 Viborg HK 3 3. Division Damer | Pulje 2 Hornslet IF Vibocold Arena, Viborg Vibocold Arena 1, Viborg 22-30
132275
22.
20:30 Struer Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 Mejdal-Halgård Struer Energi Park Struer Energi Park hal 3 18-25
132283
24.
20:05 Skive fH 3. Division Damer | Pulje 2 HEI, Skæring KCL Skive Hal C 31-28
132282
27.
13:00 Lemvig Nissum Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 Viborg HK 3 Lemvig Idræts- og Kulturcenter Arena Vestjylland Forsikring Lemvig 24-29
132281
27.
13:15 Mejdal-Halgård 3. Division Damer | Pulje 2 Team Favrskov Håndbold Mejdal-Hallen Mejdal hallen 19-29
132280
27.
14:00 Hornslet IF 3. Division Damer | Pulje 2 Oddense-Otting U&GF Hornslethallerne Hornslethallerne 2 33-21
november 2019
132287
03.
13:15 Mejdal-Halgård 3. Division Damer | Pulje 2 Lemvig Nissum Håndbold Mejdal-Hallen Mejdal hallen 23-24
132289
03.
13:30 Oddense-Otting U&GF 3. Division Damer | Pulje 2 Grindsted GIF, Håndbold Oddense Hus 32-21
132284
03.
14:30 Team Favrskov Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 HEI, Skæring Søften Kultur- og Idrætscenter Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1 29-23
132285
03.
15:10 Viborg HK 3 3. Division Damer | Pulje 2 NSK Håndbold, Krunderup Vibocold Arena, Viborg Vibocold Arena 1, Viborg 17-17
132288
03.
15:30 Struer Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 Skive fH Struer Energi Park Struer Energi Park hal 1 23-24
132290
08.
19:15 HEI, Skæring 3. Division Damer | Pulje 2 Viborg HK 3 Skæringhallen A 22-24
132295
09.
12:45 Skive fH 3. Division Damer | Pulje 2 Mejdal-Halgård KCL Skive Interfjord Arena 35-22
132293
09.
14:00 Lemvig Nissum Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 Oddense-Otting U&GF Østhallen Nr. Nissum Østhallen 1, Nr. Nissum 27-23
132292
09.
14:30 NSK Håndbold, Krunderup 3. Division Damer | Pulje 2 Hornslet IF Sir - Lyngbjerg Centret 24-25
132294
13.
19:45 Grindsted GIF, Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 Struer Håndbold Magion, Grindsted Hal 1 - bane 1 25-32
132297
14.
19:30 HEI, Skæring 3. Division Damer | Pulje 2 Lemvig Nissum Håndbold Skæringhallen A 28-26
132301
16.
14:45 Skive fH 3. Division Damer | Pulje 2 Viborg HK 3 KCL Skive Hal C 23-20
132299
17.
13:15 Mejdal-Halgård 3. Division Damer | Pulje 2 Hornslet IF Mejdal-Hallen Mejdal hallen 27-26
132296
17.
14:30 Team Favrskov Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 Oddense-Otting U&GF Søften Kultur- og Idrætscenter Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1 31-25
132302
19.
19:15 Viborg HK 3 3. Division Damer | Pulje 2 Mejdal-Halgård Vibocold Arena, Viborg Vibocold Arena 1, Viborg 32-27
132300
19.
19:30 Struer Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 NSK Håndbold, Krunderup Struer Energi Park Struer Energi Park hal 1 22-17
132303
23.
14:30 NSK Håndbold, Krunderup 3. Division Damer | Pulje 2 Skive fH Sir - Lyngbjerg Centret 22-29
132306
24.
15:00 Grindsted GIF, Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 HEI, Skæring Lyng-Hallen Grindsted Lyng-hallen 21-30
132305
24.
15:10 Lemvig Nissum Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 Team Favrskov Håndbold Lemvig Idræts- og Kulturcenter Arena Vestjylland Forsikring Lemvig 15-20
132304
25.
19:30 Hornslet IF 3. Division Damer | Pulje 2 Struer Håndbold Hornslethallerne Hornslethallerne 1 30-22
132308
28.
18:40 Viborg HK 3 3. Division Damer | Pulje 2 Oddense-Otting U&GF Vibocold Arena, Viborg Vibocold Arena 2, Viborg 34-30
132309
30.
15:15 NSK Håndbold, Krunderup 3. Division Damer | Pulje 2 Lemvig Nissum Håndbold Sir - Lyngbjerg Centret 18-21
132311
30.
15:25 Mejdal-Halgård 3. Division Damer | Pulje 2 HEI, Skæring Mejdal-Hallen Mejdal hallen 25-25
december 2019
132374
01.
15:00 Team Favrskov Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 Struer Håndbold Søften Kultur- og Idrætscenter Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1 26-17
132310
02.
19:45 Hornslet IF 3. Division Damer | Pulje 2 Grindsted GIF, Håndbold Hornslethallerne Hornslethallerne 1 28-12
132319
05.
19:30 Oddense-Otting U&GF 3. Division Damer | Pulje 2 NSK Håndbold, Krunderup Oddense Hus 25-24
132315
07.
15:30 HEI, Skæring 3. Division Damer | Pulje 2 Struer Håndbold Skæringhallen A 22-21
132314
08.
14:30 Team Favrskov Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 Skive fH Søften Kultur- og Idrætscenter Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1 24-27
132318
09.
19:45 Grindsted GIF, Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 Viborg HK 3 Magion, Grindsted Hal 1 - bane 1 20-27
132317
10.
20:00 Lemvig Nissum Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 Hornslet IF Lemvig Idræts- og Kulturcenter Arena Vestjylland Forsikring Lemvig 22-30
januar 2020
132325
05.
13:30 Oddense-Otting U&GF 3. Division Damer | Pulje 2 Mejdal-Halgård Oddense Hus 32-28
132324
05.
14:15 Grindsted GIF, Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 Skive fH Lyng-Hallen Grindsted Lyng-hallen 21-29
132322
05.
15:00 Hornslet IF 3. Division Damer | Pulje 2 HEI, Skæring Hornslethallerne Hornslethallerne 1 30-22
132320
05.
16:00 Viborg HK 3 3. Division Damer | Pulje 2 Team Favrskov Håndbold Vibocold Arena, Viborg Vibocold Arena 2, Viborg 23-26
132323
07.
20:00 Lemvig Nissum Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 Struer Håndbold Lemvig Idræts- og Kulturcenter Arena Vestjylland Forsikring Lemvig 19-29
132326
11.
14:30 Team Favrskov Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 Lemvig Nissum Håndbold Søften Kultur- og Idrætscenter Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1 22-25
132331
11.
14:30 Skive fH 3. Division Damer | Pulje 2 NSK Håndbold, Krunderup KCL Skive Hal C 36-23
132329
12.
15:15 Mejdal-Halgård 3. Division Damer | Pulje 2 Viborg HK 3 Mejdal-Hallen Mejdal hallen 19-25
132327
12.
16:50 HEI, Skæring 3. Division Damer | Pulje 2 Grindsted GIF, Håndbold Skæringhallen A 19-13
132337
15.
19:30 Skive fH 3. Division Damer | Pulje 2 Oddense-Otting U&GF KCL Skive Hal C 28-20
132333
18.
15:00 NSK Håndbold, Krunderup 3. Division Damer | Pulje 2 Team Favrskov Håndbold Sir - Lyngbjerg Centret 24-24
132334
19.
13:30 Hornslet IF 3. Division Damer | Pulje 2 Viborg HK 3 Hornslethallerne Hornslethallerne 1 23-23
132336
19.
14:00 Lemvig Nissum Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 Grindsted GIF, Håndbold Lemvig Idræts- og Kulturcenter Arena Vestjylland Forsikring Lemvig 19-20
132335
19.
15:20 Mejdal-Halgård 3. Division Damer | Pulje 2 Struer Håndbold Mejdal-Hallen Mejdal hallen 23-24
132340
21.
19:15 Viborg HK 3 3. Division Damer | Pulje 2 Lemvig Nissum Håndbold Vibocold Arena, Viborg Vibocold Arena 1, Viborg 27-18
132338
21.
20:00 Team Favrskov Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 Mejdal-Halgård Søften Kultur- og Idrætscenter Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1 29-30
132339
24.
20:00 HEI, Skæring 3. Division Damer | Pulje 2 Skive fH Skæringhallen A 19-33
132343
24.
20:00 Oddense-Otting U&GF 3. Division Damer | Pulje 2 Hornslet IF Oddense Hus 20-27
132346
28.
19:30 NSK Håndbold, Krunderup 3. Division Damer | Pulje 2 Viborg HK 3 Sir - Lyngbjerg Centret 21-32
132330
28.
19:45 Struer Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 Hornslet IF Struer Energi Park Struer Energi Park hal 1 17-25
132344
29.
19:15 HEI, Skæring 3. Division Damer | Pulje 2 Team Favrskov Håndbold Skæringhallen A 26-20
februar 2020
132347
01.
13:30 Lemvig Nissum Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 Mejdal-Halgård Lemvig Idræts- og Kulturcenter Arena Vestjylland Forsikring Lemvig 17-25
132349
01.
16:00 Skive fH 3. Division Damer | Pulje 2 Struer Håndbold KCL Skive Hal C 27-18
132348
02.
15:00 Grindsted GIF, Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 Oddense-Otting U&GF Lyng-Hallen Grindsted Lyng-hallen 21-19
132377
04.
20:15 Lemvig Nissum Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 NSK Håndbold, Krunderup Lemvig Idræts- og Kulturcenter Arena Vestjylland Forsikring Lemvig 21-17
132352
17.
19:45 Hornslet IF 3. Division Damer | Pulje 2 NSK Håndbold, Krunderup Hornslethallerne Hornslethallerne 1 30-21
132351
18.
19:15 Viborg HK 3 3. Division Damer | Pulje 2 HEI, Skæring Vibocold Arena, Viborg Vibocold Arena 1, Viborg 38-23
132355
23.
13:30 Oddense-Otting U&GF 3. Division Damer | Pulje 2 Lemvig Nissum Håndbold Oddense Hus 24-17
132353
23.
15:00 Mejdal-Halgård 3. Division Damer | Pulje 2 Skive fH Mejdal-Hallen Mejdal hallen 18-29
132354
23.
15:30 Struer Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 Grindsted GIF, Håndbold Struer Energi Park Struer Energi Park hal 1 25-24
132357
26.
19:15 HEI, Skæring 3. Division Damer | Pulje 2 NSK Håndbold, Krunderup Skæringhallen A 22-21
132360
27.
20:15 Struer Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 Oddense-Otting U&GF Struer Energi Park Struer Energi Park hal 1 27-24
marts 2020
132356
01.
14:30 Team Favrskov Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 Hornslet IF Søften Kultur- og Idrætscenter Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1 18-13
132361
01.
16:15 Skive fH 3. Division Damer | Pulje 2 Lemvig Nissum Håndbold KCL Skive Interfjord Arena 28-19
132362
03.
20:10 Viborg HK 3 3. Division Damer | Pulje 2 Skive fH Vibocold Arena, Viborg Vibocold Arena 2, Viborg 32-29
132342
04.
19:45 Grindsted GIF, Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 NSK Håndbold, Krunderup Magion, Grindsted Hal 1 22-26
132367
06.
20:00 Oddense-Otting U&GF 3. Division Damer | Pulje 2 Team Favrskov Håndbold Oddense Hus 20-23
132364
08.
11:30 Hornslet IF 3. Division Damer | Pulje 2 Mejdal-Halgård Hornslethallerne Hornslethallerne 1 28-18
132365
08.
14:15 Lemvig Nissum Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 HEI, Skæring Lemvig Idræts- og Kulturcenter Arena Vestjylland Forsikring Lemvig 21-23
132363
10.
19:00 NSK Håndbold, Krunderup 3. Division Damer | Pulje 2 Struer Håndbold Sir - Lyngbjerg Centret 28-27
132373
12.
19:50 Skive fH 3. Division Damer | Pulje 2 Hornslet IF KCL Skive Hal C
132359
12.
20:00 Mejdal-Halgård 3. Division Damer | Pulje 2 Grindsted GIF, Håndbold Mejdal-Hallen Mejdal hallen
132368
14.
14:30 Team Favrskov Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 Grindsted GIF, Håndbold Søften Kultur- og Idrætscenter Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
132371
15.
13:10 Mejdal-Halgård 3. Division Damer | Pulje 2 NSK Håndbold, Krunderup Mejdal-Hallen Mejdal hallen
132369
15.
15:45 HEI, Skæring 3. Division Damer | Pulje 2 Oddense-Otting U&GF Skæringhallen A
132372
15.
16:00 Struer Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 Viborg HK 3 Struer Energi Park Struer Energi Park hal 1
132379
21.
13:30 Oddense-Otting U&GF 3. Division Damer | Pulje 2 Viborg HK 3 Oddense Hus
132312
21.
14:00 Struer Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 Team Favrskov Håndbold Struer Energi Park Struer Energi Park hal 3
132378
22.
14:15 Grindsted GIF, Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 Hornslet IF Lyng-Hallen Grindsted Lyng-hallen
132375
22.
15:30 HEI, Skæring 3. Division Damer | Pulje 2 Mejdal-Halgård Skæringhallen A
132380
24.
19:15 Viborg HK 3 3. Division Damer | Pulje 2 Grindsted GIF, Håndbold Vibocold Arena, Viborg Vibocold Arena 1, Viborg
132382
27.
19:30 Hornslet IF 3. Division Damer | Pulje 2 Lemvig Nissum Håndbold Hornslethallerne Hornslethallerne 1
132381
28.
14:00 NSK Håndbold, Krunderup 3. Division Damer | Pulje 2 Oddense-Otting U&GF Sir - Lyngbjerg Centret
132385
28.
15:30 Skive fH 3. Division Damer | Pulje 2 Team Favrskov Håndbold KCL Skive Hal B
132384
29.
15:00 Struer Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 HEI, Skæring Struer Energi Park Struer Energi Park hal 1

Vælg forbund

Luk
ANNONCE